Kocam geceleri sürekli sürtünüyor normal midir?

5 aylık evliyiz nerdeyse hergece 3 defa cinsellik yaşıyoruz kocam doymak bilmiyor..dün gece bir türlü sertleşemedi ille olsun istiyor..ben artık sıkıldım yeter uyumak istiyorum dedim ve cidden çok kızdım..her zaman olması gerek diye bir şartlanmamı var yaa anlamadım..bütün gece arkam dönük uyudum eşim sürekli arkadan sürtünüp durdu bunu hep yapıyor artık onun cidden rahatsız olduğunu düşünmeye başladım..bu normal mi arkadaşlar yaa

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• yaşınız genç ve yeni evlisiniz. evliliğin başlarında bu tür doyumsuzluklar genelde yaşanıyor. sonradan bir düzene biniyor. ama şu varki erekte olmadığı halde ısrar etesi çok saçma. ilşki hem dinen hem sosyal olarak kuralı şudur. karşılıklı gönül rızası olmalı. eşiniz de olsa ihtiyacın dışında baskı yapamazsınız. 3 kez ilşki yaşanmış ve ereksiyonu yitirmiş buna rağmen ısrar etmek kendisinede zulüm. oturup açıkça konuşun kendisi ile. yaşı sağlığı ve gücü yerinde olan eşler için günlük bir kez idealdir. sizin gibi gençler için bu 2 olabilir. bu birde moral durumu ilede ilgilidir. o an moral durumunuz iyi değildir istemiyorsunuzdur. ısrar etmemeli. yada profesyonelce yaklaşıp sizi isteklendirip ikna etmeli. açıkça konuşun. kendi içinizde değil birlikte çözün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Normal bir durum değil dediğin.Senin de istekli olman gerek.

1|1
    0|0
  • kompleksi vardır belki? genç ve güzel karısını tatmin edememek korkusu vardır. ama hergece neredeyse 3 kez ? biraz anormal geldi? cunki spermin üretim suresi belli..

0|0
    0|0
  • sertleşememe sorunu yaşıyor ancak bunu kendine yediremiyor kardes gurur yapmıs birazda illaki olacak diye kendini sartalmıs..e insan sonuçta olana kadar çabalayan tipik model..bu durumda seninde fikirlerin önemli sen istemesen pozisyona girmezdin zaten haliyle seninde istekli olduğunu düşünmüş veya gerçekten istekliydin bilemem ona göre kendini hazırlamaya çalışmıs ama basaramamış.sanssızlık diyelim..

0|1
    0|0
  • Arkadaşım eşin 'in senden öncesinde cinsel hayatı olmadığı bariz açık yada uzun bir süredir öyle normal ilk başlarda bunlar anlamadığım sen neden bukadar erken bıktın böyle davranırsan soğutursun aklını başına al biraz ilgilen zaten bir süre sonra normale dönücek şuan tazesiniz ikinizde ..

0|0
    0|0
  • 5 ay olmuş çok fazla. hergün olmasa, hatta hergün 3 kez olmasa tamam da. hergün hergün bence onda bir sorun var. bu işlerin de doktoru var. gidiniz görüşünüz.

1|0
    0|0
  • her qece 3 kere cıddı bısey ıtfaie hortumumu bu ya.. her qece senın koca işi abartmış..

1|0
    0|0
  • bence kocanla konusup tedavı olmaya ıkna etmelısın... ısteksız yapılan ılskı dargınlık gıbı sonuclar verır kı bu da evlılıgı zedeler..

1|1
    0|0
  • ilişkiye hazır değilken bile nefsine yeniliyor...bişeyler olsun isterken kendini küçültüyor...yapmışsın...artık kalkmıyorsa uyu..karını koynundan alan yok..bir ömür yanında..ama her an gidecekmiş gibi davranırsan ilişkişde kadın soğur..vede itici gelir..tadında bırakmak gerekirken tadını kaçırmak bunun ki..

0|0
    0|0
  • yeni evlimisiniz

0|0
    0|0
  • yemeğine şap at. yoksa sen de vermeyince başka kadınlara gidecektir...

0|1
    0|0
  • uzun bir abazalık dönemi gecirmis alisir yakında biraz daha idare et.

0|0
    0|0
  • tuhaf gorunuyor bu olay ama kendımı duunsuncede normal gelıyor :)

0|0
    1|0
  • normal değil tabiki erkek evlensede cinsel saplantıları olabiliyor oda sağlığını kaybetmesine sebep olabilir arkadaşımda aynı durumdaydı psokoluğa gitti şimdi mutlular sen anlayışlı ol bu durumda yeri gelince hadi doktora gidelim de

0|0
    0|0
  • abartmış cidden. max sex prensibine göre yaşıyor :D

1|0
    0|0
  • gayet normal bi durum bu

0|0
    1|0
  • bazı erkekler daha fazla istekli

tavsiyem 2 . eşi alırsa

senin üzerindeki yük azalır

0|0
    2|1
  • Vercen tabi 31 mi çeksin adam bu saatten sonra

0|1
    0|0
  • okadar senenin acısını çıkarıcak senden

0|0
    0|0
  • 5 aylık evliysen normal ama yatarken arkanı dönmen onun dahada hoşuna gidecektir :)

1|0
    0|0
  • Resmen Sex işçsi olmuşsun

4|1
    0|0
  • siz kadınların ne istediği belli değil valla:D

1|0
    1|0
  • eşin seni istiyor gidip başkasıyla mı yapsın onu bi şekilde doyurmalısın yoksa buraya eşim beni aldatıyor mu acaba diye sorular yazarsın...

0|0
    1|0
  • daha ne istiyon senle oluyorya gözü dışarda deyil hic azından

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• psikolojiyi bozar böyle olması. doktora görünsün bence.

0|0
    0|0
  • senden önce abazaymıs galiba bulunca abartmış.herşeyin fazlası zarar anlatman lazım kendisine. Bide çalışıcak enerjiyi nasıl buluyo iyiymiş valla :D

1|1
    1|1
  • Şimdi nasıl durumlar?

0|0
    0|0
  • bunu arayıpda bulamayan war biz napalım 10 günde bir kere olucak diye 4 gözle bekliyoruz ondada erken boşalıp işine bakıyo değerini bil :(

0|0
    1|0
  • bu çok normal..ben 3 yıllık evliyim ve her gece (engel yoksa) birlikte oluruz.. ama sıkıntı olan aynı frekansta olmamanız.. tek tarafın değil iki tarafında istekli olması lazım..bence konuşarak halledebiliirsin.

0|0
    1|0
  • sayısı önemli değil, isterse on kere olsun süreleri önemli.

0|0
    0|0
  • normal bişey hem daha yeni evlisin çok doğal olması... ben 8 yıllık evliyim benimki hala senin anlattığın gibi, ancak kalkamadığı halde ısrar etmesi beni bazen çılgına çeviyor o çok kötü...

0|1
    1|0
  • Eşin için,evin arka bahçesine bir eşşek bağlayın kardeş,yazık :D

2|7
    2|1
Yükleniyor...