Kizlik zari ilk ilişkidr kanamayip daha sonrakilerdr kanar mi?

1 yildir evliyim. İlk iliskimde kanama olmadi ama son girdigimz ilişkide kanama oldu bir miktar. Adet donemim falanda değildi. İlk iliskide kanamamasina rağmen 1 sene sonra kanar mi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen kızlık zarın aşırı esnek ve delikli. Bu durumda olan birçok kadın ancak normal doğum sırasında kızlık zarına veda edebiliyor. 1 yıl sonra normal ilişki sırasında olması pek normal değil. O güne kadar aynı penisin defalarca vajinana girmiş olması vajina içini kalıp gibi yapmıştır. Yani zar içinden penis rahatlıkla girip çıkacak bir ortam olmuştur. Ama eğer kan geldiği ilişkide aşırı zorlama yapmışsanız zarda hafif bir yırtılma olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • Zorlama olmadi ama bir anda normalinden fazla acidi sonra kan geldigini gördük

• vajina iç dudaklarında yırtılma olmuş olabilir :) Belli ki baya zorlamış eşin :) Penisi de kalınsa parçalamıştır.

• vajına iç dudakları görülebilen bir yapı ve gorunurde hiç bir sıkıntı yok. ayriyetten öyle olsa eminim çok canım acırdı ama öyle bişey olmadı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu durumda olmaz.. Elastikse zaten doğumda yırtılır..

0|0
    0|0
  • tahriş yapmıştır..
    =))

0|0
    0|0
  • şekerim eşinin içine girdiğine emin misin... anlattığın muhabbet pek mantıklı gelmedi... ben o zarı dilimle patlatırım... lakin sevindirici olan eşin bu durumu sorun yapmamış..

0|1
    0|0
  • Bir defa kanarsa bir daha kanamaz
    Ondan sonra rahat rahat rahat doruklara çıkarsın

0|0
    0|1
  • Bir sene cok uzun

0|0
    0|0
    • Yani? Olur mu olmaz mi

• Mumkun olabilur esiminki 1 hafta sonra nozuldu

• Evet

0|0
    0|0
  • rahim duvarı kanaması da olabilir nerden biliyosun? evet 1 sene sonra da yırtılma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • yokk adam iyi kökleyeye memiş ondan

0|0
    0|0
  • Fazla zorlamıssınızdır :)

0|0
    0|0
  • yok sanmam.. hiç duymadım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bunu sorduydum doktor arkime :D bazen çok geride olabiliyormuş zar veya partnerde biraz kısa kalabiliyormuş.. doğum sırasıdna kızlığını kaybeden bile olabiliyormuş :D öyle pek az da değillelrmiş bunlar

0|0
    0|0
    • Onu biliyorum. Zarimin esnek oldugunu dusunuyoduk ama birden kan geldi ben bunu soruyorum sorar misin doktor arkine? 1 sene boyunca kan gelmese bile daha sonra gelebiliyomuymus?

• :)) peki ama bir cinsel hayatın varsa düzenli şekilde zaten gitmelisin doktora.. :)

• Neden ki?

• Olabilir

0|0
    0|0
  • esnektir olabilir doğumda bile olabilirdi bu. ne önemi var ki zaten evlisin 1 yıldır :))

0|0
    0|0
    • Onemi yok zaten. Esim onun ilk oldugunu bildigi icin sikinti yapmamisti ilk iliskide kanamayinca ama ben baska bisy mi var yoksa zar anca mi yirtildi diye merk ettm :)

• normal aşırı esnektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...