Kızlar, yardım edinnn :( :( ?

arkadaşlar küçüklüğümden beri vajinamda mantar var ve ben kaşıyordum tabi zar nedir bilmiyordum o durumda parmağımda birçok kez içine girmişti bozulma ihtimali var mı? kanla alakalı hiç birşey hatırlamıyorum ama intihara bile kalkıştım herkes bozulur dedi parmakla bozduysam bile bunun kanıtı rapor var mı? kötü yorum yapacaksanız yorum yapmayın ( 1 parmağın tam girmesiyle bozulur mu?)

1|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Abartma canım benim. Teknik olarak zarı kaşırken bozmak biraz zor. Kaldı ki zara parmağın değdiğinde hafifte olsa canın acıyacak ve refleks olarak elini çekeceğinden bilerek ve isteyerek bozmak istemediğin sürece bozman oldukça zordur.

Şu rapor muhabbetini kim çıkarttı bilmiyorum ama kadın doğumcular böyle bir raporu durup dururken vermezler. Hatta muayeneyi bile yapmazlar. Savcılıktan belge isterler bu muayeneyi yapabilmek için. Bu da genelde tecavüz ve benzeri gibi durumlarda savcı tarafından istenen bir muayenedir. Üzerinden zaman geçmiş olması sağlıklı sonuç alma ihtimalini gittikçe azaltır.

Psikolojik yardım alman lazım bence canım bu meseleyle alakalı bu kadar takıntı yapmamalısın. Çok sorun ediyorsan özelden ulaş bana görmeni sağlayabilirim belki zarı. Kafan rahatlar en azından.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini öldürecek kadar... saçmalama ayrıca bir zar bu kadar önemli mi? Hayır değil, kaldı ki bunu bilmeden kendin yaptın. Çok dert edersen kızlık zarı dikiliyor. En azından bedenin gerçek anlamda bakire ;)

2|0
    0|0
    • öylede yine içime sinmiyor hem maddi hem manevi yönden

• Bozulabilir de bunun icin intihar mi edecektin :)

0|0
    0|0
    • çok takıntılı biriyim canım

• Lanet olsun mantarlara

0|0
    0|0
  • parmağının ne kadarını soktun

0|0
    0|0
    • tamamı

• en güzeli canım sonuçta sen kimseyle cinsel birliktelik yaşamadın huzurlu ol

• ama ileride inanmazlar anneme söyledim parmak sokmakla bozulmaz dedi

• Bozulmamıştır ama sen yinede doktora gidip baktır zarın yırtılmışmı diye... Bakire değilsende bunun için intiharı düşünmek çok mantıksız silkelen kendine gel insanlardan yapmadığın bişey için utanma

0|0
    0|0
    • Anneme bahsettim annem birşey olmamıştır diyor ama 5 ya da altı kere tamparmak girmyle bozulur bence onuda boşver de insan yine takıyor yapmadığı birşeyi yapmış olarak gösteriliyor

• Mantarlı mantarlı küçüklüğünden beri neyi bekliyorsun gitsene doktora.
    Bozulma işide şöyle şimdi bir çok şeye bağlı bu canım. Esnek bir zarın olabilir bu durumda bırak parmağı penis bile bozamayabilir, doğuştan zarsız olabilirsin, bozmuş olabilirsin, mesela zarın ortada tek delikliyse parmağınıda tam soktuunda o ortadaki delikten geçmiş içeri girmişse bozulmamış olabilir.. Bunu tedavi olmadan anlıyamazsın.

0|0
    0|0
    • umarım pek hatırlmıyorum kanla alaklı bir şey mantar için krem almıştım faydası oldu ondan doktora gitmedim

Yükleniyor...