Ya ilk gun kanamazssa?

Bakireyim ama ilk gece ya kan gelmezsse ve esim beni doktora goturmek isterse? Bu utanc verici olur. Zarlarin bazilari esnek olurmus ya bu onu bilmezsse Hatta doktordan once annesini annemi falan ararda? Simdi diiyceksiniz ki esin anlayisli olsun ya anlayisli olmazssa. ya da ben anlayisli biryle evlensem ama o gece kavga etsek? Cok korluyorum icimi rahatlatin ne olurrrrr

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim rahat ol eger gercekten daha once iliski yasamadiysan sikinti yok esin bunu anlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• arkadaşım sen öyle bir şey istiyorsun ki imkansız.
    karşına adam mı çıkar öküz mü çıkar bilemeyiz.

sen bile eksik biliyorsun. ki erkek nasıl tam bilsin

sadece esnek zar kanamaz tanımlaması doğru değil

iki türlü kanama olmaz
    --esnek olur zar yırtılmaz kanama olmaz
    --zar yırtılır ama damar olmadığından kanamaz

3|0
    0|0
  • İnternette kolaylıkla bulabilirsin hymen zarının nasıl olduğunu ve onla birlikte önce bir bakın ve deki benimki hangi modelden yırtılmadan önce bunu bilmek istiyorum de ve öyle zor anlasılacak bişey değil bu ilk gece karşılaştırın o saten senin kız olduğunu iyice anlar ve bilgi sahibi olmuş olur...

0|0
    0|0
    • illa kanar ama dimi

• O pozisyon nasil

• Googldan bakabilirsin halk dilinde domalma

• eşin öküz çıkarsa kork.

0|0
    0|0
  • ya tam tersi olursa.. adamı kan tutuyosa.. kan gelmedi için teşekkür edip seni öperse.. köpekten korkuyosan köpeği gördün anda kurmaya başlarsın ya ısırırsa saldırırsa.. baka baka yaklaşır ve geçersin.. köpek açlını düşünür.. sen bir kere ısırmayan köpeğe yüz kere ısırtırsın kendini.. kafanda kurma.. düşün 1 kez. öyle bir şey olursa. kendine güveniyosan sorun olmaz. ama sürekli onu düşünürsen kafayı yersin.

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce anlat.. bilmesini sağla. bu tarz bir şey yapılabilir. ya bayanlar neleri düşünüyor. biz erkekler salağız ya.

0|0
    0|0
  • kanamassa kanasamassın ya kimin umrnda aslla gitsin.

0|0
    0|0
  • Kan gelmesse ve oyle yaparsa bosanirsin :D

1|0
    0|0
  • 2. gün kanar..

0|0
    0|0
  • sen bunu bilerek mi soruyorsun yoksa makarasına mı soruyorsun.

0|0
    0|0
  • Ne alaka. Şimdiden neden bunun ceremesini çekiyorsun , manyak mısın nesin :D

0|0
    0|0
  • Kendine dert arayan kezban

0|0
    0|0
  • ikinci gece belki kanar

0|0
    0|0
  • Sen kendini biliyorsan bu ne tedirginlik snlamadım?

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydasi yok bekle ve gor simduden dusunuo kendjnj yioratma

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce kontrol ettir saglik acisindan hemde

0|0
    0|0
  • kızım sen ne içiyon gece gece? söle bizde ondan içelim...

0|0
    0|0
  • Eşini iyi seçmelisin

0|0
    0|0
  • Bukadar kasmayın ya

0|0
    0|0
  • öyle bir eşle zaten evlenme.

0|0
    0|0
    • öyle biri oluğ olmadığını nasıl anlıycam

• ne sorucam mesala örnek ver. bu konu hakkında ne demliyim

• o konuşma sırasında olur ben burdan nasıl anlatayım ki

• Canim benim ozelden yazarsan detayli anlatabilirim

0|0
    0|0
  • sende daha önce onunla birlikte bir doktora git ve işi garantiye al...

0|0
    0|0
  • birşey olmaz, baştan konuşursunuz anlayışlı olur o kadar öküz biriyle evlenme yani dikkat et sende. öyle doktora falan da gitme hiç mi gurur yok ya

0|0
    0|0
    • ama illa kanar dimi? hiç kanamama ihtimali yok

• önceden konuş zaten davranışlarından çekingenliğinden anlar yani masumiyetini, korkma

• anladım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• Rica ediyorum hayatınızı geçireceğiniz adamla aranızda azgın güven olsun. Sevgi olması aşk olmasın ama güven ve saygı her zaman olsun. O kendisine adam diye kişi karısına kan gelmedi sen başkasıyla yapmışsındır diyebiliyorsa bir daha yüzünüzü göremesin zaten.

Hiç kızlık zarı olmadan doğan insanlarda var. Onun suçu ne şimdi? veya dediğin gibi esnek olan var. Düzgün insanlar seçin kendinize. Kolay değil bir ömür her an yanyana olacaksınız. Cehenneme çevirmeyin hayatlarınızı

1|0
    0|0
  • Arkadaşım, düşünme bunlar, bunlar nedir böyle? Doğru düzgün seçersin herifi veya evlenmeden önce konuşursunuz bu konuları, olur biter.

1|0
    0|0
  • Şimdiden bunu düşündüğüne göre kesin sağlam degilsin sağlam olsan inanki hiç bunlar aklına bile gelmez

0|2
    2|0
    • sağlamlıkla ne alakası var. her kızın genelde endişe duyduğu bir konu. bunu yazdığına göre senin kafa sağlam değil. sağlam insan bunu yazmaz :)

• Ne alaka herkez biliyor esnek olduğu erkeklerde dahil ama bu kadar kafaya taktığına göre bişey vardır diye tahmin ediyorum belki bilmezsin söylim sana bazılarının ki o kadar esnek ki onu yaparken hiç yırtılmaz sadece dogum yaparken yırtılanlarda var her yapmaya kanayanlar da var gerçekten severse eger güven verirsen bir sorun varsa bile görmemezlikten gelir adam gibi adam sa zaten namusu bacak arasında degil başka yerde arar

• Bu kadar panik yapma 😊

0|0
    0|0
  • Siyirmissin

0|0
    0|0
  • Kanamazsa küçükken biriyle kavga ettigini ve kan gelmis oldugunu soyle bir seyler uydur ya da direk bunu soyle zaten sana inanmayacak insanin yaninda da yeri yoktur.

0|0
    0|0
  • Bakire olsan bir dert olmasan bir dert arkadaş doktora götürse onun ayıbı olur takılma boşuna.

0|0
    0|0
  • İlla kanaması gerekmiyor. Ama eşin olacak kişi kan gelemese bile senin bakire olup olmadığını anlar merak etme.. Okadar kolay değil bu işler

2|0
    0|0
    • nasıl anlar

• Çünkü içine girebilmek için kendini zorlaması gerek ufacık yere girmesi için efor sarf etmesi gerekir bakire olmazsan hemen girer😉

Yükleniyor...