Kızlar, Adetten sonra iki hafta boyunca siyah kan akması nedir? Neye işaret yaşayan var mi?

Kızlar siyah kan akması çok sorun oluyor mu? 3 hafta siyah kan akıntısı devam edip siz hangi hastahane bölümüne gittiniz?
Bunun tehlikeli birsey olma durumu işaret olabilir mi?

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• adet mı oluyosun sn? vay canısına sn normal deglsın yanı penısnden kan gelıyosa bı doktora flan gıt :D

0|0
    0|0
    • Bir ergen daha.. Çocukları almayın bu siteye off...

• sensın ergen :D 20 yasndayım adam ol duzgun soru sor sende

• Sağol bebişim sorulara cevap verenler oldu. Yetmedi hastahaneye bir doktorla görüştüm gereksiz kişilere cevap vermem pek ama sen zorla cevap istedin. Gerekli cevap verenlere adam gibi muamele ederim. Adamına göre...

Kızlar Ne Diyor 2

• Adet olan sensen bir sorun olduğu kesin.

0|0
    0|0
    • Erkekler saçma sapan yorum yapmasin diye sadece kızlar yaptım. Bide sizde dalga geçmeyin. Ciddi bir soru sordum. Netten baktım bir sürü kanser vs dedi korkuttu beni. Kız arkadaşım için...

• Troll soru gibi olunca trolleyesim geldi. Ciddi cevap istersen vereyim. Eğer akıntı kötü koku yapıyorsa mantar/enfeksiyon tarzı bir şey oluyor. Net bir teşhis yapamam ama koyu renkli akıntı hiçbir durumda normal değildir ve tedavi edilmesi gerekir. Bunu söyleyebilirim. Önce ürolojiye gitsin derim. Zaten orada bir teşhis koyamazlarsa gerekli bölüme sevk ederler.

• Anladım.. Sağol

• Doktora gidilmesi gerekir. Riskli birşey olabilir sonuçta.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki simsiyah bir kan gelmesi sorun oluşturur diye düşünüyorum ama neden böyle birşey gelir ki.

Yükleniyor...