Erkek arkadasim bana birsey itiraf etti, testis agrisiyla ilgili.. bir sorum olacakti?

Simdi olayi en bastan anlatayim : iki gun once bulustuk benim biraz karnim agridi, ''adet mi olacaksin acaba'' diye sordu, bende ''valla bilemiyorum olabilirim de olmayabilirim de'' demistim ve olmamistim. Ertesi gun 'hayatim yanlis alarmmiymis, hadi erkek olsan opustuk mopustuk agridi diyecegimde erkekte degilsin neden agridi acaba'' diye sordu. Bende ona dedim ''ne alaka erkekler opusunce karnimi agriyormus'' O da ddi ki; ''yok hayatim oyle degil mesela biz seninle ilk dudaktan opusmemizde benim karnim agrimisti yani aslinda karnim degil testislerim agrimisti cunku uzun suredir boyle heyecanli opusme yasamamistim ve ilk kez o kadar yakinlasmistik onun da etkisi vardi tum gun agrimisti hatta macka parkina gittik dolastik ya o zaman cok aciyordu""

Bende ona dedim "hayatim otursaydin en azindan agrisi gecene kdr nasil caktirmadan belli etmeden durdun bravo:D"

O da en son dedi "oturmakla agrisi gecmez ki iste eve gidince gecti neyse iste senin karnin agriyinca oyle bir baglanti kurdum sacma oldu sanki neyse hayatim ben seni cok seviyorum gunun nasil gecti bugun " diyerek konu kapandi gitti bende sormadim bir sey ve size sormak istedim.

Testis agrisi cok mu sancili? Illa bosalmak mi gerek? Internette okuduklarimla epey korktm doktora gidin midin diyor sevgilime bisey olmasin ya:D

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• O şimdi seninleyken demek siz ufak ufak bişeyler yaşıyorsunuz tabi erkeğinde penis hep kalkık tabi boşalmayı bekliyo sonra siz bırakıyonuz bişey yapıyonuz ne oluyo o sipermler taşaklarda kalıyor tabi çocuk boşalmayınca dışarı Çıkmayan spermler yumurtalığa baskı yapıyo bu da ağrıya sebep oluyor bunun Çözümü Erkeğin boşalması ve o şekilde birikim yapmaması çünkü bu varikosele Hastalığı'na sebep oluyor ameliyat oluyorsun ben oldum hem sağ taraftan hem sol taraftan bizde sizin gibiydik bürün gün birikiyor Akşama bir Mast yapıyorum normalden 2 kat fazla boşalıyordum ve tazyikli fırlıyordu hortum gibi

0|0
    0|0
    • sevgilini dusunerek mi bosaliyordun o yuzden mi normalden daha fazla bosaliyordun

• Tabiiki birde bütün gün birikim oluyordu

• Sizde baya bişeyler yapıyonuz herhalde😄

En İyi Kız Görüşü

• Etkilenmis bosalmasi gerekmis korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkek azinca ereksiyona geçer sperm vücuttan atılacağını sanır baskı yapar arkadaşınız eve gidince de mastürbasyon yapmış kandirilanlara kendini affettirmis:)

0|0
    0|0
  • öpüşme esnasında heyecandan mermi sıkışması yapmış o da ne yapsın eve gitmiş tabancayı sıkmış mermiyi boşaltmış ve rahatlamış tabii o zaman ağrıları da geçer.

0|0
    0|0
  • Benim bir ara penisim sismisti balon gibi olmustu :D mast yaptigimda araliksiz 20 saniye sperm akti

0|0
    0|0
  • Burdan detaylı anlatırdım ama şikayet ederler bosalamamasindan kaynaklaniyo eger boyle olursa ilerde buyuk sıkıntı olur

0|1
    0|0
    • internette okudugum kadariyla henuz sevisme asamasinda degilseniz bulusmadan once masturbasyon yapmak gerekiyormus ileride skinti olmamasi icin

• yani iste bulusmadan once bosalsin gelsin ki agrisi olmasin

• söylemelisin o zaman ona aynı durum bendede oluyodu ya da sen bişeyler yapıcaksın ya da buluşunca birşeyler yapmıycaksın

• :)) yok bişey olmaz ama adamı boşalt bari öpüştükten sonra :))

0|0
    0|0
  • Testis kanseri

0|0
    0|0
    • ahahahahaha atma be

• Bide şu yorumu keşke açık profilden atmaya cesaretin olsa...

• kucagina ciktim boynunu yaladim sadece opusme degil :D

• Ben varicosel ameliyatı olmuştum biliyorum yani, boşalması lazım...

0|0
    0|0
  • evet ıllakıııı

0|0
    0|0
  • bnde ilk öpüştüğümde çok agrimisti hatirladim simdi sonra eve gidince solugu banyoda almistim :)

0|0
    0|0
  • Varikosel e kadar götürür

0|0
    0|0
  • evet cinsel haz duyupta bosalmazsa erkek agrı yapıyor

0|0
    0|0
  • Sevgiline bir şey olmaz, evet biraz sancılıdır, boşalınca geçer

0|0
    0|0
  • boşalamayınca ağrır onu anlatmaya çalışmış

0|0
    0|0
  • Adamı boşalt ağrı mağri kalmaz

0|0
    0|0
  • pALavra

0|0
    0|0
  • agır abaza sevgilin

0|0
    0|0
    • ne alaka abaza

• her zaman demedi ilk yakinlasmamizda olmus bu opustuk kucagina ciktim boynunu yaladm falan

• abartmıs dıyorum :D

• Bosalsin gecer. cok oynamis seyiyle ama bosalmamis tabi agrir hep banyo usengecligi👍😄

0|0
    0|0
    • seyiyle falan oynamadi o gun tum gun beraberdik biraz opustuk boynunu yaladim kucagina ciktim

• O evde zorlamis birgunde olmaz 😄 senle bulusmadan once bir kac kere yuklenmis😄soyle bosalsin biseyi kalmaz

• Yok la bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Butun sohbti yazmissin

0|0
    0|0
  • Yoklukta ki ergenle sevgilisin normaldir. * muhabbetlere bak ya 😃😃15 yasin damisin

0|0
    0|0
  • Konuyu yavaş yavaş böyle şeyler yaptığımızda beni boşaltmadan ayrılmayalıma getiriyor:)

0|1
    0|0
  • Yol açmaya çalışmış korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...