Okuldaki kızlar beni itici buluyor takıldıkları tipler benden de itici.

Bu sorun yüzünden sevgilim olmadı lise sondayım 18 yaşındayım 4 senedir kızlar justin bieber gibi olduğum için itici buluyor erkekler zaten gıcık kapıyor her önüne gelen gay top lafları ediyor ama değilim hatta hepsinden bile fazla kız düşkünüyüm diyebilirim okulda saçlarım olsun mor supra vaiderlarım vs tam bir tarz sahibi insanım ama sokakta kızlar ağzı açık kalırken okulda kızlar itici buluyor nedense tarzını değiştir demeyin ben kendimi bildim bileli artık böyleyim yani 4 senedir yaptığım tarzdan kolay vazgeçemeyeceğim saçımı kestirdim hala itici bulmaya devam ettiler işin anlamadığım tarafı bu kadar tarz sahibi babyface bir insanken kızlar beni neden itici bulurda okulda ne kadar varoş apaçi koluna faça atan serseri varsa onlarla takılılar bu soruyu 4 senedir merak ediyorum cidden yanii şöyle diyim okulunuzda justin bieber gibi bir tip çocuk varken neden varoş serseri apaçi kesimle takılıp onlarla çıkarsınız çok merak ediyorum kızlar bana bunu açıklayabilirmi yani ne kadar itici bulsada beni kızlar okulda yada erkekler onların sevgilisinden daha yakışıklı olduğum yada okulda yakışıklı bir insan olduğum gerçeğini değiştirmez bence erkekler ayrı bir şey zaten her önüne gelen gay top diyor abi kıskanıyorlarmıdır nedir anlamadım ya sende yap sana yapma diyenmi var sanki sevgilmi olmadı 4 senedir okuldan hiç sokakta bakan çokta okulda bütün kızlar itici buluyor

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dilin iyise yada boşver salla gitsin sende onları itici bul konuşmaya çalışırlarsada tersle ..

0|0
    0|0
    • dilim iyi derslerimde iyi bu durumdanda süt diyorlar zaten

• Öff ne sütü rööh.s Kendini ezdirmeye alışma tersle gitsin süt diyenleri ..

Kızlar Ne Diyor 3

• dışarda kızlar dış görünüşüne bakıyordur begeniyolardır belki.

Ama okuldaki kızlar tavırlarını da görüyor, ordan kaybediyor olabiliten var

0|0
    0|0
    • olabilir kavga etmiyorum hiç okulda

• bencede çok iticisin tarz sahibi olman o tarzın güzel olduğu anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • ya boşver sen o kızları.:) eğer öyleysen on numarasın.açık ve net kıskanıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kızları asla takma sen okumana bak seni beğenen çıkar merak etme

0|0
    0|0
    • okulda yok ama beğenen

• belki tip değilde davranışınla alakalı olabilir saygılı sevecen yardımsever olmaya bak arkadaşım

• tahminimce!

dış görünüşün de avantajlısın

ama okulda kendine laf atılınca kızların gözünde düşüyorsun

kızlar serseri tiplere evet takılır

ama sonları hayırlı bitende hiç görmedim

0|0
    0|0
    • hep laf atıyorlar zaten her tenefüs bak justinin yandan yemişi geliyor diye alay ediyorlar birde 11lerde zayn maliğe benzeyen bir arkim var iki gay birbirinizi bulmuşsunuz diyorlar

• cahiller dalga geçtiğinde

selam ver geç

liseden sonra hepsi para iş peşinden koşucak

serseri lere aşık olanlarda hepsi hüsran olucak

çok kızın takılmasıda boş

önemli olan evleniceğin kızı bulman

Yükleniyor...