Biktiniz bakirelik sorularindan evet ama bende sormak istiyorum?

Cok kucukken yakin arkadasim bana mastrbsynu ogretti bir sekilde hep yastikla yaptim lisedeyken yeterli gelmeyince elle yapmaya basladim ve bir ara tam bir yil dusta musluk basini cikarip suyu hortumdan fiskirtarak yapmaya basladim ardindan bir gun adetin son gunlerindeyken canim istedi ve yaptim kan geldi sonra. bilmiyorum adetten mi yoksa kizligim mi gitti bakin benim elime erkek eli bile degmedi hic sevgilim bile olmadi benim sirf o kiz yuzunden basladim bu lanete ya bozulduysa ileride kocama nasil aciklarim inanmaz bile cok kotuyum korkuyorum napicam ben halada birakamiyorum biktim artik ilerideki kocami dusunuyorum hep onun inanmayacagini off off ?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• git kontrol ettir

0|0
    0|0
    • Gidemem utanirim hem annem kesin gittigimi ogrenir kesin

• Yok sokmadim yemin ederim

• o zaman korkma bozmamışsın. dikkatli ol az yapmaya çalış dayanamayıp sokarsın bak

En İyi Kız Görüşü

• Canının acıması ve kan gelmesi bekaretinin bozulduğuna işarettir fakat belki zedelenmede olmuş olabilir. Adet kanı ile karıştırma belirsizliği işi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokmuş açıkcası canım. Özelden ulaşabilirsen kendi kendine bakıp anlayabileceğin kadar yardımcı olabilirim belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İlginç..

0|0
    0|0
  • Kızlık gitti artık bu kadar zaman yap yap dayanamadı yeter dedi , geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • O kadar kolay değil onu bozmak. bir kere canın yanması lazım, canını yakmadan bozamazsın.

0|0
    0|0
    • Canim yandi ama oyle aman aman degil canim yaninca durdum biraz bekeyip oyle devam ettim buda bozmus muur

• Çok daha şiddetli olmalıydı sanırım acı. Gerçekten bozulsa devam edemezdin.

• İnternetten bakiniz google image hymen ve sizde ayna ile kendinizinkine bakiniz benzedik görüntü varsa endişelenme ve daha da dibini merak etme kurcalama

0|0
    0|0
  • Bozulmadı adet kanın onlar ama tehlikeli bnce yapma bidaha sanal Seksi oneririm bak sna :)

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Ne bozulması cicim ya adet kanı o

0|0
    0|0
    • Oylemi peki cok kucuk yastan beri yapmayla zedelenirmi zedelenirse ilk gece kan gelirmi?

• Ya güzelim her şeyi açık açık yazamıyorum o yüzden ne desem ki şimdi burada özelden yaz istersen

• Vajinanin icini ketcap doldur

0|0
    0|0
  • Terziye git diksin..

0|0
    0|0
  • Senin işinde zormus

0|0
    0|0
    • Off off seytana uymayacaktim iste ama cocukluk nereden bileceksinki iste

• Nefse hakim olmak lazım ama olmuyor bazen iste

• Üzüldüm yaa

0|0
    0|0
    • Bende agliyorum her gun

• Cocuk olmasi kotu olmus tabi umarim isler yoluna girer seninde cocugununda hakkinda hayirlisi olsun

• Amin kardeşim sağol

• adettendir o korkma

0|0
    0|0
  • Kızın suçu yok o olmasada başlardın

0|0
    0|0
  • Muane raporunda belli oluyor dikma canini

0|0
    0|0
    • Evlilik oncesi yapilan raporda mi

• Nasil bakicam lutfen anlat

• Ozelden yazsan ya buraya surekli yorum yorum gidiyor

• Gittiğini nereden biliyorsun

0|0
    0|0
    • İste bilmiyorum bu suphesizlik beni olduruyor doktora gidemem bunu sakin onerme ona bile utanan biriyim ve kesin annem duyar bu suphe beni yedi bitirdi 😢

• Valla 3 gündür bu 3. bakiremiyim acaba sorusu Diğer kızlar yazdılar yardımcı oldum seni de bekliyorum.

• ayır aynada resmini çek gönder yanımda doktor arkadaş var baksın

0|0
    0|0
  • Adli tıpta giren çıkan belli oluyo bir adet duş başlığıyla ilşkiye girmiştir diye, en kötü test yaptırır rahata kavuşursun :D

1|0
    0|0
  • Birşey olmamıştır korkma ama şehvete kapılıpta fazla sokma birşeyleri

0|0
    0|0
    • Hic bisey sokmadim hep yuzeysel ama korkuyorum cok korkuyorum

• Su basınçlıysa bozabilir doktorada gidebilirsin kontrol için

• Basincliydi ve aci oldugu an cekip devam ediyodum

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar kolay bozulmaz kizlik zari yine de bir doktora görün canim

0|0
    0|0
  • Intihat et kizlik olmadan kadinlar ne kdr pata ederki bu yobaz beyinle oksijen tuketme

0|1
    1|0
Yükleniyor...