Jineokolog erkekler nasil etkilenmiyorlar?

tamam yeminleri var ama sonucta karsisindakide bir disi vede oyle guzel kadin organi gorupde nasil sabrediyor etkilenmiyor mu?

0|2
9|49

En İyi Erkek Görüşü

• öyle düşünmeyin. bu işe odaklanmakla alakalı. o an bir iş odaklanması var ve bir alet edevat gibi görüyor organları.

mesela bir inşaatçı her pislikle iç içe. lağım çukuruda yapılıyor arıtma tesisi de. adam bokla iç içe. şimdi orada mide bulantısı falan hissetmez. ama başka ortamda b*k desen midesi bulanır. halbuki işte eli ayağı poka girer ama midesi bulanmaz.
    bu da onun gibi

bir diğer konu. jinekoloğa gelen sağlıklı temiz bayan değil. hastalıklı olan gidiyor. adamlar artık bezmiştir. leş gibi akan kokan vajinalar vıcık vıcık o adam akşam eve gelip karısıyla yatabiliyorsa şükretsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende mesela huzur evinde calisiyorum ve dolayisiyla hem erkekleri hem bayanlari ciplak görüyorum
    Tahrik olsam bile onlara o gözle bakmiyorum
    "Saglikci gözüyle" bakiyosun kafa o anda sanki baska kafa ve farkli düsünyüosun
    Tamam bende sadece yasli insanlar var ama
    Erkek jinekolog olarak ta bunu yönlendirmek kontrol altinda tutmak zor degildir

Sonucta annen ablan kardesin yasinda bayanlar geliyo!
    Saygi diye bisey var

Ama ilginc de olan saygi dan dolayi nasil bakip nasil dokunabiliyolar?

Merak ediyorum… 😕

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 48

• İnsan yağdan baldan usanirmis. Kaldı ki onlar is yapıyor. Olaya cinsellik olarak bakmiyorlar. Sen kebapcinin her pişirdiği kebaba istahla baktığını mı saniyorsun.

7|0
    0|1
  • Namuslu ve Şerefli Bir İnsan İş Yerine Gelene O Gözle Bakmaz.

5|1
    1|1
  • 90 60 90 lar gelmiyor oraya. Kaldı ki görünüş itibariyle kadın cinsel organı genelde göze hitap etmeyen görünüşü de genelde güzel olmayandır. Bal yiyen baldan bıkar misali etkilenmez. Kumsalda çıplaklar kampında olduğunu düşün. Bir süre sonra etkilenmiyorsun bakmıyorsun bile. Yaşadım çünkü bunu :)

1|0
    0|0
  • Hem okurken, hem mesleğe başlayınca,
    her gün göre göre bıkmışlardır. 😃
    bkz.
    http://youtu.be/1z0H7DxsPkw
    😃

0|2
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın dediği gibi: Oraya hep Elizabeht Hurley'ler gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Bu olay tamamen kişilik ve irade meselesidir. Eğer bir doktor gördüğü vajinaya hayallerle yaklaşırsa kim olursa olsun, ne olursa olsun etkilenmeme şansı asla yok. Ama bunu sadece işi gibi görüp buna saygılı çalışıyorsa aksi asla olamaz.

1|0
    0|0
  • Sandigin gibi degil. Oraya nasil hastaliklarla kadinlar geliyor bir bilsen. Birak etkilenmeyi tiksinirsin o seyleri gorsen. Ayrica saglik bu etkilencek bir sey yok.

0|1
    0|0
  • İyi de onlar 1 tane görmüyor. 10.000 tane vajina görüyor. Bu adam nası etkilensin? Onun için sade bir şey artık bu

1|0
    0|0
  • Aksam evde ne oluyo eslerine sormak lazim😄

3|0
    0|0
  • yahu adamın işi o surekli adam aynı manzarayı görüyor. Birde evliyse tamam zaten. Jinekologların cinsel hayatını bitireceksiniz ya :D

1|0
    0|0
  • Allah aşkına göre göre adam bıkmıştır artık. ben o adamın eşine acırım.

1|0
    0|0
  • Sende urolog olsan sürekli penis görsen etkilenir misin

1|0
    0|1
  • Dudunsene senden once giren 50 yaslarinda pörsümüs bir vajina goruyodur zaten aksama kadar findik gibi gelse ne yazar o gunluk istek gitmis durumda 🙈

1|0
    0|0
  • This is the Turkey, it is the Turkey. Bu ülkede jinekoloğa giden kadınların kaçı etkileyebilecek kadar güzeldir sence? :D

0|0
    0|0
  • tiksinmişlerdir bence senin dedigin gibi güzel olan zaten gitmez hasta akan ya da kokanlar gider :)))

1|0
    0|0
  • Ben bile kadın doğumda çalıştım bir ay gına geldi yani^^ Adamlar hayatı boyunca görüyor :)

0|0
    0|0
  • 50-60 yaşında kadınlar da geliyor oraya e haliyle göre göre iğreniyolar

1|0
    0|0
  • Çünkü Jinekolog'lar =//

0|0
    1|0
  • Gelenlerin tamamı hasta olduğu için kokudan ve görüntü kirliliğinden anlamıyoruz neyin ne olduğunu pek, o yüzden canımız istemiyor. Hem biz doktoruz, ohooooo..

0|0
    0|0
  • Etkilenıyorlardır mutlakaa ama göz alışınca artık normal geliyor. :)

0|0
    0|0
  • Bence yaşlı ve hoş olmayan biri ise pek etkilenmez...
    amma karşısına 20lik bir bomba çıkarsa e yani o da insan...

0|0
    1|0
  • Yamin Töreninden sonra çaktırmadan kısırlaştırılıyorlardır belki yönetim tarafından :D

0|1
    0|0
  • adamlar bıkıyordur :D

2|0
    0|0
  • emin ol sabahtan akşama kadar gördüğün şey dikkat çekmez isterse manken gelsin :D

1|0
    0|0
  • kadın organına bakıp azmak ne demek.
    bir kadının çekiciliği bir bütün olaraktır endamı, duruşu, kıvrımları vs. ve kesinlikle safi organdan ibaret değildir.

0|0
    0|0
  • Oraya her giden Adriana lima değil
    Arkadaşım mesleği bıraktı kadınlardan soguyorum diye
    Tiksinmisti

0|0
    0|0
  • Eve gidince onu düşünür belki onun için bu işi kadınların yapması sart

0|0
    0|0
  • cogu sapık oluyor onların.

1|0
    0|0
  • ııyyyykkk neler görüyolar biliyomusun?
    adriana lima rihanna gelmiyo

0|0
    0|0
  • Etkileniyordur ama elinden bisey gelmez :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• Etkilenmek veya etkilenmemek başka bir şey. Hastamızın durumundan faydalanmak veya onu taciz etmek başka birşey. Etkilenmiyorum diyen erkek yalan söylüyordur. Ben kadın olmama rağmen etkileniyorum bazı hastalarımı muayene ederken. Sonuçta cinsel organını görüyor dokunuyorsun.

Önemli olan o gözle bakıp bakmamak. Yani mesela normalde muayene etmek gerekmiyorken sırf görmek için hastanı soyup muayene etmek vesaire gibi durumlar bence asıl sorun teşkil edecek hareketler.

1|1
    0|0
  • onu cinsel obje değil normal bir organ olarak görüyorlar.. biz de mesane kateterizasyonu yaparken penisten mi etkilenelim?

0|1
    0|1
  • Bende diğer tarafını düşünmüşümdür hep. Adam akşama kadar çeşit çeşit hastalıklı belki iğrenç belki güzel ama hep onları görüyor ve akşam sevgilisi karısı vs ne haltı varsa gidip sonunla sevişmek için isteği kalıyor mu?

0|0
    0|0
  • belki de etkilenirdir bilemeyiz :D

0|0
    0|1
  • Günde zaten kaç tane hasta geliyor hastaneye insan bikar

0|0
    0|0
  • Iyide o et olarak goruyor ve zannetimiyorum gelenlerin hepsi bakimli olsun ne igrecleri vardir

0|0
    0|0
  • Bıkmıştır bence artık, gör gör -,-

0|0
    0|0
  • herkes sen gbi abazamı

0|0
    0|1
Yükleniyor...