Erkekler, Vajina genişler mi?

Salatalık ucu ile mastürbasyon yapıyordum sürekli vajinam genişledi sanki yoksa büyüdüm MÜ bilmiyorum kızlığım bozulmuş mu ya da evlensem eşim anlar mı Salatalık ucunu koyuyordum

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Dudakları açıkmı duruyo?

0|0
    0|0
    • Evet

• Aynen ama iste evlenince Esim Yanlış anlar

• Vajina yapısı her kızda aynı değildir kimininki açık durur kimininki kapalı kimininki sarkık kan gelince ne diycek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• salak sa öküzse anlamaz. salatalık sokuyorsun sonra kızlığım bozuldumu diyorsun

0|0
    0|0
  • Öncelikle nimetle cinsellik yaşama..
    İkinci olarak vajina esnek bir deridir.. zorlarsan soba borusunu bile alır içine. Bu yüzden ne kadar kalın bir araç, gereç ya da penis girerse o kadar açılır ve esner.
    Zara gelince ne kadar soktun bilemem ki.

0|0
    0|0
  • Uzak dur namuslu erkeklerden

0|0
    0|0
  • salataligi icine sokmadigin surece sorun olmaz, en fazla vajinan surtunmeden kizarir ya da tahris olup bir miktar hissizlesebilir o kadar. Esin ne anlayacak ki, bakip ta aa sen buna salatalik surmussun begenmedim mi diyecek.

0|0
    0|0
  • hiç ar namus kalmamış

0|0
    0|0
  • patlican sanar

0|0
    0|0
  • Seni artik patlican keser

0|1
    0|0
  • bozulsa zaten kan gelecek bunu anlayamayacak kadar saf ya da cahil misiniz bilmiyorum hymene bir zarar vermediysen genişleme olmayacaktır sadece ıslandığından ötürü sana öyle gelmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • Dışı genişledi yo kan hiç görmedim

• Anlar yani diyorsun bide oyle deme Ben asiret kiziyim

• anlar demiyorum anlamıcaktırda aşiret kızıysan zaten senden gelecek kana bakacak kocan ve tek görevin onun altına yatıp ona çocuk vermek olucak cok korkuyorsan yapma mastürbasyon.

• kızlığının bozulup bozulmadığını kendin öğrenebilirsin. eğer bozulmuşsa ve cinsel organın ayrılmışsa biraz, anlar

0|0
    0|0
  • O kızlık sende durmaz fazla zaten

0|0
    0|0
  • Vajina ancak doğumla genişler başka türlü değil.

0|0
    0|0
    • Peki bozulmuş mu acaba en fazla 1cm koydum biraz Ağrı oluyor geçiyor kan hiç gelmedi

• Hayır hayır bozulmaz oradaki kaslar esnemiştir o kadar.

• yok merak etme kazlı oldu için vagina sende sürekli mastürbasyon yapıyorsun ondan.
    bıraktın an ormanla döner

0|0
    0|0
  • Vajına genıslemez kasları elastıktır o an genislet sadce sınra normale doner

0|1
    0|0
  • 3 cm soktuysan kızlık gıder ayrıca elastık bır yapıda oldugun ıcın yırtılmadıgı surce genıslemez

0|0
    0|0
  • Iceri sokmusan bozulurrr ve genislerr

0|0
    0|0
  • yok anlamaz

0|0
    0|0
  • çarpılırsın nimet o

0|1
    0|0
  • Umarım çarpılırsın.

0|0
    0|0
  • kızlıgın bozulmamısda nasıl genişlesinki sen ağzını genişletmişsin sadece :D

0|0
    0|0
  • evet ama eskı halını alır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...