Bekaret sorunsalı?

Nişanlımla nikahtan önce beraber olduk. Daha önce bir ilişkim olmadı. Keskin bir acı hissettim, ama kanamam olmadı. Bu normal midir?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• kanama olmak zorunda değil.
    iki tür kanam olmama ihtimali var

--ya zar esnektir yırtılmamıştır o nedenle kanamz
    --ya da zar yırtılmıştır damara denk gelmez kanamaz.

şöyle ki. zar denilen aslında zar değil bir iç doku derisidir. vajina girşine yakın bir deri uzantısıdır. diğer bölgeler gibi çok damarla bezlenen bir yer değil. deride ne kadar damar olur ki. hatta üzerinde damar yoktur. son dip kısımda bazı yerlerde olur. yırtıldığında eğer yırtık bir damara denk gelmiyorsa kanama olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Esnek olabilirsin.

0|0
    0|0
  • normal bol bol sevışın

0|0
    0|0
  • Yağla

0|0
    0|0
  • normal normal ben ezberledim artık esnektir

0|0
    0|0
  • olabilir normal

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • nasıl gelmiyor anlamıyorum şu an hafif sertleşmiş benim koca oğlana bakıyorum. hani bazen ben bile ürküyorum bu koca aleti güney doğuda toprağa soksam petrol çıkartır. bence senin elemanın bamyada sorun var

0|0
    2|1
    • Yok öyle değil işte. Detayları konuşmak istemiyorum. Sadece kan gelmemesi normal midir herhangi bir sağlık sorunu yaratır mı bunu merak ediyorum.

• kızlık zarın esnekdir

0|0
    0|0
  • esnek bir zarın olabilir.
    bunu sana ancak doktorun söyleyebilir..

0|0
    0|0
  • Esnek zar vardır

0|0
    0|0
  • normal tabi zarin esnekmis kanamamis

0|0
    0|0
  • Sonrada nişanlımla ilişkiye girdik kanamam olmadı, nişanlım beni bakire değil sandı ne yapcam gibi soru gelmez umarım :D

0|0
    0|0
    • Ahahaha yok. Bu tarz şeyleri sorun edecek bir adam değil. Sadece benim kafama takıldı bu :)

• hmm sorun yoksa bunu da sorun etme normal ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...