Kızlık zarı dikildiğinde bunu erkekler gerçekten anlamıyor mu?

kızlık zarı dikildiğinde bunu erkekler gerçekten anlamıyor mu?
kızlık zarı dikildiğinde bunu erkekler gerçekten anlamıyor mu ??

0|0
5|28

En İyi Kız Görüşü

• Burdaki anlarız modunda olan şahıslara bakma:) bunlar bol keseden sallamayı seven elleri konusunda tecrübeli olan kişiler:) en tecrübelisine diktirerek birlikte oldum ve aa senin bakire olduğunu hiç düşünmezdim dedi bana

5|2
    2|6
    • Operasyonu anlatsana biraz?

• eksileyenlerin çoğu cahil hayatlarında sadece elleriyle ilişkiye girmiş p. rno konusunda tecrübeli şahıslar. ve muhtemelen diktirip evlendiğimi düşünen önyargılı idiotlar.

Erkekler Ne Diyor 28

• evlendik ve ilk gecemiz için evimize girdik diyelim. ben soyundum dökündüm ve duşa girdim peşine senin girmeni istedim ve girmiyorsun duşa işte o an şüphelenirim ve seni zorla sokar özellikle şeyine suyu tutarım. neden mi ipler 1 damla su deyse bile kanayacak şekilde yapılır. ve evlenmeden en fazla 2 gün önce dikilir genelde son gün sabahı ya da 1 gün öncesi der doktorlar ve sana uyarı sunarlar asla o bölgene su deymeyecek. ağır kaldırmayacaksın çok terlemeyeceksin terini emici pamuklu kıyafetler giyeceksin vs diye. biri düğününde oynarken biri çekinceli ve 2 haraket yapıp oturuyorsa o kızdan şüphelenirim.

1|2
    1|0
    • zekice :D

• Katiliyorum kanka anlattigin gbi cünkü bunlari bnde okudum evlenmeden en fazla iki gün icerisinde olur oda herzaman tutmaz cok dikkat edilmesse allahım yaptıgıyla kulun yaptıgı bir olurmu...

• aynen allahın yaptığıyla kulun yaptığı bir olmaz tabi. burada en temel etken kadının ilişki sayısıdır. örnek veriyorum çocuk evlenecem diye kandırıp 1 kere ilişkiye girmiştir kız gerçekten evleneceği zaman diktirir sorun olmaz ya da tecavüze uğrar 1 kere yapmıştır bu yüzden diktirir sorun olmaz ama defalarca zevkine yapar sonra diktirmeye gider ortada zar mar kalmaz çünkü aşırı yapmaktan komple yerinden çıkmıştır. bu sefer sunni vajina zarı ve vajina dudakları için estetik ameliyat gerekir ama onda bile banyoya girdi mi anlaşılır. sıcak su değil ılık su bile değse dikişler atar ve kanama olur.

• doktor altına imzasını atıyormuş :)

3|0
    0|0
  • nasıl anlayacaklar ki

0|0
    0|0
  • anlıyoruz da o kadar emek verilmiş sonuçta o yüzden ses etmiyoruz.

0|1
    1|0
  • Doku ilk hali gibi olmayacaktır, ön sevişme sırasında anlaşılır. Adli tıpta ilişkinin tecavüz olup olmadığı bile anlaşılıyor.

0|0
    0|0
  • Bunun bir yöntemi var tabiki fakat benim için bu zarın zerre önemi yok zaten zarı diktiren ahlaksızdır bakire olsa ne yazar ki?

0|0
    0|0
  • aga biz o zarı gece gündüz görmüyoz nerden anlayak ama bir şüphe ederiz yani ilk heycan la bir kaç defaki heycan aynı değildir zati kan meseleside pöff :)

0|0
    0|0
  • Anliyoruz tabi. Gercek kizlik zari katidir ve kara gibidir. ama dikilmmisi tam tersi az acik ve sulu gibidir.

0|0
    1|0
  • Anlayan öyle bir anlar ki.

0|0
    0|0
  • Kizlik zarini diktiren kiz serefsizdir net

0|1
    0|0
  • Allah sizin gibi kadınlara fırsat vermesin sahtekarlar

0|1
    0|0
  • Uzman dr. Muayenesi disinda anlasilmasi mumkun degildir.

0|0
    0|0
  • Bilmem beni alakadar etmiyor bu konu :D

0|0
    0|0
  • Zar dedektoru var, dikildigini anlayabiliyorsun

0|0
    1|0
  • bence anlamazlar

0|0
    0|0
  • Evlenilecek kiz kalmamiz la kız lar bile cakma :))

0|1
    0|0
  • Kızlık zarını anlamayız da kızlık zarını diktirecek gerizekalılığı hemen çözeriz.

0|1
    0|0
  • Eğer daraltma operasyonu yapılmışsa anlaşılmaz ama genişse anlaşılır

0|1
    0|0
  • anlama sansın yok aynı zar aynı kan

1|0
    0|0
  • implatın üzerinde made in china yazıyor.

0|0
    0|0
  • Hayır bız safız

0|0
    0|0
  • Erkekler salakmi anlar tabi unutmadan eger daha once hic iliski yasamamis erkek anlamaz

0|0
    0|0
  • hiç dikilene vurmadım :D

0|0
    0|0
  • Vajinana buyuk penis girip agzini
    Gozunu dagltmadiysa anlamazlar

0|0
    0|0
  • anlasilir bazen tutmutoyo geri yirtiliyo

0|0
    1|0
  • yani..
    çünkü bekaretin belirtileri görülebildiği için erkek bilemiyor..

0|0
    0|0
  • Evet anlar

0|0
    1|0
  • Anlaşılmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu kadar uğraşmaya ne gerek var? dürüst olsun yaptım desin bence o daha önemli

1|1
    0|0
  • sanmıyorum anlaşılabileceğini.

0|0
    0|0
  • Anlmazlar heralde o. O

0|0
    0|0
  • Anlamıyolar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...