Bu bir öküzlük değilse ne?

Benim ki asker. Yaklaşık 5 aydır görüşmüyoruz.Erken boşalma sorunu var. Dün gece erotik birkaç fotoğraf attım konuşmak istediğimi söyledim. Yapalım mı yapmayalım mı derken resimleri görünce banyoya gidip beni aradı. sonra ben de yapmaya başlamıştım ki boşaldı. Ben yeni başladım ama dedim çok üsüdüm boşalınca dedi yatmak istediğini söyledi sinirden bir ağlamaya başladım ki sormayın. ben ağlayınca kötü oldu şu seksten sonra 5 dk soğuma olayı var ya o yüzden ağladığımı düşündü benim elimde olan bişey değil bi anlık o falan dedi. Yine de kırgınım çok...

Güncellemeler:
Evleneceğiz bir anda bütün cinsel hayatımın onun elinde olacağını düşündüm ve kötü oldum...

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

• ağlama tatlım bu günlerde geçer eger seviyorsan sabret. benim 6 yıllık bir ilişkim vardı sevgilim gemiciydi ilk sevilim ve cinselliği onunla ögrendim. birbirimizi çok isterdik ve sonunda dayanamadık telde yaşamaya başladık. o her canı istediğinde beni arar boşalınca çat suratıma kaptırdı. çok ağlardım. bazen aylarca sesini duymak için beklerdim adam tel çeker çekmez hemen beni arar nasılsın iyi misin demeden hadi boşalt derdi.ağlaya ağlaya ama sessiz onu boşaltırdım.çok üzülürdüm hep böyle gidecek gibi gelirdi.beni sevmediğini düşünürdüm.çok ayrıldık çok kavgalar ettik başka insanlar girdi hayatımıza ama biz genede biribirmizi bulduk.şimdi öyle değişti ki anlatamam öyle duygulu öyle istekli ve hep beni düşünüyor.bir sevgi emek ister zaman ister. o seni seviyor bence.gemi şartları yada askeri ortam ağırdır. duygusal olamaz insan ister istemez.üzülme sakın sabret geçer bu günlerde.zamanında bende çok ağladım beni kullanıyor o* gibi boşalt deyip tel kapatıyor diye. ama öyle değilmiş insan sevdiğini arzular onu ister daima.

1|0
    0|0
    • :( teşekkür ederim.

• seviyorsan ayrılma sakın sabret pes etme yürek bir defa sever. biri gider biri gelir lafı yalandır bunu asla unutma

Erkekler Ne Diyor 17

• Canım evlendiğinizde sen henüz ıslanmadan o boşalmış olacak... Böyle bir cinsel hayattan mutlu olacağına emin misin?

0|0
    0|0
    • Tedavisi var ama. Erken boşalanlar evlenmesin mi:(

• Düzenli seks yaptığınızda erken boşalma sorunu da ortadan kalkar merak etmeyin. Düzensiz olduğunda bu sorun çok olur. Kafanızı meşgul etmeyin fazla bununla.

• Aynı şehirde değiliz düzenli olması mümkün değil evlendikten sonra...

• Az önce cevap yorumumda da yazdım.

Düzenli seks yapmak sorunu oradan kaldırır. Uzmanlar düzenli seksin haftada en az iki kere olmasını bildiriyorlar.

Bunun yanısıra stres, yorgunluk, depresyon vs kötü koşullar da bu sorunu tetikler.

Yani evlendikten sonra adamın kafasını mikmezsen, işi de raat olursa cıncık gibi adam olur merak etme. Bu arada yok başım ağrıyor, yok götüm ağrıyor gibi boktan sebeplerle herife vermessen herif de kendini düşünür sonra salar gider sen de elizabete kalırsın söyliyim.

herşeyi de devletten beklememek lazım di mi ama...

0|0
    0|0
  • bunu okuduktan sonra belki tecrübelisin diyeceksin ama daha bir kızın elini en son 7 yaşındayken tuttum birkaç hikaye okuyarak bu takdiği öğrendim ama daha uygulama yapmadım erken boşalma siz sanıyorsunuz biz erkeklerin çok hoşuna gidiyor asla böyle birşey yok daha çok kendimize kızarız o işten önce ön öpüşme sevişme olması lazım ve erkeğin girerken acele etmemesi lazım hızlı girip çıkarsa tabi çabuk boşalır yavaş yavaş tadını çıkarırcasına nasıl bir sevdiğimiz yemeği ağzımızda tadı kalsın diye azar azar yavaş yavaş çiyniyorsaz aynen öyle

0|0
    0|0
    • Kadınların çoğu da hızlı sever.

• tam seks uzmanı olmusum haberim yok okuduğum hikayelerden öğrendim ilk sevişme öpüşme tabikide gerekli ve girip çıkarken boşalmayı aklıne götirmemesi lazım öpüşsün sevissin zaten sevgiyle yapan boşalmayı aklının ucuna getirmez fazla anlatamıyorum cunyır atağa geçti

• yok artık benım işim bıttı sen takıl demiş resmen sorunu olabılır ama bu yapılmaz bencillik yapmıs yapmaya devam edecektır ve sanırım caresı yok

0|0
    0|0
  • gercekten kotu olabılrı. sevıstıkten sonra senın durumunu goz onunde bulundurmadan arkassını donup uyyacak gıbı gorunyor. ama bır bırınızı sevıyrosanız eger bu durumu karsılıklıuzlasarak cozebılırsınız.

0|0
    0|0
  • ERken bosalmaya son verebilirsiniz. Ilaci var. cinselligi arttirici ilaclar. Onlardan atarsa daha uzun sevisebilirsin.

0|0
    0|0
  • askerdekı adamın kafasını karıstırma... kıs gunu usur tabı... sen oradakı banyolarda yuzunu bıle yıkamazsın... ne yapsın senın gıbı kızı bencıllık etme...

0|1
    0|0
    • Ne demek ne yapsın senin gibi kızı sen kimsin pardon?hem rütbeli üstüne üstlük istirahatde. Ben onu düşündüğüm için yaptım o da beni düşünebilirdi ama ne bilecek o da senin cinsinden siz hangi cinstenseniz bilmiyorum artık.

• Ben istemedim ona aşık olmayı.

• Öyle bir cinski sen istemeden bile asık olabiliyorsun. Güzel bir cins bizimkisi

• biraz hayvanlık etmiş tabi haksız değilsin bu iyi niyetine karşılık beklemekte.

0|0
    0|0
  • askerdeki erkekler , bütün kabahatleri için cezadan muaf olmalıdır çünkü orası başka bir alem...

0|1
    0|0
    • Mesleği bu. Emekli olana kadar kim çeker böyle.kafasına göre olacaksa niye evleniyor lan kızdırmayın beni askermis olmasaydı ben mi dedim.

• bencillik yapmış ama şu açıdanda bak asker ondanda olabilir nöbeti vardır uyuması gerekiyordur belki;)

0|0
    0|0
    • Nöbeti falan yoktu rütbeli zaten. Gece mışıl mışıl uyudu bugünde istirahatte

• o zaman yerden göğe kadar haklısın bencilmiş sevgilin yada düşüncesiz;)

• akşamları 5 dk da beşiktaş sonra dön arkayı uyu daha ne istiyorsun bereket versin diyecen öpüp başına koyacan :)

0|0
    1|0
  • ayrılırdım ben yerinde olsam

0|0
    0|0
  • erken boşalma sorunu yok, sadece sevişmeyi beraber yapmanız lazım bunu ayarlayabilmesi için. erkekler eşiyle ne kadar çok birleşme yaşarsa , süreyi o kadar uzatırlar. yani süre uzatma tecrübeyle doğru orantılıdır. ayrıca şu da önemli ki, mastürbasyonla cinsel birleşme aynı şeyler değil, mastürbasyonda daha önce boşalma ihtimali var. yani adamla beraber olmadan onun erken boşaldığına karar veremezsin. varsa bile tecrübeyle düzelir, seni fazlasıyla tatmin edebilir. dua et ki iktidarsız değil, onun hiç çaresi yok ;) ayrıca benim sana sorum var, o seksten sonra 5 dk lık soğuma olayı kadınlarda da oluyo mu ? sadece erkeklerde var diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Erken boşalma çözüme kavuşturulabilecek bir davranış ancak erkek arkadaşının yaptığı öküzlük konusunda emin değilim. üzüldüm adına çok onur kırıcı bir durum

0|0
    0|0
  • en azından dürüst benimde kız arkadaşımla bi kere denemiştim o boşalmıştı bende boşalmadığım halde boşaldım demiştim çünkü hiç hoşuma gitmedi telefonda ne öyle görmeden dokunmadan bana göre değildi hep kadınlar mı taklit yapar bide ben yapayım dedim :) bunu yapsa daha mı iyi...

0|0
    0|0
  • erken boşalan erkeğe erkek mi denir :D

0|0
    0|0
  • Sakın evlenme

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Cinsellik önemli bi konu evlenince özelliklede..

Aynı şeyi kız yapınca çok büyütülür olay ben bunla evlenmem derler. aynı şey bizim içinde geçerli ama cinsel anlamda bencil olan erkek kadar kötü bi durum yok bence. Hiç sevmem öylelerini şahsen. Bence sen onunla bu konuyu konuş baktın hala aynı devam ediyor ayrıl gitsin daha yaşında genç sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...