İki işlevsel penisi olan adam? diphallic dude?

ingilizcesi olan okuyup bakabilir ama bu adamın ciddi ciddi iki tane işleyen penisi var... double penetration is coming diyenleri görür gibiyim :P amerikada 5.5milyonda 1 görülüyormuş bu durum..

haberin linki aşağıda ve adamın penisinin fotosunu içeriyor ona göre tıklayın: ( i fucking love science sayfasına gidiyor link)
"link +18 foto içerir ve ingilizcedir"

DiphallicDude (or DoubleDickDude, which morphed into DDD)
diyolarmış adama :D
Double Header: My Life with Two Penises, diye kitap bile yazmış

ailesi ona büyürken diğer çocuklara söylememesinis öylemiş. oda zavallım uzunca bir süre diğer çocukların sadece bir tane var diye üzülmesinler diye düşünmüş.. sonra sonra anlamış kendisininde dalga konusu olabileceğini...
hatta lisede bir tanesini kestirmeyi düşünmüş.

en son fotosunu çekip redditten paylaşmış ve bana herşeyi sorabilirsiniz demiş. biseksüel olduğu 1000in üstünde insanla seviştiğini söylemiş :P

Güncellemeler:
www.iflscience.com/.../boy-born-three-penises-and-no-anus-successfully-operated

Buda üçlüsünün haberi 😂 2 yaşında çocuk ameliyat edilmiş. Doğuştan 3 penisi varmış be anüsü yokmuş. Bağırsak ameliyatı falan olmak zorunda kalmış sıçabilmek için. Düşünsenize l*n sıçamadığınızı. Kabus bence.

Neyse. bir tanesi işlebsizmiş. Diğerinin işlevi varmış ama idrarını zaten bir taneden yapıyomuş.

Çocuğu ameliyat edip anüs yapmışlar bide işlevi olmayan penisi çıkarmış diğer ikisini birleştirerek bişeyler yapmışlar. Sonuçta çocuk şimdi sağlıklıymış.
Gidip de deseki eskiden 3 tane vardı diye kimseyi inandıramaz yavrucak 😂

O değilde bu sayfaya bile adınızı ne zaman i f. cking love d. cks diye değişceksiniz diye eleştirmişler bu iki haber yüzünden. Artık bende bana yönelenleri bu tip şeyler söyleyenleri normal karşılayacam 😂

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• yav 2 eksozlu arabalarda da tek motor var..2 çıkış önemli değil .. motorgücü önemli.. ikisini yarım kaldırıyosa.. kaldırsın atsın

0|0
    0|0
    • şu yoruma yakın bişey söylemişsin :D

So, that dude John Holmes had an abnormally large member and it is rumored that he never was able to become fully erect because there just wasn't enough blood in his body to completely fill his penis and completely sustain bodily functions elsewhere. This may or may not be true but it certainly SEEMS like it might be. This DDD essentially has a 16 inch member. Math done. I feel better.

• aklın yolu bir.. same thinks at same ways

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• çok ileriye gitmez cinselliği. gay olarak kalır. insanlar bir penisi bile erekte edemiyor ileri yaşlarda. kan basıncı yetmez çünkü

0|0
    0|0
  • Bence şanssız adam. Biriyle başa çıkılamazken 2 tane hem de ikisi de çalışıyor.

İyi tarafından bakarsak bu adam 1 film çekse aynı kadına anal oral yönden yaklaşsa parsayı toplar.

ne bileyim bayan partneri düşünsün :)

0|0
    0|0
  • Senin de iştahın kabarmış bakıyorum da dil hep :P böyle :D
    İkisi de aynı anda mı kalkıyor acaba İlginç haa :S
    Ayrı ayrı sidik torbası + sperm mi çıkıyor? Enteresan... Sağlıklı ise şanslı mı diyim şanssız mı bilemedim :D

0|0
    0|0
    • iştah meselesi değil bence ilginç bir durum :D yani çift karaciğerli 4 akciğerli iki başlı falan okuduk çok hatta çift penisli çift rahimlide okuduk ama işleyen iki tane olması acayip. bu tip mutasyonlarda ek uzuv veya organ işlemiyor olur hatta bazen vücuda zarar veriyor olur.. adam doğuştan şanslı bence ikiside sağlıklı olduğu için :D bence her insan çift cinsiyetli olmalı. hem kadın hem erkek olmalı herkes :) o yüzden ayrı bir ilgim var bu double genitals olayına :D

• Biri yorulsa boşalsa diğeriyle devam edicek :O Azgın kadınlara göre dizayn adam :D

• Mastürbasyon yapınca çok ilginç oluyordur. :):

0|0
    0|0
    • benzer bişey düşünüp şöyle demiş bir yorumcu mesela:
      I'm left-handed and my left bicep has always been larger than my right bicep. If I had this guy's luck, I'd be symmetrically correct. Hahaha.

• Yorum efsaneymiş yalnız :)

• Penisler işlevini tam olarak görüyorsa, bu adam dünyanın en şanslı adamıdır.

• İğrenç bir şey. her haliyle.. Bir tane olsa da.

0|0
    0|0
  • Bir tanesini zor zaptediyorum ikincisini hiç istemem :)

0|0
    0|0
  • benim bir tanesinin kalkmışı bunun bir iniği etmiyo * 17 cm şeyim var utandım lan:D bide adamda iki tane var helal olsun:D bugün sağlamı sollamı yapsam :D :D

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Sen bu fotolara bakıyosun ya

0|0
    0|0
  • iyiymiş adam her iki yerede aynı anda girer: o zaman:D yalnız bu durum senin hoşun agitmiş iştahlı yazmışsın diller dışarıda felan

0|0
    0|0
    • iştah meselesi değil bence ilginç bir durum :D yani çift karaciğerli 4 akciğerli iki başlı falan okuduk çok hatta çift penisli çift rahimlide okuduk ama işleyen iki tane olması acayip. bu tip mutasyonlarda ek uzuv veya organ işlemiyor olur hatta bazen vücuda zarar veriyor olur.. adam doğuştan şanslı bence ikiside sağlıklı olduğu için :P bence her insan çift cinsiyetli olmalı. hem kadın hem erkek olmalı herkes :D o yüzden ayrı bir ilgim var bu double genitals olayına :))

• anladım peki :) bu durum bir bayan için iyi olmaz ama erkek için iyidir avantajlı bir durum yani:)

• yemede yaninda yat dedikleri bu heralde :D penis benim isime yaramiyor ki kizlar icin o da ,

0|0
    0|0
  • Yan yana olduğu için double penetration zor gibi duruyor tabi ama denemek lazım :D

0|0
    0|0
  • Birinden sikilinca digerini kullanir :D

0|0
    0|0
  • Haberi olmayan bir kadın bunu ilk görünce tepkisi ne olur onu merak ettim?,

0|0
    0|0
  • Abi çıtayı çok fena yükseltmiş :\

1|0
    0|0
  • Peki :)

0|0
    0|0
  • allah mast yaparken kolaylık versin hangisine odaklanacağını düşünürken yorulur be adam :)

0|0
    0|0
  • Şu ayrıntı da ilginç adamın her ikisi penisi de 8 inç büyüklüğünde ve inik halleri

0|0
    0|0
  • iki penısı ne yapacan bırı one bırı arkayamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• > adam doğuştan şanslı:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...