Bir kadın memesiz yaşayabilir değil mi?

Hahah gece gece aklıma bu geldi yani memeleri kesip alsalar bir kadın Yaşar değil mi yine? Yok daha MEMELER

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• Gogus kanseri olanlar ve gogusleri alinan binbir turlu skinti yasayan insanlar var belkide aramizda keske bazi seyleri biraz dusunsekte sorsak.. Herneyse evet yasayabilir..

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşar... hatta asya ülkelerinden birinde kadınlar çocuklarını emziremeyip de çoğalmasınlar diye onların memeleri kesiliyordu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• memesiz olmaz

1|0
    0|0
  • yaşayabilir gögüs kanseri kadınlar mecburi kesip alıyorlar ve yaşıyorlar dalga geçme seni kınıyorum.

1|1
    0|0
  • Ahahah hey allahım ya 😂😂😂
    Angelina Jolie memesiz mesela artık yani 😂

0|0
    0|0
  • yaşanılır

0|0
    0|0
  • esas bir erkek memesiz kadınla yaşayamaz :D

0|0
    0|0
  • Bazen ben keşke alsalar diyorum. O zaman cinsel istismara maruz kalmayiz. Keşke o memeler olmasa da biz de obje muamelesi gormesek. :-(

0|0
    0|0
    • Yuh indirecek diyorsun yani bilmiyorum ben hiç bir kadına öyle bakmadığım için fark edemiyorum bu kadar yoğun olduğunu obje gibi bakanların

• Emin ol o kadar var. Sanki kendilerinin analari bacilari yok.

• Meme kanserı olup sağlıgı ıcın aldıran kadınlar var

0|0
    0|0
    • Yani dipten alıyorlar değil mi hiç şişkinlik olmuyor dümdüz

• Sağlıktan önemli mi canım meme kanserı yuksek derecede riskliyse vücuda yayılmaması için alıyolar aldırmazlarsa ölürler

• Anladım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Soysuz pkk lı keskin nişancı leyla kod adlı sürtük rütbelileri daha iyi vurabilmek için sağ memesini kestirmiş o soysuz yaşıyorsa bizim kızlarda yaşar

0|0
    0|0
  • Türk kızlarında zaten yok gibi bişey.

0|0
    0|0
  • Meme kanserinde alıyorlar

0|0
    0|0
  • Alakasiz cinsel paylasim lutfen bildirin

0|0
    0|0
  • espiride yapmıssınız