Fitness sayesinde verdiğim kiloları adet döneminde misliyle aliyorum?

Adet döneminde hunharca yiyen tek insan ben miyim yaa arkadaşlarım iştahsız olduklarını söylüyor ben tam tersine gördüğüm herşeyi canım çekiyor yemek istiyorum sizdede öyle mi?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Bak güzelim: Regl döneminde vücut su topluyor , ödem oluşturuyor ortada böyle bir gerçek var. Fitness'la kas yaparken yağ yakmışsındır böylece kilo vermişsindir. O kiloları da Max. 5-6 gün süren bir dönemde kalıcı olarak alman imkansız. Regl döneminde beslenmene dikkat edersen regl bitince kilolarını topluca verdiğini göreceksin zaten.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç regl olmadım o yüzden bende kilo alıyorum vs. diyemem. Ama menstrual dönemde hormonlar yerle bir olur. Bazıları fırlar bazıları dibe çöker. Bu da kişiden kişiye değişecek şekilde ya aşırı iştah ya da yemek yemek istememe şeklinde görünür. Çoğunluk aşırı iştah şeklindedir. Yani normalsiniz, korkmanıza gerek yok. Tabii diyet ne olur onu bilemem.

1|0
    0|0
  • Bende olmuyor ya :D

1|0
    0|0
  • Adet görmüyorum 😄

1|0
    0|0
  • meyve tüketin bol su için limota sekersiz için

1|0
    0|0
  • adet doneminde kizlar yerler istahlari acilirr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim de iştahım açılıyor ama kalorisiz şeylerle midemi doldurmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl bu kadar kendine söz geçirebiliyorsun ben gördüğümü amaaan diyip yiyiyorum :(

• gömmek yerine*

• ya da yağsız tuzsuz mısır patlatıyorum... yani yesem de doymuyorum yemesem de o yüzden ne kadar az kalori o kadar iyi

• ayen yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...