Bekar birisinin devamlı konrol hapı kullanması zararlı mıdır?

arkadaşlar doğum kontrol hapı kullanmaya başlıcaam yalnız doktor 3 ay süreliğine verdi..ve ben bunu devamlı kullansam zararı olur mu? bunun sivilceleere adet sancılara iyi geldiğini okuduum ve de kiloda aldırıyormuş..bu yüzden devamlı kullanmak istiyorum...bilgil

Güncellemeler:
Bilgilrinizi paylasırsanız sevinirim
Doktorun Kendisi yazdı zaten bana bu ilacı.adet düzensizligi var diye ben sadece devamlı kullanmak istiyorum

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dogum kontrol haplarini bazen kadinlar adet düzensizligi ve sancili adet dönemleri icin alirlar. Benim eski esimde sivilceleri icin doktor kontrolünde bu haplardan kullandigini bilirim ama kilo alma olayini bilemiyorum bende cok duydum gercekmi yoksa sehir efsanesimi bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir ilacın yan etki kısmı vardır prospektürün de, ağrı kesicilerde dahil olmak üzeri bir ilaç sürekli kullanımda vücuda zarar verir ve toksin üretir. sonuçta da vücut direncini azaltır.

0|0
    0|0
  • 3 ay sıkıntı vermez. Nihayetinde doktorun bir bildiği vardır. Kıllanmayı bir miktar artırdığını duymuştum sadece.

0|0
    0|0
  • her ilaçta oldugu gibi böbreklere zararı var, çok fazla kullanırsan, kullanma amacına göre değişebilir ama yinede sürekli kullanmanı tavsiyte etmem

0|0
    0|0
  • kist var sanırım kullan ama ani başagrısı görme bozuklugu nefes almada sorun olursa hemen bırak

0|0
    0|0
  • doktordan izinsiz bişi yapma. vermesinin ve süre tayin etmesinin nedeni vardır

0|0
    0|0
  • Doktoruna danışmalısın yalnıs yonlendirilme burda

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşıma haftada bir alıyordum

sonuçta adet düzeni berbat oldu

kullanmamalısın

0|0
    0|0
  • Bence fazla kullanma ilerde sorun yapabilir yan etkileri var çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bana da yazdı ama kullanmak istemediğimi söyledim ve almadım. Sinirlilik,bulantı,kilo yapıyor bir çoğu.

1|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları şeker gibi kullanılıyor malesef bu çok yanlış çünkü basit ilaçlar değil ve bi o kadar da masum değiller doktor tarafından gerekli karaciğer testleri yapıldıktan sonra gerekli durumlarda kullanılır kafasına göre doğum kontrol hapı kullanan insanlarda yan etkiler iler ki durumlarda meydana çıkar o yüzden doktor kontrolünde bilinçli bir şekilde kullanılmalı

0|0
    0|0
    • bunu doktorunla konuşmalısın ayrıca akne için de kullanılması doğru değil

• öylede sonucda düzenliyo tüm hormonsal seyleri

• o zaman sürekli antibiyotik içelim hasta olmayalım bunun gibi bir şey senin dediğin

• doktor gözetim altında kullandıgınız zaman bile kötü sonuçları oluyor. benm arkadaşm devamlı kullanıyor ama erkek gibi sakallar bıyıklar çıkmaya başlıyor baş edemeyecek dereceye gelirsin simdiden söyleyim

0|0
    0|0
  • yumurtalıklara zararı oluyormuş heralde onun gerçek amacı dışında kullananlara önermiyorlar o yüzden.

0|0
    0|0
  • Kısır olmazsın.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kullanıyordu.. Kilosu falan gayet normaldi. Birden kilo almaya başladı ve durduramıyo şuan

0|0
    0|0
  • zararlı tabi ki bu sorulacak soru mu

0|0
    0|0
  • niye kullanıyon ki ? sivilce için başka ilaç yok mu ? o hapar zararlı ayrıca..

0|0
    0|0
Yükleniyor...