Bakire bir kız sizin olmak için ağlarsa ne hissedersiniz?

sevgiliniz bakire ve sizden 11 yaş küçük sizi çok seviyor sevişiyorsunuz ama bekareti oldugu için ilişkiye giremiyorsunuz ve kız hıçkıra hıçkıra ağlıyor boncuk boncuk gözlerinden yaş akıyor seni istiyorum seni hissetmek istiyorum diye.

Bir kız sizi istediği için içli içli hıçkıra hıçkıra ağlarsa gözlerinden durmadan yaş akıyorsa o kız hakında düşünceleriniz nasıl olur ne hissedersiniz?

0|0
10|44

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen birlikte olurum onunla sonrada namusum olarak görürüm onu namusumdur o benim hayatımdan çıkamaz bir daha bırakmam çünkü beni seven biri böyle der ancak

1|2
    3|6
    • sevdiğini anlarsın yani

• Ne diyorsun sen ?

• ne dediğini bende anlamadım

Erkekler Ne Diyor 43

• Bu konuda bu kadar takıntılı davranıyorsa, ilişkiye girdiğimiz an ben sana kendimi verdim bedenimi verdim muhabbetlerine girip beni duygusal bir baskı altına alacağını ve bu konu sayesinde beni kendine mecbur bırakmaya çalışacağını, mevzuyu ille de evleneceğize getirip beni kapaymaya çalışacağını düşünür (ki öylesindir. ben ona bekaretimi verdim, benimle evlenmesini istedim, nalçak beni terketti de dersin sen) ondan uzaklaşırım. Saygı gösteriyorum, üzerime elmesin.

3|0
    0|0
    • hayır bekaretten sonra görüşmeyeceğime yemin ettim. asla beni göremezsin dedim

• Hiçbir mantığı yok söylediklerinin.

• e ne yapayım. onun olmak istiyorum ama onun peşinden koşmam o kadar urursuz değilim ve metresi olacak kadar da onursuz değilim

• 2 bacak arasından akacak 2 damla kan mıdır kadını Namuslu yapan? Yoksa ruh mudur namusu o bedene sokan?

Bir ZAR ile BAKİRE kalır mı sanıyorsunuz o beden? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz? Asıl Ruhtur insanı 'o...u' eden...

4|2
    0|1
    • konu bu değil aslında biliyor musun ?

• soruya verilecek değil yalnız bu bence soru farkılı bir soru burda ki cevap farklı bir sorunun cevap mesela nasmus nedir gibi bir soru

• Yanii durumu acikladim zaten sana;D konuyla baglantili aslinda yazdigim ama tam olarak degil;DNeden o tarz bisey yazdigimida bildirdim zaten yüce divana:)

• arkama bakmadan kaçarım kesin bir yamuk vardır diye

5|0
    0|0
    • kızın geçmişini herşeyini biliyorsun ve o kızın ilk eline dokunan erkeksin

• daha hızlı koşarım ozaman

• yaparsam daha çok ağlarsın yavrucum diyip sakinleştirmeye çalışırım ama çok fena g.tüm kalkar la.

6|2
    0|0
  • yaş kaç sizin? ağlayan değil de evlenmeye mecbur olmam için yap diyen oldu . Kaşlarımı kaldırdım olmaz dedim

0|0
    0|0
    • 25 ama ben öyle bişey olsa da evlenmeye mecbur hissetmem bu yüzden evlenecekse hiç evlenmesin

• ''İstiyoom , sex istiyooom :((('' Niye ağlıyor ki orasını anlamadım Durum biraz komik geldi. =) Gülerim.

3|1
    0|0
    • duygu yogunlugu aşk tutku arzu

• :):)çoooooooooooooooooooook seven anlar siz gülün bakim

• Bencede kiraz

• seven olunca yapıyor işte o da sevdiğinden yaptı . olmayacağını düşündüm ben de istemedim

1|0
    0|0
  • Kızı seviyorum, yaş farkı var, henüz evlilik sürecine girmemişiz. Kızı beklemesi konusunda ikna ederdim.

0|0
    0|0
  • Aynı durumda 26 yaşındaki arkadaşım teklif etti "günahına giremem dedim" kabul etmedim. Ama o sözlüsüyle ilk ilişkisini yaşadı geldi hemen benimle beraber oldu. o zaman kabul ettim. Hata 10 sene sonra eşinden ayrılınca aradı buldu beni. Bir gece yaşadığı şehre gittim güzel bir gece geçirdik.

0|0
    0|0
    • bu örendiğim hiç hoş değildi. bu duruma düşmek istemiyorum allah korusun

• ama doğrusunu yaptım halen birbirimizi ara dertleşiriz. Ben onu önemsemediğim için kabul etmemiş değilm ki. İkimizinde aklından evlilik geçmiyordu zaten.

• bilmemem sonunu görmediğim bir yola giremem girmedim de. yani evlilik düşünmediğim insanla zaten konuşmam bile

• tanrım ben neden burdayim diye dusunurum.

bu kız basima bela olacak diye dusunurum.

oradan kacmak isterim.

1|0
    0|0
  • kendini bana kakalamaya calıstıgını düsünürüm

3|0
    1|1
    • kız çok güzel ve akıllı çok başarılı kültürlü peşinde on erkek var kakalama durumu yok. ki kıza afetsin diyor ahah bu benim yaaa ::)))) yanımdayken herkez sana bakıyor diyor kıskanmıyor musun diyorum sen benimsin senin gibi bir afete sahibim ben diyor.düşün bomba gibi bir kız yüzü çok güzel fiziği çok güzel ve o kızın ilkisin.kız kitap kurdu ama aynı zamanda çılgın cesur ateşli ve aynı zamanda tatlı şeker bişey :):)

• kendimi begeğenmiş ve ukalayım sizde öyle olun tavsiye ederim o zaman dünya etrafınızda döner :)

• Zirdeli bu yaa:-D:-D

• bi kız sex için böyle boncuk boncuk yaşlar dökerse o zamandan o kızdan şüphelenirim...

2|0
    0|0
    • ne şüphesi ki

• Belli ki sen zaten herseyi yapmışsın bakire sayilmazsin zaten

• işte bende onu diyorum her haltı ye sonra zara gelince olmaz yapamam çok saçma sevdiği düşünen dokunmaz el bile sürmez

• mutluluk duyarım. sevgısını gosterme seklınden oturu ve bır an once susması ıcın onu tesellı ederım. bende onu sevıyorsam ve ılıskıye gırmesem bıle durumu ızah ederım.ılerısnı anlatırım.

0|0
    0|0
    • ilerisi ?

• aslında evet aile sorunlu. babası kabadayı adam bıçaklar içer. annesi hasta o ailenin tek oğlu ablaları anneleri psikolojik baskı uyuluyor yani gelin nasıl olsun diye.mesleği tehlikeli gemici bırakamıyor.aramızda yaş farkı var.ben 7 yıldır bekledim bi 2 yıl daha mı bekleyeyim. eskiden ev almadan derdi mesleğimde 1. olmadan derdi. şimdi evini aldı mesleğinde 1. zabit oldu maaşinı yükseltti. daha ne kalıyor geriye?ben gemiye giderim bırakmam onu bunu da kabul ediyorum.sevmişim bırakamıyorum

• bu durumu oturup konusun.. ne gıbı engeller kaldıgını sor.. gerekıyrsan berbaer savasacagını soyle sorunlara karsı..

• (Yaş:30-35) Bakire bir kız sizin olmak için ağlarsa ne hissedersiniz?

0|0
    0|0
  • Bu benim başıma geldi ama yaş farkı o kadar yoktu sevgilimle sabaha kadar ağlamıştı ama yapmadım beklemeliyiz dedim ve alnından öpmüştüm ;)

2|0
    0|0
    • işte aynen o da alnımda öptü:):)yapamam seni seviyorum dedi

• neden yaşım 25 benim anlattıklarım neden boşmuş

• 30 35 gösteriyor ama ondan dedim bunları bilmemen saçma geldi

• bakire bir kzın kendini teslim etmek için hıçkıra hıçkıra ağladığını da ilk defa senden duydum !

2|1
    0|0
  • Beni cok seviyor diye dusunurum. Demek super asik bana

0|1
    0|0
    • :):):) süper aşık bir kızı bırakabilir misin?

• Nasiul yani ilkim? Anlamadim.

• Ilkin olamayabilirim ama sonuncu olabilir :D

• gerizekalı olduğunu düşünürüm ..

3|0
    0|0
  • o anda teredüt etmeden boncuk boncuk göz yaşlarını dindiririm ..ama benim gbi erkeklere böyle kızlar asla denk düşmez :)

0|1
    0|0
    • dindirmiyorsa o erkek hakkında ne düşünmeli ?

• sende haklısın ama o rota bir anda çizilmez deneme yanılma sonucu doğru rota bulunur

• ozaman gel deneyelim göz yaşların dinsin..

• ağlamakmı ,biziğm melekette hiç kimse bir kızı aglatmaz hele böyle birnedenle asla glatmaz,

ein ol kulaklarının bile baklrliği kalmaz

0|0
    1|0
  • neymiş ismi güzel kadın demekmiş ahahahaha:D:D:d

0|0
    0|0
    • ahahahha :) tapılcak kadar güzel kadın:):):)

• ilk gece eseriyim ben :):)

• Neyin peşinde oldugunu bilmiyorum ama bi uzman tavsiyesi almalısın. gerçekten sağlıklı değil bu kafa

• Git burdan liseli

2|0
    0|0
    • ahahha 25 yaşıma ragmen herkez öyle diyor liseli kızlar gibisin diyor :):):)

• hayırlısı be gülüm der giyinip kaçarım

2|0
    0|0
  • ayy kıyamam yaaa link

0|0
    0|0
  • gıyamam la ben ona :/

0|0
    0|0
  • 11 yaş fazla be...

0|0
    0|0
  • Asla ilişkiye girmem..

1|0
    0|1
    • neden peki

• teşekkür ederim düşüncelerin için

• Rica ederim küçük hanım...)

• boncuk boncuk aglamak, lem o terlemek be :))

0|0
    0|0
  • önce kizlini bozar sonrada o kizla evlenirdim:)

0|0
    0|0
    • bozmadı ve evlenmedi ama beni de terk etmedi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

• yazık olmuş

0|0
    0|0
    • neye yazık olmuş?

• boşver bakirelik kolaymı öyle insan anasından bikere doğar bakire doğar 1 kere ölündüğü gibi bakirelik sonradan elde edilen bişey değilki

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 10

• apla gençler dururken pörsümüş testisli heriflere olan bu ilgin beni fazlasıyla endişelendiriyor :(

3|4
    0|3
  • bi insan cinsellk olmadanda yanında hissedebilir kudurmuş derim

1|3
    0|2
  • ebru gündeş senin olmaya geldim şarkısı eşlik etmeli bu anlattığına

0|0
    0|0
  • Kaçak çay nerde satılıyor?

0|4
    0|1
  • Ne cuk meraklisiymis arkadas,derim.

1|2
    0|1
    • ahahha cuk meraklısı değilim yaaa onu kalbimde hissetmek istiyorum. düşünsene içimde sıkı sıkı sarılmışız kilitlemişiz kalbi kalbime yakın sıkcaklgı nefsi gözleri dudakları parçaşar biribirini bulmuş tek vücutsun sana sıkıca sarılırken seni seviyorum sseni seviyorum diyorsun :):)böle bişey

• Bakire kız mı kaldı?

Bu ülke neyin kafasını yaşıyor?

1|0
    1|3
    • ben bakireyim neden ki?

• Ben dini boyutunu bilmiyorum yalnızca insani olarak bakıyorum. ve dediğine katılıyorum temelinde her haltı yapıp bakire olan namusludur demiyorum zaten. ama yanii e bir hataydı diyerek de geçiştirilemez diyorum

• tarihde bir başka erkek gözlerini baktı diye gözlerini çıkarıp ölen kadınlar var iffet namus haya ve o kadınlar cenneti kazandı. biz artık kıyamet insanıyız herşeye kılıf buluyoruz.ama allah büyük ya tövbekarları daha severmiş allah.umarım bir gün tövbe eder allahın sevdiği kullardan oluruz.

• Absurdlukte astınız artık.

0|1
    0|0
  • Sex için ağlayana zavallı azgın derdim.

1|2
    0|0
  • Kartlaşmış adam için boncuk boncuk ağlıyorsa, genç ve yakışıklı bir adam için depresyona girer bu kız :D.

1|1
    0|2
    • ahahha o sevdiğim bee sevdiğim genç erkekler yada kim olursa olsun azdırmadı beni tahrik bile olmuyorum sevdiğim olsun

• Benim özel hayatım kimseyi ilgilendirmez...Sadece şunu diyorum...Bekaret olayınızı kendinize,kendi içinizde saklayın...Bu tabu yüzünden her gün onlarca kız ölüyor/öldürülüyor...Namus bu mu yani?Diğer yandan,benim bedenimle olan alışverişim sadece beni ilgilendirir,tıpkı seninkinin de seni ilgilendirdiği gibi.

• 2 kişi ile evet tam anlamıyla ileri gittim.ama olmadı yani eksik kaldı sevgili oldum sevdiğimi sandım seviştim yani ben izledim sadece katılamadım ve sonra o boşaldıkdan sonra igrendim nerde sevgi nerde aşk bumu dedim duygusuzca dedim sevgilim olan insanı sevişme ardından elini bile tutmadım belli olmasın diye saçma sapan konuştum ve bir daha da görüşmedim aklım hep ilkime gitti.

• acıdım kıza sen değilsindri umarım.

0|1
    0|2
Yükleniyor...