Kızlar, sorum size nolur es geçmeyin bilen kişiler cevaplarınızı yazın bu konuda ne yapabilirim?

Eskiden mastürbasyon yapıyordum ama küçüktüm 17 yasında falandım bıraktım ozamandan beri Yapmıyorum yapmak dahi istemıyorum midem bulanıyo. şimdilerde bir sorunum var cinsel konuşma dahi konuşulsa veya yazı okusam boşalıyorum ve kendi isteğim dışı oturduğum zamanda boşalıyorum sanırım eskiden Mast yaptığım için beynim uyarıyo kısacası bende çok büyük erken boşalma durumu var doktora mı gitmeliyim gitsem ne dicem bana demıcek mı hem kızsın hemde bu yaşta erken boşalma yuh demez mi hadi onuda geçtim günde 5kez gusül abdesti alıyorum Namazdan önce eskiden yaptığım hatamın bedelini ödüyorum

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Ben hala mast yapiyorum ve bende şikayetciyim bu durumda keske yapmasam. Ama beynim okadar istiyor ki. Vazgecemiyorum. Lanet ediyorum kendime

0|0
    0|0
    • Kaç kere yapıyorsun günde ve kaç yaşındasın?

• 20 gunde 1 hafta 2veya3

• Peki hiç bilgin var mı ben napabılırım hangi doktora gıtmelıyım bıktım istem dışı uyarılıp boşalıyorum üstelik boşalmamak için sıkıyorum kendımı

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer fiziksel bir problemin yoksa anatomik olarak botoksa benzer bir çeşit uyuşturucu ile tedavi ediliyor bu problemin. Tabi çözüm olup olmayacağını konuşmadan bilemem. Ayrıntılı şekilde anlamak gerekir durumun psikolojik mi yoksa fizyolojik mi yoksa sinirsel mi diye.

0|0
    0|0
  • Haftada 1 mast yapmalısın

0|0
    0|0
  • mast yapmadigindan kaynaklaniyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...