Bekaret gitmişmidir?

Herkese merhaba cidden troll felan değilim isteyene özelden mesaj atarım sorun değil ancak bu satırları yazarken ağlamaklı olduğum için gizleme gereği duydum bir arkadaşım çok sevdiğim bir dostum sevgilisi ile oynaşırken çocuk parmağını kızın vajinasına sokmuş 1-2 cm ve kanama olmuş bekareti gitmişmidir? Eğer gittiyse cidden çok üzülürüm şu hayatta en çok sevip saydığım keşke böyle sevgilim olsa dediğim bir dostumdu yine yanındayım tabi ki ama bütün saygım yerle bir oldu.

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Her türlü şeyi yaptıktan sonra zarının olup olmamasının ne önemi var :/
    Bozulmuş olabilir..

1|0
    0|0
    • kız öyle biri değildi işte sırf sevgilsi öptü diye sabaha kadar ağlamıştı nasıl oldu da böyle oldu ben anlamıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Bekareti gitmediyse yine saygın devam edecekmi peki? Senin ona değerin ve saygın bir zar inceliğindemi? Sen daha ona olan aşkını ilan edemiyorken o zarın peşine düşmen çok ironik. Bu arada söyleyeyim dediğin gibi bir kaç cm içeri girdiyse muhtemelen yırtılmamıştır.

0|0
    0|0
    • Mesele bekaret değil ona karşı olan saygım bitti abi isterse artık 100 kişiyle yatmış olsun isterse bakire olsun benim tanıdığım kız bu değildi benim hoşlandığım sevdiğim kız bu değildi

• Bak orada dur işte kimsenin şerefi kimsenin onuru ne bacak arasındadır nede senin benim beynimizdedir. Sen bu kızdan uzaklaş ona faydan olmayacak galiba. ya da sen dediğinin farkında değilsin üzüntüden

• yok abi kastettiğim o değil ben yanında olurum dediğin gibi yine kıymetimiz bilinmezse en azından ben denedim der geçerim ben 1.5 yıl bekledim

Kızlar Ne Diyor 5

• gitmiş.

0|0
    0|0
  • Ondan ayrilsin madem cok sevip sayiyon al onu karin yap iliskiyede girmemis zaten

1|0
    0|0
    • Beni tercih etti de ben mi yapmadım ben onu bu ilişkie girmiş olsa bile kabullenirim zamanla ama şu an cidden çok yıkık durumdayım

• Bence en iyi fikir bu. Kazanmaya çalış kızı @nedenoyleeee nin dedigi gibi esin yap

• Gitti canım gitti..

1|0
    0|0
    • gitmemiş olma ihtimali var mı yani bu zar kaç cm içerde

• O değişir ama parmak diyosun yani , tabiki bozulmuştur. Yoksa ne kanı gelicekki ordan yani mantıken?

• malasef ewet

0|0
    0|0
  • gitmiş gibi görünüyo

0|0
    0|0
    • napmak lazım nasıl destek olmak lazım

Erkekler Ne Diyor 11

• Kanama olduysa zarın yırtılmış olma ihtimali var. Ama bence insan arkadaşlarını, dostlarını, sevgililerini bekarete göre seçmemeli.

2|0
    0|0
    • Benim saygım gitti abi bu kız benim yanımda sevgilisi öptü diye sabaha kadar ağladı hani bir anda o gözümde ki kız of ya

• Yani kız sevgilim beni öptü diye ağlayıp böyle birşey yapıyorsa zaten karakter olarak pek dengeli biri değilmiş. Ben de olsam bundan dolayı saygımı yitirirdim.

• oynaşirken parmak sokmak felan normal degil böyle şeyler. soruna geliceksem 1-2 santm le bozlyr zaten.

0|0
    0|0
  • Hamcık oyuncak mı la oynamışlar misket falan verelerdi.
    Büyük ihtimal gitmiştir zarı ince ve önde olduğundan.

0|0
    0|0
  • Bekaret gitmiştir ama anlattığı hikaye yalan. Bildiğin sevişmişlerdir.

0|0
    0|0
    • öyle geliyor banada abi ama bana hiç yalan söylemedi bugüne kadar

• ne öneriyorsun abi inanmış gibi mi yapayım herşeye

• Canın nasıl istiyorsa öyle davran. Duygusal olarak kendini sakın kaptırma. Söylediği hiçbir şeye inanma. He de geç. Zamanla belli olur zaten.

• Geçmiş olsun gitti galiba :/

0|0
    0|0
    • bende ölye düşünüyorum :(

• Bırak kız üzülsün , sevgilisi düşünsün. Sana ne? Sevgilisi varken gelip sana anlatıyosa zaten zarın durması gereksizmiş olması gereken olmuş.

0|0
    0|0
  • ZEDELENMİŞTİR BÜYÜK Bİ İHTİMAL KIZ DOSTUNA SAYGILARIMI İLET :d

0|0
    0|0
  • Gitmis

0|0
    0|0
  • Elini kontrol etseydi, gitmiştir. Evlensinler.

0|0
    0|0
    • evlenmezler ki abi ayrıldılar

• Yinede şansını dene sen, kötü günde yanında olan, iyi günde bırakmaz, kızlar o şekilde düşünür.

• Yanlış cümle oldu, kötü gün dostu önemli, iyi gün dostları çok zaten, sen umudunu kesme :)

• onu bırakta kendisi düşünsün artık o seviyeye gelene kadar aklı nerdeymiş

0|0
    0|0
    • Çok zoruma gitti abi hani mesele inan ki bekareti değil yani öpüştüğü için ağlayan kızın bunlara izin vermesi

• parmak soktuktan sonra vajina kanamış, deliller kızlığın gittiğine ibaret ama en doğrusu doktora gidip muayene olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...