Erkeklerden tiksiniyorum, ne olacak benim bu halim?

arkadaşlar şimdiye kadar erkek arkadaşlarımdan hiç büyük bi darbe almadım beni çok üzmediler o şekilde bişey olmadı ama ben çevremdeki erkeklerden erkeklerin o iğrenç düşüncelerinden hareketlerinden tiksiniyorum artık. Ya mesela yürüyoruz yolda kış günü gayette kapalı giyinmiş bi haldeyim yürüyorum kenardan gelip öküzün trene baktığı gibi bakıyolar aptal aptal laf atıyorlar bazıları çok iğrenç erkekler var hepsinin tek derdi cinsellik. Birde neredeyse hepsi gerikafalı ben herşeyi yaparım ederim evlenceğim kız bakire olucak gibi bi b*ktan düşüncelere sahipler. Bu yüzden erkekleri sadece cinsel anlamda düşünüyorum onun dışında artık ne aşık olabiliyorum nede bağlanıyorum ne olucak benim bu halim bilmiyorum daha şimdiden evlilikten korkar oldum. Çünkü aşık olup evlenenler bile aldatıyor artık güvenemiyorum erkeklere tiksiniyorum da zaten... Niye yazıyorum bunu bilmiyorum ama bi yardımcı olsanız ne olucak benim bu halim bu yaşımda evlilikten ve erkeklerden soğudum

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• bir gündeki zamanımın neredeyse yarısını bu ve bunun gibi sorulara cevap bulmak için harcadım. kimi zaman evlenmek, kimi zamansa hovarda olmak hayalini kurarım. aldatılmak kısmı hep beni zorlayan kilit nokta olur açıkçası.

o kadar zamanımı bunlara kafa yorarak harcadım ve bir sonuca varabildim: cinsellik istediğimde cinsellik, romantizm istediğimde romantizm ve kafamı dinlemek istediğimde gidip tek başıma veya arkadaşlarımla bişeyler yapmak... kısacası çok fazla düşünmeden gnü kurtarmak, günün tadını çıkarmak en iyi fikir. akıllı düşünene kadar deli köprüyü geçermiş. zaman değerli, boşa harcamamak lazım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bütün mesele güzel olmanda o zaman.

sen güzel olmazsan yolda kimse sana bakmaz, laf atmaz, rahat edersin.

E güzelsin ki bakılıyorsun, arzulanıyorsun, laf atılıyor

Dünya'nın heryerinde böyle, bu güzellik başa bela. Varlığı da yokluğu da dert sizin için.

Olmasa yok dersin, olsun istersin, kimse bana bakmıyor, teklif etmiyor dersin.

olunca da gına gelir, bıkarsın, tiksinir, iğrenirsin, hep aynı şeyler başta hoşuna gider ama ayı şeyler yapıldığı için iğrenmeye bağlarsın, doğamızda var. Bence karşılaştıkların ilgilerini hep farklı şekilde, yaratıcı şekilde ifade etseydi eminim çok hoşuna giderdi.

ilgi istemiyorsan laf atılan yerden geçmeyecen bi daha. Ama genel olarak toplumsal bir çürümüşlük, yozlaşma evresinden geçtiğimiz de bir gerçek! Sapığımızı da bu toplum ve savunduğumuz değerler yetiştiriyor. Kız erkeğe bakıp, laf atıp, taciz edince büyütülmüyor. Çünkü bizim kızlarımız el üstünde büyümüştür. Hem batı'nın hoş kokulu güllerini lalelerini ister hem de dikeni olmasın der. Gülü seven dikenine katlanır. Bu güzellik ve ilgi çekme yarışı, "kız nedir, nasıl kız arkadaş bulunur" dünyasından uzak insanları cahilce bir sapık durumuna düşürüyor. Yaşadıkların bu partneri olmayan insanlardan, arada kalmışlardan, onları yetiştiren sistemden kaynaklanıyor. Eğer bir problem varsa - ki var - bu hepimizin problemi, üç-beş kişi değil, şunlar, onlar değil, sen de dahil biz hepimiz sorumluyuz bu çirkinlikten, sapıklıktan iğrençlıkten. Sadece erkekler değil, kızlar da.

0|0
    0|0
    • Tam tersi... Erkekler el üstünde tutuluyor kızlar değil. Erkek ne yaaprsa yapsın namuslu düzgün kız bulurum nasılsa diye büyütülüyor erkeklerin bi kızla sevgili olması güzel gözükürken bazı aileler hala kızlarını bu konuda kısıtlıyor. Kısıtlanan taraf her zaman kızlar oluyor bu bi gerçek. Şimdi kalkıpda kızlar el üstünde falan deme

• Türkiye'nin modern tarafı da var. Ben erkeklerden daha çok imkanlarla yetişen kızlar da tanıyorum. Tamamen maddi durumu iyi olan ailelerden veya maddi durumla alakasız tamamen kültürel bakış açıları farklı ailelerden kızlar bunlar

• Tamam.

• canım benim sen bu abinin sözlerini iyi oku. sana laf atanları bir kere erkekten sayma. erkek adam laf atmaz. bu tipler cinselliği bile beceremez. bu tiplerin ikili diyalog ilişki kurmaları imkansız. iletişim sorunlu insanlar bunlar. bu tiplerin hiç sevgilisi arkadaşı olmayınca bu tür laf atmalarla kendilerini tatmin ediyorlar. hiç önemseme yoluna devam et. bu tipleri erkeklerde sevmez. ben mesela gördüğüm yerde hemen kavga ederim. bu tipler beyin fıkarasıdır. bu nedenle asla her erkeği aynı düşünerek yaşama bakış açını bozma. umarim iyi insanlarla karşılaşırsın. o tipler biz erkelerinde dışladığı insanlardır. üzme kendini

0|0
    0|0
  • Aslında bakış açını değiştirmen gerek , çünkü insanları , değiştiremeyeceksin.Bakılıyorsan , demek ki güzelim ki bakıyorlar,arzulanıyorsam , demekki seksiyim ki arzulanıyorum de.Aslında ne kadar ironiktir ki , bu tür düşünceleri , saplantıları olmayan erkekler , kenara itilmiştir.Bayanlar tarafından fark edilmezdirler.Birazda , tercihlerle ilgili kendi eleştirmelisin.Bol şans...

1|0
    0|0
    • Haklısın ama herşeyin fazlası zarar. bu durum egomu tatmin ediyodu başta ama artık canını sıkmaya başladı.

• Boşver yaa uzun uzun anlatmyıım şimdi.

• uzun uzun anlat , ben severim konuşmayı ..:)

• valla nerden başlasam bilmiyorum :) sen çok kızgın gibisin bizlere .önce şöyle başlayalım 1-bütün genellemeler yanlıştır(bu benim yaptığımda dahil) ben şimdi köprü altında bi kadın görsem nalet olsun hepiniz böylesiniz desem kadınlar için olur mu ? olmaz o yüzden öncelikle genelleme yapma her erkek daha doğrusu her insan farklıdır.2-O bakanlar laf atanlar hödüklük zontalık yapanlar sadece bizim ülkemizde değil dünyanın her yerinde kıroluktur(kibarca hoş sözler söyleyerek takılmak ayrı tabi )gerikafalı demişsin bu da aynı şekilde kişinin yetişme tarzı bulunduğu ortam ailesi gibi faktörler etkiler kişinin dünya görüşünü onlardan uzak durusun olur biter.3- gel gelelim cinsellik konusuna zurnanın zırt dediği yer bence burası aşk cinsellikle beslenmediği sürece yok olmaya mahkümdür cinsellikle beslenmeside gerekir esasında ,ben sevdiğim kadına sarılmak isterim dokunmak isterim koklamak isterim öpmek isterim eger o da beni seviyosa o da aynı şeyleri ister çünkü sevgi bu şekilde ifade edilir annemize sarılırız misal kardeşimizi öperiz gibi (buradan yorumunu çıkart artık) bunları yapmadıktan sonra ona bence aşk denmez .Tabi bizim ülkemizde işler biraz daha farklı cinsellik tabu SEVİŞMEDEN SEVEBİLEN TEK MİLLETİZ SANIRIM herkes yaşıyor ama sorsan kimse yaşamıyor bi de bu yönü var fakat son zamanlarda bu biraz değişiyor tabi kadınların sosyal hayatta iş hayatında daha aktif olmasıyla birlikte ekonomik özgürlüklerini ellerinde tutarak aile ve çevre baskısından kurtuluyorlar .gelelim benim düşünceme bence cinsellik de yaşanmalı o da hayatın bir parçası ama mesele doğru zamanda doğru yaşta ve doğru kişiyle yaşanmasıdır.Artık teknoloji ilerledi binbirtane yöntem var bakire olmak dahi önemini yitirdi öyle söyleybilirim bence kızlık zarı orada değil beyinde olmalı.Sana gelecek olursak bu kadar erkeklere uz olma kesinlikle senin gibi düşünen birileri vardır kendini kabuğuna hapsetme ne kadar çok kişiyle tanışırsan o kadar aradığın kişiyi bulma şansın artar ayrıca insanlara güven birisine ya da birilerine güvenmeden yaşanmaz.hoşcakal

0|0
    0|0
  • güzel bir kızsan sana bakmaları normal ama değilsen nasıl insanlar bunlar anlamadım.laf atmaları her iki durumda da yanlış.evleneceğin erkeği bulacaksın emin ol.ama sende baba ve koca olacak erkeği seçmelisin,kaşına sözüne lafına tav olduğunu değil.

0|0
    0|0
    • Top model değilim sonuçta güzel olduğumu söylerler ama fazla abartılıyo bu durum sevgili olanda bakıyor evli olanda ben ona kızıyorum. Şu erkekelr uçkuruna sahip çıksa biraz herşey daha iyi olucak Zaten artık hiçbir erkeğin dış görünüşüne çok önem vermiyorum karakter önemli

• valla yanımızda kız arkadaşımız olunca senin hemcinslerinde bakıyor yapacak bir şey yok:) erkeklerin bakmasındaki amaçtan tiksiniyorsun sen ben anladım.efendi efendi baksa abartmasa sorun olmaz sanırım.

• E yani ..

• yani şimdi birisi çıkıp sana hayır dur orada herkes öyle değil ben farklıyım diyecek ne olacak ? 1. senarya*edersin. 2. sunum: biraz mesajlaşır konuşur yine aynı duygularla yarına uyanırsın. 3. olay : ileri gittin tanıştın 1-2 ay sonra yine aynı olay olacak yol kenarında gerizekalıyı koluna takmış olduğunu farkedeceksin... böylee acele ettiğni için böyle, bazı şeyleri yanlış yorumladığın erken verdiğin kararlar için böyleeee olmak zorunda... sen busun !

0|0
    1|1
    • bu ne lan hep böyleee yazmışım ama böyle yapcak bişi yok :D... ellerini 10 defa aklını bi defa kullan arkadaş !

• lafı alacak bir yerin yoksa boşuna sokmak için ugraşmam arkadaşım. Adam gibi bişey anlatmaya çalışıyoruz ve sen öyle bir tavırdasın ki hala mubarek kümeste tek dişi kalmış tavuk... tebrik ediyorum...

• Çok boş konuşuyosun sana laf yetiştirmekle yormak istemiyorum kendimi. kusura bakma

• cınsel egelılmın degısebılrı. dıkkat.. anlamangereken namusun v.s nı n acık veya kapalılıkla ılgısı yoktur. gorguyle alakalıdır.. ksıılıkle ve yetıstırlme sırasındakı , egıtımısızlıkle.. tıksınmen noral ama her erkek cınsellı dusunsede(dogal olarak) herkes sarkan tıplerden olmaya bılırır.

0|0
    0|0
    • Cinsel anlamda hala erkekleri düşünüyorum. Ama onun dışında sevmiyorum hiçbirini umarım biri çıkarda karşıma düzgün biri, unutturur bana bunları

• senını gıbı hafıf travmatık nedenlerle ısteklerı degısen cok ınsan var. bısexullık pek cok kadında mevcut . kımsınde baskınlıkkazanıyor.. en guzel yol. daha ıyı ınsanların bulnabıecegı- tıyatro - opera gıbı yerlere gıtmen v.b gruplara yakın olman..

• Umarım şuan ki isteğim değişmez o zaman. Kötü bişey demiyorum sadece böyle bir ülkede zor oluyor ailene ne hesap vericeksin bi kızla evlenicem de diyemezsin. + Bu toplumda lez olan kızda kendini belli etmez zaten öyle kolay kolay. Zor gibi görünüyo

• işin zor ama her erkek öyle degildir genelleme yapma

1|1
    0|1
    • Yürümek bile istemiyorum artık yolda aptal aptal bakan suratlardan tiksiniyorum koca koca adamlar ya.. Tabi ki hepsi öyle değildir ama o diğer erkekler hepsini sıfırlıyo gözümde

• haklısn abaza cok ama emin ol cok ii erkeklerde var

• Var heralde.

• evet ama kızlarda da var suç sevmeyi aşkı bu kadar basitleştiren kişilerde var sen genelleme yapmışsın bence çok yanlış herkes bir değildir.. kızlarda ozaman biraz daha nefsine sahip çıksın yani erkek kandırır o kanmasın evliliği bekle desin erkek giderse gider o zaman da kız erkeğin ne niyetli olduğunu anlar.. yani genel konuşmamalıyız herkes kendine yakışanı yapar gidip onla bunla olup sonrada bakire isteyen kişide karaktersizdir aldatanda aynı kişi umarım gönlünüze göre olur herşey..

0|0
    0|0
  • ülkenin geneli geri yapıcak fazla bi şey yok

1|0
    0|0
  • sana katılıyorum bende tıksınıyorum ve bazen utanıyorum gercekten bır kadın olsam sanırım erkekle bırak yatmayı tenı tenıme degse mıdem bulanırdı o derece

0|0
    0|0
  • 18 yaşını geçtiğinde ufak ufak doğru yolu bulmaya başlayacaksın yavcuğum ama önce büyümen lazım..Küçükken çoğu öyle düşünür küçükken herkes genelleme yapar..Küçükken herkes hüsrana uğrar. Büyüyünce unutursun :D

0|0
    0|0
    • evet bende 10 yaşındayım zaten

• Türkiyede yaşıyorsun bunları fazla kafana takma insanımız aç yokluk bu hale getiriyor kabullenmek gerek :) :S

0|0
    0|0
    • Aç yokluk ? :D Adamın karnı aç diye banamı bakıyo yani bumudur ?

• Peki karısı olan erkeklerdemi aç ?

Yanında sevgilisi olan erkektemi ?

• Aynen öyle sevgilisi 2 numaraysa kalite güzellik olarak diyorum, 1 numarayı görürse bakar neden çünkü sadık değildir gerçekten sevmiyordur. Sevse sadık olur gözleri fıldır fıldır dönmez.

• ne yani sepetteki elmanın bir kaçı çürük çıktı diye hepsini çöpe mi döküyorsun? Asıl böyle düşünen sen ve senin gibi kızlar gerçekten çok gerikafalı!

0|0
    0|0
  • çok önemli bi yaraya parmak bastıgının farkında mısın bılmıyorum ama butun cumlelerın ıcınden en dıkkat cekıcı olan "ne olacak benım bu halım" evet sayın seyirciler hopadan bir aile dramı ıle sızlerle bırlıkte olduk haftaya daha acıtasyonlu bı haberle gorusmek uzere esen kalın

0|0
    0|1
    • Her şeyi dalgaya alıyosun diğer sorulardaki yorumlarınıda görmüştüm. bişey demiyicem sana banane allah allah

• ben sadece size ayna tutuyorum genc... bıraz benım penceremden bakarsanız sızde gerı kalanları daha objektıf gorrsunuz... saygılar

• Tamam.

• su içtiğin bardak pis çıktı diye bardak kullanmaktan soğudun mu?

genelleme yapmamak lazım.

0|1
    0|0
  • napalım oda senin sorunun ilerde ihtiyaç duyarsan görüceksin bu söylediklerinden ne kadar pişman olacağını.

0|0
    0|0
  • bence her erkek aynı deme sana o laf atanlar dertleri bilmem nerde olanlardir ve iyi kişiler elbet karşına çıkar ve mutlu olursun takma öyle iğrençleri boşver umarım en yakın zamanda senı mutlu edecek biri çıkar mutlu olursun.

0|0
    0|0
    • Umarım inş

• Allah herkesin gönlüne göre verir inş.

• amin inşallah

• Herkesi aynı kefeye koyman üzücü. Bizim de biletimizi kesiyosun. Ne diyim doğru insanı bulursun umarım.

0|0
    0|0
  • kızlara yönel... bir de onları dene...

0|0
    0|0
    • Böyle bi ülkede lezbiyen olmak istemezdim doğrusu.

Yönelmek istemiyorum

• cinsellik zaten ilk sebep oldu herkesce ;)

0|0
    0|0
  • doğru kişi karşına çıkar bi gün sonuçta bütün erkekler böyle değil

0|0
    0|0
  • kızlarla takılacaksın o zaman

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ol sende kurtul bizde kurtulalım

0|0
    0|0
    • böyle bir ülkedemi ? Hayır..

• ya bu kızların erkekleri cinsel obje olarak görür kullanıp atarım kelimesi hayatımda gördüğüm en saçma söz, erkeklerin çoğu bu söze sevinir, olan size oluyor erkeğe olan bişey olmaz

0|0
    0|0
    • Olan bize de olmaz erkeğe de o zaman.. Problem yok

• bence haksızsın aralarında iyi niyetli olanlarıda var sen seçimini yanlış yaptıysan bu bizi bağlamaz

• Ben sevgilim dediğim insanları hep iyi seçtim şimdiye kadar pişman olmadım seçimlerimde şuan neden ayrısın diyiceksin başka sorunlar çıkınca mecbur ayrılıyorsun..

İyi niyetli kızlarda dersini alır kime güvenip güvenmiyiceğini iyi seçmeye başlar o zaman ne diyim ki. Her hata bir derstir sonuçta

• Malum bölgelerin erkekleri bunlar her yerede yürüdüler diyecek bişey yok. Hepsi namus tipsalididr ama hepsinin gözler eller fıldır fıldır.

0|0
    0|0
  • "...Bu yüzden erkekleri sadece cinsel anlamda düşünüyorum..." demişsin ya hani;

işte biz de başka sebeplerden bayanlara çoğu zaman cinsel anlamda düşünüyoz-bakıyoz. Bizim de size aşık olasımız gelmiyor...

Herşeye rağmen, biz sizden iğrenmiyoruz.

0|0
    0|0
    • Ama bizde kalkıp erkeklere yiyicek gibi bakmıyoruz iğrençlikler yapmıyoruz dimi ? Sizde yapmıyıcaksınız o zaman..

• "çok iğrenç erkekler var hepsinin tek derdi cinsellik."

"Bu yüzden erkekleri sadece cinsel anlamda düşünüyorum"

senin düşüncelerin birbirini tutmuyorki yüzüne bakıyorsa hoşlanmıştır ondan bakmıştır böyle olduğunu bilse umursamaz zaten siz kadınlarda bakıyorsunuz karşıdan gelirken saçınızı üzerinizi düzeltiyorsunuz hemen:)

0|0
    0|0
    • 1- biz erkekler için süslenip püslenmiyoruz bunu aklına sok

2- o cümleler ayrı ayrı yerlerde yani kendimle çelişmiyorum.

herneyse

• Haklısın. Yorumun için teşekkür ediyorum.

• sanada teşekkürler iyisin:)

Kızlar Ne Diyor 2

• insanın kimyasını değişdiremessinkı ama her erkede böle değil karakteri kişiliği oturmuş kendini edebini bilen erkeklerde var buda sneın kötü talihin hep nohut beyinlilere deng gelmen yapacak bişe yok

0|0
    0|0
  • Hiç bir soru sormadğın için site bunu kaldıracak ve hikaye bölümünde paylaşablirsin diyecek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...