Abazalığı kınayanlar nası insanlar yahu?

Abazalığı kınayan hatta abazaları aşşalayanlar siz nasıl insanlarsınız yahu abazalık bi psikolojik sorun değil bir tercihtir bir yaşam tarzıdır fenk şuyi gibi :)

Abazalığı kınıyosunuz lakin hiç bi abazayı anlamayı denedinizmi hiç bi abazanın penceresinden bakmayı düşündünüzmü onlar neden farklılar dedinizmi bi gay ın penceresinden bile bakıldı onlar bile anlayışla karşılandı abazalara anlayış gösterilmedi üzülyorum amk ya :((

Abazalık psikolojik bir sorun veya sapıklık değildir bi yaşam tarzı bi değişik düşünce stilidir abazalık bazen aşk bazen tutku bazen sevgidir amk ya

Cingan usulü kırmızı gömleğinden döşünün gıllarını sarkıtabilmektir abazalık bi tane kafası olmasına rağmen 2 tane tarak taşıyabilmektir

Neden abazaları dışlıyosunuz bu toplumdan onlarında yaşam hakkı var evet ben bir ABAZAYIM ve bundan gurur duyuyorum halkım elbet bir gün bizede hak vericektir gaylara destek çıkan bi kamyon fıkara var bize niye destek çıkan olmasınki :))))

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• abazan olasım geldi

ne de güzel anlatmışsın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hm msenin kardeşine kzızına bacına vs akrabana sulana erkek olunca iş değişiyor ama ? birde gizli soruyu kapatıp , kendin gizleemkte ne mal olduğunu gösteriyor !

0|0
    0|0
    • Abazalık sadece cinsellik olarak görülmemektedir emperyalist düşüncelerinizi kendinize saklayın biz kırmızı gömleklerimizle sadece pilajda cinsel açıdan iş başındayız lütfen kendini abaza olarak yansıtan sahte abazalarla karıştırmayın bizi

• abazalar çerkezlerin bir boyudur . bahsettiğimiz abazandır uzun süre kadınsız kalmış erkek demektir .

0|0
    0|0
  • Bundan gurur duysaydın gizliden değil gerçek profilden yazardın. :D Senin gibiler dışlanmaya mahkuum :D

1|1
    0|0
    • dışlanıyorum beni buna mecbur bıraktınız sen lez olsan profilinde bu resimle ben lezim diye konu açabilirmiydin açamassın nah açarsın hatta bende abazayım o kadar

• Gurur duyduğunu söylüyorsun ve abazalığın iyi bişey olduğunu söylüyorsun madem öyle ben etrafımdaki arkadaşlara dalga geçmek amaçlı abazan mısın lan dediğimde niye küfrediyolarda övünmüyorlar he ? :D

• Bahsettiğin diğer şeyler Dediğim durumu değiştirmiyo yaşam tarzlarında ki diğer şeylere yorum yapmakla ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Beynin bacak arasında sıkışıp kalmasına iyi bakılacak değil..

0|0
    0|0
    • anlamıyorsunuz beni sadece cinselliktenmi bahsetmişim ben yazımı tamamen oku bu bir felsefe bi yaşam tarzı bi tercih bi kafası varken 2 tarak taşıyabilmek dedim hiç mi bişe ifade etmedi

• Abazaları değil abazanları dışlıyoruz.Aynı yazım hatasıyla bir sayfa yazı yazmışsın boşuna emek!

0|0
    0|0
    • kastettiğim şeyler anlaşılmıştır ama

• He yavrum he sizde dernek kurum yardım toplayın ne diyelim yane ..

0|0
    0|0
  • gaylara destek cikcama size destek cikarim :D

0|1
    0|1
  • abazeus görse kör olurdu anasını satım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden ezikliyorsun gendini, parti kursanız tek başınıza iktidara gelirsiniz.

1|0
    0|0
    • biz abazalar siyaset sevmiyoruz canım :=)

• ağladım ağlayacağım nan biz neler yapmışız kendimden utandım kendi adıma özür diliyorum

0|0
    0|0
  • hahahahaha :)))) yuh amk:)

1|0
    0|0
    • neresi yuh doğru değilmi gardaş dışlıyonuz

• bir dernek kurup bakanlığa duyurun sesinizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...