Cinsel ilişkinin ilişkiye etkisi

Erkeklerin cevaplaması daha da işime yarar.Eğer sevgilinizle bir takım cinsellik yaşıyorsanız sevgilinize tavrınız ne yönde değişir?fakat cinsel ilişki değil tam olarak daha çok onsevişme gibi...

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• etkısı guzeldır uyum olursa ıletısım de daha guzel olur hele hele sevısme esnasında kırgınlıklar hepsı yok olur daha ıyı hısseder ınsan kendını sevdıgı kız ıle bırlıktedır ve konusmak yerıne tenlerı dokunusları bırbırıne deger gorunmeyen bır kablo sıstemı sınırlerınden yureklerınden heryerlerınden bırbırıne baglar duygular hısler cok farklı olur netıce olarak degılmıdır artık ayrı ayrı uyumayalım kararının alınması ıcın sebep degılmıdır yeterınce bu duyguları bırlestırmekten ayrı kalınmıs olmak evlılık kararları da bellı sureclerden sonra yasamın sunacagı sekılde alınıyor sadece koru korune gorup begenıp bu kızla evleneyım demek destegı olmayan bosluga merdıvenı uzatmaya benzer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bağlayıcı etkisi de olur ancak, herkesin fikri ve düşüncesi nasıldır bilemezsin. kimse bilemez. insanoğlunun yapısı anlaşılabilir bir durum değildir. bir kişi seni ailesiyle tanıştırmış olsa bile bunun sonucunun evlilik olacağı garanti edilemez. bir çok örneği de çevrende mutlaka vardır. o yüzden fazla ilerisine gitmemek de fayda vardır, ancak ateş barut hikayesi fazla uzak durmak mümkün olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkinin ilişkiye zarar verdıgını dusunenlerdenım , evlenmeden yaşanan bazı şeylerin ciddi ilişkilere zarar verıdıgını dusunuyorum sadece bende degıl bazı makalelerde yazılmıstır bu konuda

0|0
    0|0
  • çok ön sevişme adamı sıkar yani tam bir birleşme ister.. ama iyi yönde de olabilir yetinebiliyorsa o kadarla

0|0
    0|0
  • Ben seviyorsam hiç bişey degiştirmez ne degerini arttırır nede düşürür, sevişme aşkın dışa vurulmuş halidir, ve iki sevgili arasındada normaldir

0|0
    0|0
  • ciddi sonucu olan bir ilişki istiyorsan elimi bile sürdürmem diğer türlü boşluk doldurma diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • çok şey değişir artık o kişiyi hayatınıza katmışsınz gibi ..

0|0
    0|0
  • tavır degısmes baglılık oluşabılır

1|0
    0|0
  • sen o kişiyle ciddi düşünüyorsan önce kendini öptür sana bağlansın daha sonra öptürme kendini

0|1
    0|0
  • olumsuz olur...

0|0
    1|0
  • heralde pek bi değişiklik olmazdı.. belki cinsellikle ilgili konularda rahat rahat konuşurduk...

0|0
    0|0
  • daha çok severim...bağlayabilir bir kadın erkeği kendine bu haliyle..

0|0
    0|0
  • Sevişmek iyidir mutluluk hormonu salgılar..

0|0
    0|0
  • sana Dahada baglanması gerek:)

0|0
    0|0
  • tavrım değişmez ona karşı

0|0
    0|0
  • hımm sonunu merak ederım ne zaman tam beraber olacaıgmızı

0|0
    1|0
  • olumlu etkisi olur

0|0
    0|0
  • veriyosa beni düşünüyodur ve ben de o kızı kolay kolay bırakmam. tavrım da değişmez daha da bağlanmış olurum ona

1|0
    0|0
  • benim için elde ettiğim kızı çöpe atarım bitmiştir.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler cevaplasın demişsin gerçi ama bende fikrimi söyleyim :) erkeğin karakterinin sağlam yapısına göre değişir bence. eğer zayıf kişilikli aklı bacak arasında biri ise tavrı değişir çünkü seni elde etmiştir. eğer sana aşıksa bu onu daha da heycanlandırır daha çok bağlar sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...