Gay ya da Lezbiyen biri tarafindan taciz edildiniz mi hiç?

Beyler gay , hanımlar lesbiyen birisi tarafından taciz edildiniz mi?

0|0
1310

En İyi Kız Görüşü

• Beni taciz eden kadın olmadı da, lise sonda okurken ben bir kızı taciz etmiştim..

Tenfüste, o başka bir kız arkadaşı ile biraz uzakta konuşuyor ve arada da kız bana bakıp süzüp duruyor.. Biz de arkadaşlarla beraber sohbet ediyoruz o sırada.. Neyse, zil çaldı bir içeriye girdik ama benim aklımda o kız var..

Akşam çıkışta ben kızı beklemeye başladım.. Kızın oturduğu yeri biliyordum zaten.. Bize çok uzak değildi yani.. Neyse, mahalleye girince ben yetiştim ona ve kolundan çekip hafif karanlık bir yere götürdüm.. Kız epey bir korktu benim bu yaptığım harekete.. Ne oldu.. Ne istiyorsun gibi bişeyler soruyor bana ama, ben sessizce çekip bir duvara yasladım.. Bir elimi de boynunun yanından duvara dayayıp, öbür elimle de çenesini kavradım..

"Çok mu hoşlandın benden..? Beni çok mu istiyorsun..?" diye sorunca, kafasını sallayıp, "Valla, yok öyle bir şey.. Biz orda arkadaşlarla konuşuyorduk" diye gevelemeye başlayınca, ben direk daldım dudaklarına.. Allah ne verdiyse.. Dilim filan geziniyorum ağzında.. Bir elimde boş durmuyor, memesini okşuyorum bastırarak.. Kız hareketsiz duruyor.. Ne karşılık veriyor, ne de çekiyor başını..

Sonra çektim başımı geriye, "Bana bak, sen bana göre biri değilsin.. Sen git o oğlanlardan birine yavşa.." dedim. "Tamam mı bebeğim.." dedim o da kafasını sallamakla yetindi.. Ben de hızla ordan uzaklaştım.. Gören filan olmasın diye.. Kız bir daha okulda beni gördükçe kafasını çevirmeye başladı ama yüzü renkten renge girerek..

O günler hepten deliydim ben ya.. Yapmadığım delilik, pürüzlük yoktu.. :)))

1|0
    2|1
    • hahahaaaa xD arızasın sen yaa :D

• @dark_eagle, ergen döneminde ergenliğin gereklerini, gençlikte gençliğin, olgunlukta da olgunluğun, yaşlılıkta da yaşlılığın gereklerini yapacaksın.. Birinden birini yapmaz da atlarsan, ileride onu yapmaya kalkma ihtimalin olur, o zaman da hiç şık olmaz.. Evet, ben o deli zamanları yaşadım ve yaptıklarımdan da hiç pişman değilim.. Çünkü, her yaptığın sana bir şey katıyor, bir şeyler öğretiyor.. Evet, arızaydım.. Ama, şimdi arıza değilim.. :))

• İlginç. Belki senin yüzünden o da ileride kendi cinsine ilgi duymaya başladı. Belki kızın kaderiyle oynadın. Herşey tetikleyici bir nedenle başlar, farkına varamaz insan. Onun da senin gibi olduğuna emin olmadan bunu yapmamalıydın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• otobüste cam kenarındaki koltuğa oturmuştum yanımada bir kadın oturdu 30-40 yaşlarında. bana bakıp durdu sürekli gözlerini ayırmadı bende kafamı döndürdüm nereye bakıyo bu bari kafasını az çevirse diye ama bildiğin bana bakıyodu sonra ben hepten baktım ona göz göze geldik ben hemen kafamı çevirdim ama farkındaydım hala bakıyodu.korku sardı birden içimi bi erkeğin bana öyle bakmasından nasıl hoşlanmıyosam bi bayanında bana öyle bakmasından hoşlanmamıştım.neyse eve doğru yaklaşıyodu otobüs.ben dışardan cama bakıyordum.kadının elini dizime atmasıyla ben fırladım ayağa bi saniye diye diye geçtim ve attım kendimi otobüsten zaten yakın yerde inmiştim yürüye yürüye gittim eve.ama ilk defa böyle bir kadın tacizine uğradığım için korkmuştum.

0|0
    0|0
    • nerden bilion benli seni gelini yapacaktı :D

• o bakışları görseydin anlardın.bacağımı niye dokunsunki o zaman.yok yok öyleydi yaa.

• Erkek arkadaşımı elimden alan kız arkadaşım bi gün boynuma gömülmüştü.Zor attım üstümden onu:))

3|1
    0|0
    • Senin arkadaşlar bir alemmiş vallahi. Biri saldırır, biri yalan söyler. Düşmana ihtiyacın yokmuş senin :))

• Ya hep çektim valla böylelerini.Fazla mı safım fazla mı iyi niyetliyim bilemiyorum:))

• Söz ile olmustu, 2-3 kere afallamıştım ilk duyduğumda :D

0|0
    0|0
  • benım tanıdığım var cevremde lezbiyen olanlar.. bir kaç sefer gel bize takılırz dediler, bundan başka olmadı ama merak ediyorum onların ilişkilerinide.. zevk alma duygularını olsun nasıl yaptıklarını olsun.. sonucta bir kadını bir kadından iyi kim anlar ?:)) lezbiyen değilim belirteyim meraksadece

0|0
    0|0
    • bu işler merakla başlar resimdeki hanım sensen çok güzelsin sebebsiz meraklarla yazık etme kendine bence kadın ve erkek ilişkisi üzerine merakını yönlendirmelisin :)

• otobüste arkamı döndüm tam küfürü basacaktım ağzım açık kaldı kadını görünce...50 yaşlarında bir kadın tarafından elle taciz edilmiştim. ben şok yaşarken o da gülümsedi... önüme döndüm bir şey diyemeden ve yer değiştirdim.

1|0
    0|0
  • yok edilmedim allahtan :) bi o eksikti..

0|0
    0|0
  • evet ya lezbiyen kadın takmıştı bana bir ara çok güzelsin çok hoşlandım senden diye

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevrem LGBTT bireylerden oluşur. Ama hiç tacize uğramadım.

0|0
    0|0
  • Hollandada bir klupte bir grup gay arkadas beni pek begenmisti bir aksam, sustum kaldim oylece:)

0|0
    0|1
  • Evet ! Edildim :-D

0|0
    0|0
  • daha cok erkekler tarafından cokca tacıze ugramıslığım var

Gay mı sormadım :))) kadınları ben tacız ederım arada :)))))))

0|0
    0|0
  • Evet okul döneminde yaşadığım bölge (New England/US) gayleriyle ünlü ve lezbiyenler tarafından kesilmeye alışıyorsun. Henüz elle taciz olmadı, ama dating teklifi olmuştu birkaç kez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gay olması şart değil sanırım, bi olan arkadaşlar da var.

Yer: Amsterdam Havalimanı

Uzun süreli aktarma beklemesi için uzanmalı koltukta otururken yanımda temizlikten sorumlu bir tip oturuyor ve muhabbete başlıyoruz, Türk çıkıyor :) Bildiğin sakallı 50'li yaşlarda hacı amca kılıklı bir tip. Part time çalışıyormuş aynı zamanda terziymiş. (Evli-çocuklu dediğine göre)

Gak guk derken burada sigara yasak yanda biraz tüttüreceğim 5dk dedi dışarıdan rahat gözükmeyen koridorumsu bir yere gittik. Derken benim pantalon kesimime taktı ve terzi hareketleriyle (ölçme biçme) pantalonumun nasıl olması gerektiği izah etti fakat bu izah ederken bildiğin ilgili bölgeye fazla ilgi göstermeye başladı. Ebat ölçüsü aldığını hissetiğimde alışveriş yapmam lazım ben kaçayım görüşmek üzere diyip tüydüm.

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
  • ben kadın tarafından taciz edilmiştim 2 kez

2|0
    0|0
  • Erkek Öğrenci Yurdunda kaldığım zamanlardı. Bizimle aynı katta kalan bir çocuk vardı. Hareketleri oldukça kadınsıydı. Herkes o çocuğun gay olduğunu düşünüyordu. Malum aynı katta olduğumuz için yolda karşılaştığımızda felan selamlaşırdık doğal olarak. Birgün odamda uyuyordum. O çocuk odama girmiş ve ben uyurken beni öptü. Uykumdan iğrenç, mide bulandırıcı bir hisle uyandım. Bir baktım ki karşımda kıs kıs gülüyor. E tabi uykudan bir hışımla kalktığımdan ağzıma geleni saydım. Savunmasız olduğu için vurmadım, vurmak istemedim. En kötü yanı da en yakın arkadaşım karşı yatakta olanları izleyip kahkaha atıyordu. İğrenç bir durumdu :))))

0|0
    0|0
  • Yer Galatasaray Lisesi Yanı Saat : 21.30 geçmiş birisi arkamdan yaklaşıyor ve beni dumur eden lafı söylüyor...

Senden para almam gelsene benle diye ( Resmen kadın gibiydi ama suratı hafif erkek tarzıydı..)=

Korkumdan ne kadar koştuğumu hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • öyle bir şey olay yaşamadım öyle biriside karşıma çıkmadı ...

0|0
    0|0
  • Her haftasonu taksimde.. Alayının ağzını gözünü patlatasım geliyo. Tamam tercihlere saygı falan da..hoş değil. Biraz homofobi var bende sanırım. Gerçi iki lezbiyen kadını izlemek harika bir şey ama.

0|0
    0|0
    • keşke tercih meselesi olsaydı kardeşim ama bunu onlar tercih etmiyo insanlarda bunu anlamıyo malesef :)

• barda oturuken ben kız arkadaşımla hafiften öpüşüyodum. ve gay bi arkadaşıda aynı masadaydı ve "al onu eve götür yoksa ben götüreceğim" demişti kız arkadaşıma bnm için. fiziksel olmasa da sözlü bi taciz diyebiliriz :))

0|0
    0|0
  • otobüste adamın biri çukumu tuttu :D ilk başta çarptı falan sandım baktım adam okşuyo :S 30 35 yaşlarında rahat var giriştim otobüste full çakılı vuramıyorum durdurdum otobüsü indirdim aşağı Allah ne verdiyse :D

0|0
    0|0
    • 2 3 yıl önce mahllede gezerken adamın biri bana sen çok yakışıklısın .pne arklarım var hem çakarsın hem parasını yersin demişti :D dur geliyom dedim topladım ekibi kaçtı yakalayamadık :D

• yok hiç olmadı seninki oldumu arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...