Erkekler, Kizlar sizce bu nedir?

Ozel bolgemde sag tarafinda surekli kasinma olurdu ve deri dokulmesi gibi olurdu (adet duzensizligim yoktu) pek onemsemedim ama uzun zamandir vardi son iki haftadir o bolgem sisti ve inmiyor sisligi hamilelikfalan soz konusu olmamasina ragmen adetim bir iki gun gecikti hâla olmadim ve karin agrisi mide bulantisi var 6 ay once falan kist demislerdi sonra gecmisti simdiki belirtiler daha cok acaba mantar filanmi?

Güncellemeler:
Doktora gitmedim evde bebeklerin kullandigi "hametan" die bir pisik kremi vardi ondansurdum biraz indi gibi sisligi herkese tskkur ederim abaza p*cler haric.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• mast yapıyosan ve gerçek bir boşalma yaşayamıyosan kasıklarda fındık büyüklüğünde bir yağ bezesine benzer bir şey olması doğal dr sormuştum aynısından bende de olmuştu çünkü ara ara geçiyo sonra yeniliyo hormonlar la alakalı

0|0
    0|0
  • Foto at bna soylim detarkoloji uzmaniyim ben

0|0
    0|0
  • resm olsasydı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora gorunmelison ciddi gorunuyor

0|0
    0|0
    • O bolgemde agri aci falan yok arada idrarimi yaparken yaniyor kirmizi kucuk yara gibi biseyde var sizce mantarmidir yani bilginiz var mı doktora gidicemde acar bakar orama cok cekinirim ben boyle konularda utancimdan yerin dibine girerim

• muhtemelen mantar ama bilmiyorum tam olarak da

Yükleniyor...