Ben onun için ne anlam ifade ediyor olabilirim?

facede biriyle tanıştık çokk tatlı 1500 arkı var facede ilk konuşmamızda telimi istedi konuşmaya başladık hoşlandım zaten çok tatlı oda hoşlanmış ama ben hiç kimseye güvenmem dedi. ona hiç birini sevdin mi aşık oldun mu dedim evet bir kızı dedi kız yalan söylemiş ayrıldık dedi sıkıştırınca kızın yalanını söyledi. kız bakire değilmiş 1 kişiyle yaptım zorla oldu demiş ama 2 3 kişiyle yapmış sevğiliyken bile onla şimdi bana karşı çok şpheci acaba gerçekten hoşlanıyor mu yapmak istediği ne unututur mu ki kızı unutmuş mudur ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• nasıl tanıstınız face de ya

0|0
    0|0
  • aferim sana sende pul koleksıyonuna bakarsın

0|0
    0|0
  • tarif edilemez anlmında sın onun ıcın

0|0
    0|0
  • biraz yavaş gidin hızlı başlayan hızlı biter zamana bırakın belki yalan da söylüyor olabilir bilemeyiz belki de doğrudur özel bir çaba sarfetme değerin olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer ki bir ilişkiye başlayacaksanız ki şuan için çok erken unutmak onun unutturmak ise senin elindedir.

0|0
    0|0
  • bakireysen anlaşırsınız...

0|0
    0|0
  • Yemiş adam seni, sen de tok olmalısın bu durumda ona karşı ve kibarcana başından savmalısın..

0|0
    0|0
  • sen bakireysen devam eder , unutması zordur ama sana belli etmez, kafasıdna durur öyle..

0|0
    0|0
    • tabikide bakireyim benim kafam durdu ki :( hiç böyle bişeyle karşılaşmamıştım

• evet ama çok hırçın herşeyi yanlış anlayıp bi anda köpürüyor ama ben aşık oluyorum galiba bu yüzden ona

• sana kalmıiş artık , mantığınla hüküm sür , sonra pişman olcağın işler yapma , kendine dikkat et, klay gelsin.

Yükleniyor...