Doğum kontrol hapı başlangıcında unuttum?

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra ilk defa doğum kontrol hapına başkadım, çarşamba günü ilk hapımı kullandım diğer gün şehir dışına gittim ve yanıma almayı unuttum 3 gün kullanamadım bugün cumartesi, ilk ay zaten hapın koruma etkisi yokmuş ben diğer ay için zemin hazırlıyordum ne yapmam lazım kullanamadıklarımı çöpe atıp devam mı edeyim yoksa hapı komple bırakıp diğer ay mı kullanmaya başlıyım.
Dediğim gibi hapın bu ay zaten koruma etkisi yok yeni başladım

Güncellemeler:
Çok pardon salı günü başlamışım

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• burada nasil tavsiyeler veriliyo sasiriyorum
    1 gün unuttugunda ertesi gün unuttugun günün yerine 2 tane alman gerekmiyo bu bir
    Ikincisi dogum kontrol hapi ilk günden itibaren etki yapmaya baslar bu iki
    Cünkü o hapta hormonlar var bunlar da adeti olmani engelliyo
    Bence devam kullan her gün mümkünse ayni saat de yutmaya calis ve 28. güne kadari kullan ama o ay korunma ihtimali az cnkü ilk günlerde unuttugun icin
    Ve kullanmadigin haplari da cöpe atmana gerek yok baktin bitane yere falan düstü onun yerine kullanirsin yerden kaldirip agzina atacak degilsik heralde

Ve genelde ilacin icinde detayli bir sekilde nasil kullanicagina dair bir kullanma kilavuzu olur
    Orda da unuttugunda zaman icin tavsiyeler de olur
    1. ya da 2. ya da 3. yad 4. haftada unuttugun zaman icin koruma etkisi olur mu olmaz mi diye

Ilac bu yaa ilac vitamin hapi degil!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eczacıya danış bence. Unutmadan içmen lazım bildiğin gibi.

0|0
    0|0
  • ara verdiysen bırak devam etme

0|0
    0|0
  • O zaman hapı yuttun

0|0
    0|0
  • Bence hap kullanma kilo yapiyoo spiral taktir

0|0
    0|0
  • Regl olduğunda başlamalı diğer regle kadar hergün kullanılmalı korumaya 2. Reglden sonra başlar😪

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi hapı kullanıyorsun bu önemli.

1 gün unutunca ertesi gün 2 tane içersin. 2 gün unutunca ertesi 2 günde 2şer tane içersin. 3 gün unutursan birer tane içmeye devam edersin fakat tekrar başlamış gibi olduğun için 1 hafta geçmesi gerekir üzerinden. İlk bir hafta tam korumada değilsindir. Sonrasında tam koruma başlamış olur.

Bu anlattığım Yasmin içindir. Tavsiye etttiğim d kontrol hapı markasıda Yasmindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...