Erkek arkadasim bana birsey itiraf etti, testis agrisiyla ilgili.. bir sorum olacakti?

Simdi olayi en bastan anlatayim : iki gun once bulustuk benim biraz karnim agridi, ''adet mi olacaksin acaba'' diye sordu, bende ''valla bilemiyorum olabilirim de olmayabilirim de'' demistim ve olmamistim. Ertesi gun 'hayatim yanlis alarmmiymis, hadi erkek olsan opustuk mopustuk agridi diyecegimde erkekte degilsin neden agridi acaba'' diye sordu. Bende ona dedim ''ne alaka erkekler opusunce karnimi agriyormus'' O da ddi ki; ''yok hayatim oyle degil mesela biz seninle ilk dudaktan opusmemizde benim karnim agrimisti yani aslinda karnim degil testislerim agrimisti cunku uzun suredir boyle heyecanli opusme yasamamistim ve ilk kez o kadar yakinlasmistik onun da etkisi vardi tum gun agrimisti hatta macka parkina gittik dolastik ya o zaman cok aciyordu""

Bende ona dedim "hayatim otursaydin en azindan agrisi gecene kdr nasil caktirmadan belli etmeden durdun bravo:D"

O da en son dedi "oturmakla agrisi gecmez ki iste eve gidince gecti neyse iste senin karnin agriyinca oyle bir baglanti kurdum sacma oldu sanki neyse hayatim ben seni cok seviyorum gunun nasil gecti bugun " diyerek konu kapandi gitti bende sormadim bir sey ve size sormak istedim.

Testis agrisi cok mu sancili? Illa bosalmak mi gerek? Internette okuduklarimla epey korktm doktora gidin midin diyor sevgilime bisey olmasin ya:D

0|0
519

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...