Kapat

Erkekler, Vajina genişler mi?

Salatalık ucu ile mastürbasyon yapıyordum sürekli vajinam genişledi sanki yoksa büyüdüm MÜ bilmiyorum kızlığım bozulmuş mu ya da evlensem eşim anlar mı Salatalık ucunu koyuyordum

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Dudakları açıkmı duruyo?

0|0
    0|0
    • Evet

• Aynen ama iste evlenince Esim Yanlış anlar

• Vajina yapısı her kızda aynı değildir kimininki açık durur kimininki kapalı kimininki sarkık kan gelince ne diycek

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 36

• salak sa öküzse anlamaz. salatalık sokuyorsun sonra kızlığım bozuldumu diyorsun

0|0
    0|0
  • Öncelikle nimetle cinsellik yaşama..
    İkinci olarak vajina esnek bir deridir.. zorlarsan soba borusunu bile alır içine. Bu yüzden ne kadar kalın bir araç, gereç ya da penis girerse o kadar açılır ve esner.
    Zara gelince ne kadar soktun bilemem ki.

0|0
    0|0
  • Uzak dur namuslu erkeklerden

0|0
    0|0
  • patlican sanar

0|0
    0|0
  • Seni artik patlican keser

0|1
    0|0
  • salataligi icine sokmadigin surece sorun olmaz, en fazla vajinan surtunmeden kizarir ya da tahris olup bir miktar hissizlesebilir o kadar. Esin ne anlayacak ki, bakip ta aa sen buna salatalik surmussun begenmedim mi diyecek.

0|0
    0|0
  • hiç ar namus kalmamış

0|0
    0|0
  • bozulsa zaten kan gelecek bunu anlayamayacak kadar saf ya da cahil misiniz bilmiyorum hymene bir zarar vermediysen genişleme olmayacaktır sadece ıslandığından ötürü sana öyle gelmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • Dışı genişledi yo kan hiç görmedim

• Anlar yani diyorsun bide oyle deme Ben asiret kiziyim

• anlar demiyorum anlamıcaktırda aşiret kızıysan zaten senden gelecek kana bakacak kocan ve tek görevin onun altına yatıp ona çocuk vermek olucak cok korkuyorsan yapma mastürbasyon.

• kızlığının bozulup bozulmadığını kendin öğrenebilirsin. eğer bozulmuşsa ve cinsel organın ayrılmışsa biraz, anlar

0|0
    0|0
  • O kızlık sende durmaz fazla zaten

0|0
    0|0
  • yok merak etme kazlı oldu için vagina sende sürekli mastürbasyon yapıyorsun ondan.
    bıraktın an ormanla döner

0|0
    0|0
  • Vajına genıslemez kasları elastıktır o an genislet sadce sınra normale doner

0|1
    0|0
  • Vajina ancak doğumla genişler başka türlü değil.

0|0
    0|0
    • Peki bozulmuş mu acaba en fazla 1cm koydum biraz Ağrı oluyor geçiyor kan hiç gelmedi

• Hayır hayır bozulmaz oradaki kaslar esnemiştir o kadar.

• çarpılırsın nimet o

0|1
    0|0
  • yok anlamaz

0|0
    0|0
  • Umarım çarpılırsın.

0|0
    0|0
  • kızlıgın bozulmamısda nasıl genişlesinki sen ağzını genişletmişsin sadece :D

0|0
    0|0
  • 3 cm soktuysan kızlık gıder ayrıca elastık bır yapıda oldugun ıcın yırtılmadıgı surce genıslemez

0|0
    0|0
  • evet ama eskı halını alır

0|0
    0|0
  • Iceri sokmusan bozulurrr ve genislerr

0|0
    0|0
  • Icine almiyosan sorun yok

0|0
    0|0
  • kesin anlar senin salatalığa verdiğini

0|0
    0|0
  • tabiki genişler

0|0
    0|0
  • Hiç birşey olmaz. Arada patlıcan ve tatlı süt kabağı ile de dene..

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz hımmına.

0|0
    0|0
  • Kızlara sorsan daha mantıklı

0|0
    0|0
  • :D valla patlamış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Normal doğum olmadığı sürece vajina kesinlikle genişlemez.

0|0
    0|0
  • 1. kızlığın bozulmadıysa eşin anlamaz
    2. bir cm falan sokuyorsan bir şey olmaz ama hiç sokma sadece sürt derim
    3. vajina büyümesi diye bir şey senin durumunda mümkün değil, uzun yıllar evli kadınlarda bile sorun olmayacak şekilde genişler. Bebek çıkıp eski haline dönebilen bir elastisiteye sahip sonuçta

0|0
    0|0
  • bakire olup, vajinana onu sürterek tatmin olmaya çalışacağına analdan sokup hoşlandığın kişiyi düşünerek elinle de vajinanı okşa hem böylelikle içinde doluluk hissettiğinden doyarsın ve rahatlarsın. bakire kızların çoğu anal mast yapar zaten :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...