Bakirelik hakkında bakar mısınız?

Ben 18 yaşındayım hiç kimseyle cinsi münasebetim bulunmadı. 3 yıllık bir sevgilim var. Bu cinsel konular hakkında hiç konuşmadık. Ama bu konularda gerek kendi gerek ailesi çok hassas. Üniversite bittikten sonra evlenmeyi düşünüyoruz. Benim sorunum ilk gece korkusu herkeste olduğu gibi. İlk geceden değil kan gelmemesinden korkuyorm. Ben ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten. Kanamama ihtimali var mı. Bmyle bişey olursa ben yüzüne bakamam inanmamasndan şüphe duymasndan çok üzülürüm. Bana bir akıl verin nolur

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıldır sıkılmadınız mı cinsellik olmadan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Zarın esnekse kan gelmez. Onu da ancak muayene olursan anlarsın.

0|0
    0|0
  • Merak etme canın acımıyor. Ayrıca esnekse kan gelmeyebilir. 3 yılda güvendiğin birinden zaten şüphe duymazsın.

0|0
    0|0
  • bir deneyin akmazsa evlenmezsiniz.

0|0
    1|0
  • kan gelir dert etme inan takma kafana o gece öyle bir kız olduğunu sunacaksın ki sen bile bir daha gurur duyacaksın kendinle

0|0
    0|0
  • Sakin ol, korkacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Boşuna korkuyorsun

0|0
    0|0
  • Sen kendinden emin sen sorun yok öyle bir durumun olma ihtimali var

0|0
    0|0
    • Ben eminim mast. Bile yapmadmbu yaşıma kadar. Fakat zarın esnek olma ihtimali beni korkutuyor. Eşimin şüphe duymasndan korkuyorum

• O risk her zaman vardır ama yüksek ihtimal değil tabi

• milyonda bir görülen bir durumu bu kdr kafaya takman manasız

0|0
    0|0
  • sende cahil insanlarla evlenme zarın esnekte olabilir

0|0
    0|0
  • Haydar hocaya bir sor :)

0|0
    0|0
  • Bu konuyu ona açıp anlayış göstermesini iste. Bu konuyu ne zaman açacağım dersen evliliğe yakın aç.

0|0
    0|0
  • bazen esnek olabilir ve kan gelmeye bilir. bunu anlamasi lazim

0|0
    0|0
    • mast. cok yaptin mi?

• Ya o değil ben araştrdım anüler hymen yani esnekmiş...:(

• yapma be :/ ama korkma senn korkma bisey olmaz

• Adamdaki de peygamber sabrı haa... 3+4sene...
    bence adamın başka bir deşarj yeri var😊😊

0|0
    0|0
    • Hayr yok. Artı dört değil üniden sonra evleneceğiz

• Benim gelmiyor. Onuda bilemiyorum hiç konuşmadığımız için böyle konuları

• Siz bir hormon testi yaptırın.

• ben evlendiğimde hatırlıyorum mesela, kan gelmemişti. sebebini de sormamıştım. o kadar meraklı değilim. ama bu kadar da kafaya takacak aşırı takıntılı biriyle de evlenme tabii.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Zar esnek olursa kan gelmemesi olabilir ama küçük ihtimal

0|0
    0|0
  • Bakireysen neden kan gelmemesinden korkuyorsun ki? Sakin olmalısın relax

0|0
    0|0
    • Biliyosun esnek olöa durumu da var bunun. Ama o an kan gelmezse şüpheyle dolarsa eşimin içi.

• Neden şüpheleniyor hiçbir ilişki yaşamadığını bilmiyor mu senin güvenmeli bence

• Bence korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Benimki kanamamıştı

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir rahatsızlık sizin durumunuz. Evlenmeden öledebilirsiniz falan falan ihtimaller ihtimaller. neler neler gelir insanın adına. Belki evleneceğin çocuğun şeyi kalkmıyordur. Belki de siz evlenene kadar gay olup hollandada bir erkekle evlenecek. Daha sayayım mı canım?

0|0
    0|0
  • senden eminse eğer üzülme esnekse çok zorlayana kadar gelmez. İlk geceden gelmeyebilir belkide çok hoşuna giderek ilişkiye girmiyorsun çünkü hızlı davranmaz

0|0
    1|0
  • O zamana kadar senin ne oldugunu anlar zaten canim dogru insan hakkinda yanlis seyler dusunmez

0|0
    0|0
  • bekaret mi kaldı aartık :) şaka bir yana seni zarın için seviyosa hiç sevmesin daha iyi

1|0
    3|1
  • kanamama ihtimali var ama istersen daha öncesinden sevgilinle ya da annesiyle bu derdini paylaşıp doktora gidebilirsin içinin rahat olması acısından

0|0
    0|0
    • Annesiyle konuşamam ki. Doktora gidelim desem şüphelenir bişyler var diye

• Korlamana gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...