Anal ilişki yaşayanlar bakabilirler mi?

-Kadının makatındaki bakteriler organdan içeri girerek, prostat veya idrar torbası gibi organlara ilerler. Bu nedenle hastalık oluşturabilir.
-Uzmanlar anal ilişkide, AIDS ve diğer cinsel hastalıkların bulaşma riskinin iki kat arttığını belirtmektedirler.
-Anüsten yapılan bir ilişkide kadında şiddetli acı ve ilişki sonrası ağrılar, kanamalar ve yırtılmalar meydana gelebilir. Ameliyata kadar giden sorunlar olabilmektedir.
-Sadece bu faktörler açısından değil, yanı sıra erkek ve kadın için cinsel yolla bulaşan hastalıklara davetiye çıkarması demektir.
-Makattaki tahrişe bağlı olarak hemoroit oluşumu görülebilir.
-Zaman içinde anüste bir gevşeklik ortaya çıkabilir ve bu sebeple kadın dışkısını kaçırır duruma gelebilir.
-Bu ilişki tarzı, psikolojik olarak kadına huzursuzluk vermekte ve suçluluk duygusu uyandırmaktadır.

Arkadaşlar internette ufak bir araştırmayla bulduklarım bunlar. Detaylı bakıldığında daha neler çıkar kimbilir. Sorum şu. Bu kadar ortadayken zararları, neden buna devam ediyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunları kenara bırak. Dinimizce HARAM. Dahası varsa Müslümanım diye geçinenler konuşsun buyursun

1|2
    2|1
    • şimdi ben onu eklemedim. Maksat dindar-dindar olmayan-dinsiz herkese hitap etsin sorum. Dediğinde kesinlikle haklısın kardeşim :)

• Korunursan birşey olmaz

0|1
    0|1
    • korunursa erkeğe birşey olmaz, peki kadının anüs kaslarına nasıl bir çözüm bulacaksın?

• Onayladığım birşey değil yazdığın bakteriler vs onlara ithafen yazdım

• anladım

• kondom icat edildi

0|0
    0|0
    • anüs kasları üzerindeki etkisini yok edebiliyor mu kondom?

Erkekler Ne Diyor 3

• usta kondom korumasa neden icaat edilmiş? kondom sadece hpv virüsüne karsı cok direncli degil. öte yandan prezervatifde gözle görülmeyn delikte olabilr. ayrıca aids kanamalı öpüşmelerde gecer tükrükte kan varsa.

0|0
    0|0
    • şimdi usta ben sadece hastalık yonunu belirtmedim orada. anüs kaslarını da yazdım. içeriden dışarıya şeklinde tasarlanmış bir kas yapısını dışarıdan içeriye birşey sokarak bozar kişi, kondom kullanımı o kasları kurttarmaz

• nagır bangır bağırıyorlar zaten. p*rno dışında bir tane bilimsel site yok anal ilişkiyi alternatif olarak sunan, sorunsuz birşeymiş gibi gösteren :)

• Dostum mantıklı ol. anal ilişkide prezervatif ile bulaşma şansı yok. şöyle var ; gözle görülmüycek kadar kücük delik olmasi veya yırtılması lazm ki bulaşma riski olsun

• condom tak skkssk

0|0
    0|0
    • anüs kaslarına verdiği zararı kondom ile yok edebiliyor musun?

• hakaret mi ettim? boş boş konuşma

• edepsizce yazdın anlamında dedim!

• doğru hak deligi varken b*k deligi ne iş var

1|1
    0|0
Yükleniyor...