Genital Bölge Temizliğinizi Nasıl Yapıyosunuz?

Arkadaşlar merhaba soruyu ayıplamayın gizli sormuyorum sonuçta sağlık ve temizlik herşeyden önce gelmesi gereken konular.

Ben geçen haftalarda tüy dökücü krem kullandım sonra tahriş oldu 3 dakikadan fazlada tutmamıştım düzgünde temizlemedi, jilette sertleştiriyo bide düz şekilde alınamadığından kıl dönmesi riski yaratıyo.

Ağda yapmayı düşübüyorum fakat korkuyorum dayanamam diye siz nasıl alıyosunuz var mı güzel bir fikir veya kaliteli bir tüy dökücü kullanan öneren?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Eldivenle al?😕

0|1
    0|0
    • Eldivenle mi ahah spatulası var onla rahat oluyo ama düzgün çıkmadı 11 tl ye almıştım hoşuma gitmedi daha önce aldığım güzeldi fakat oda kaşıntı yapıyodu

• Ağdayla almayı düşünüyorum artık biraz dayanırım ama sonra yaşlanınca uğraştırmaz aşırı çoğalıp teşekkür ederim en kıymetli yorumu sen yaptın saygılar

• eldivenle denemeye kalktımda kızardı valla yanıyo bikaç kere cektim dayanamadım pudralixakmısız

En İyi Erkek Görüşü

• ben jilet kullanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne ayıplaması ya. o kadar saçma sapan sorunun içinde en adam akıllısı bu. :D

0|1
    0|0
  • Tuy dokucu degilde bant bxnxndjjdhdnd koli bandi xhdhxjjdm bir dene

0|1
    1|0
    • Dalga geçmeye mi geldin :D koli bandıyla alınacak kadar anca senin gibi insanlar uzatır :D

• Lazeri görsen kedilere tutarsın ışık diye bırak bu işleri :D bomba sanar karakola haber verirsin koli bantcı

• Ay inanmazsan inanma bxbxnx

• lazer sabun su

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...