Geçen okuduğum bir yazı kafama takıldı. Sizce ?

Geçen bı şekilde bi yazı gördüm bakire olmayan bi kadın bakir olmayan bir erkekler veya Allaha inanmayan bir erkekle bakire olan biride bakir olan biriyle evlene bilir miş buna aykırı durumlar kişiye haramdır anlayacağinız davul bile dengi dengine siz evlenmeden önce cinsellik hakkında neler düşünüyosunuz ?

Güncellemeler:
Zina yapan birinin evleneceği kişi ya zina yapmış yada allaha inanmayan biri olmalıymış zina yapmamış biride zina yapmamış biriyle evlenmeliymiş gerisi bu kişilere harammış onu anlatmaya çalıştım

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Nerede ne okudun bilmiyorum ama geçmişi açmamalısın.Bilsen bile kendi aranızda saklamalısınız.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• oturup bu konular hakkında düşünmüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir durum. Yazının anlayışına katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Saçmalığın daniskası...

0|0
    0|0
  • nerde okudun çok merak ettim

0|0
    0|0
  • evet o kurandada var zina yapan ile zina yapan evlenmeli diye

0|0
    0|0
  • Böyle birşey haram kılınmış olamaz sadece dengi dengine lafı dogru sen bakıre ısen sana gelıcek nasıbınde dualarında bakır olabılır

0|0
    0|0
  • Oha şimdi evlenceğim adam anal sex mi yapmış olcak hassiktir :(

1|0
    0|0
    • sen anal yaptıysan otomatikmen bu zina oluyo ve artık anal oral veya daha normal yollarla ama zina yapmış biri olmalıymış gerisi haram günah mış yani :S

Erkekler Ne Diyor 5

• Müslüman bir erkek Allah'a inanmayan bir kadınla evlenemez. Müslüman bir kadın Müslüman bir erkek harici kimseyle evlenemez.

Bırakın insanlar istediği gibi sevişsin.

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • hocam bune ya şunu açık yaz bişi anlaşılmıyo

0|0
    0|0
  • iyi sallamış

0|0
    0|0
  • Evleneceğim kişiye, sen geçmişte ne yaptın demem.

2|0
    0|0
Yükleniyor...