Polikistik over yumurtalık kistleri doğum kontrol hapı almadan başka türlü tedavi alternatifi yok mu?

Ben de polikistik over pko yumurtalık kıstı hastalığı var bir senedir ama geçen ay adet görmeyince dr a gittim ve bana önce tarlusal adlı ilacı sabah öğle akşam 4 gün boyunca iç sonra da diane35 vrrdi 21 gün boyunca iccen 7 gün bırakcan dedi offfffffffffffffff bu biir doğum kontrol hapı bunun anlamı yan etki olarak depresyon balon gibi sis göğüsler yaşlı kadın göğsü gibi iğrenç göğüslerim 85 ebatından memnunum dahs da sissin büyüsün istemiyorum ! Ve de ana hastalığım okb depresyon b10 senedir antidepresan içiyorum bu ilacın depresyon yan etkisi ile darmaduman olmak istemiyorum ve de doğum kontrol hapının en kötü yan etkilerinden biri kilo almak istemiyorum zaten şişmanım 80 kilo offfffffff daral geldi bu kistlerden başka türlü kurtulmanı yolu yok mu ya da bitkisel bişeyker ya da daha az yan etkili haplarrrrrr yok mu piyasada içmedim ilacı içmicemde korkuyorum şöyle bi plan yaptım adet olmayınca tarlusal içip olçam bu sayede doğum kontrol hapından kurtulçammmm hehre ama o da kidtleri tedavi rtmdz sanurim böylece kistler ve ben yuvarlanır buyuruz nur topu gibi kistlerim olunca size de habrr veririm şsaassddsdd cınsel ilişkiim hiç olmadı bu arada

Güncellemeler:
Ve bu hsstaligin tam caresi yok mu

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Soğan suyu iç çok yararını göreceksin.

0|0
    0|0
    • Tamamen kidti yok ediyor mu o arksdssim sen denddin mi

• Kızmadım canım sana yardımcı olmaya çalışıyorum :)

• Sagol canim ama benim duydugum ise kistleri ilerlemislerde pek ise yaramamasiydi ondan sordum o arkadaslarin kac senedir pko hastalari idi onlarin da ilerlemis miydi

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• maalesef başka çaresi yok yemene dikkat edersen kilo almazsın ilerde çocuk olayıda büyük ihtimal tüp bebekle olur

0|0
    0|0
    • Niye tup bebek olur ya offffg

• tıbbi olarak tabiki açıklayamam ama bu durumda maalesef öyle oluyo

• Ama pek cok hasta normal yolla hamile kalmis pkolular yani kisiden kisiye degisiyor

• kyste kuçukse bilmiyorum gordun mi televizyonda sogan kurunden bahsediler çok faydaliymis

0|0
    0|0
Yükleniyor...