Kadınların boşalması nasıl oluyor en ufak bir bilgisi olan baksın lütfen?

Selam KS üyeleri. Ben sevgilimle yaklaşık 3 hafta önce sıkıntılı bir birliktelik geçirdim. Kondomun üstünde beyaz bir sıvı vardı ve biz kondomun yırtık olduğunu düşündük. Tam o günde regl oldum. Ertesi gün şansa bırakmamak için ertesi gün hapı aldım. Hapı aldığımda adetliydim yani. Aradan 3 hafta geçti geçen gün yine birlikte olduk ve yine aynı sorunla karşılaştık. Bu sefer kondomu da kontrol ettik (su falan doldurduk kullandığımız kondoma sızdırmadı). Bu sefer acaba o sıvı benim boşalmam mı diye düşündük. Böyle meni gibi gözüküyor aynı emin olamıyoruz. Daha hasta da olmadım. 3 gün sonra regl olucam inşallah fakat bu regl bir öncekinden kurtulduğum için mi olucak? Yani yeni yaptığımız seksten hamile kalmadığımı nasıl anlıcam? Onuda mı 3 gün sonra anlamış olcam yoksa 1 ay sonrakinde mi anlaşılır. Lütfen yardım edin.

Güncellemeler:
bugun adet kanamam geldi. Korkulucak birşey yok sanırsam. Bilgileriniz için teşekkürler...

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Senden geliyor canim beyaz renk ayni meni gibi olur ve penise bulasir baya da gelirkorkmayin ama icine ne olursa olsun bosalmasin geri cekilsin prezervatif olsada cunku olan size degil bebege olur yazik gunah.

1|0
    0|0
    • yok içime boşalmıyo zaten. Aynı dediğin gibiydi durum ve hemen kondomu çıkarıp baktık o daha boşalmamıştı gerçekten. Sonra kondomu test bile ettik yani. Su sızdırmıyordu. Ama insan merak ediyor. Daha öncede seks yapmışlığım vardı hiç böyle bir durumum olmamıştı...

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin vücut salgın o. git gel sebebiyle yoğunlaşıyor orada.. Boşalsan anlarsın zaten.

1|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söyleyeyim. Kadının boşalması erkek gibi değildir. Kadın genelde bunu kas kasılması olarak yaşar. Sıvı sadece bezlerin salgıladığı bir hormondur. Erkekler ise testesteron sıvısı akıtırlar. Olay bu. Bence endişelenmene gerek yok.

1|0
    0|0
  • östrojen seviyen yüksek olduğunda vajina aşırı sıvı salgılar genelde hafif saydam veya sarımsı renklidir buda cinsel ilişki esnasında dışarı çıkamadığı için vajinada sürtünmeden dolayı bu sıvı beyaz krem gibi bir renk alır.

1|0
    0|0
    • beyaz krem gibi mat renkli bir sıvıydı. Bildiğin erkeklerdeki meni gibi. seks sırasında pozisyon değiştirmek için içimden çıktığında ucunda duruyodu hatta damladı birazda. Şimdi bu kesin benim sıvım mı? bu kadar yoğun olduğunu bilmiyordum daha önce hiç olmamıştı.

• evet kesinlikle senin sıvın merak edecek veya korkacak bir durum yoktur.

• senden gelen sıvıdır o :)

1|0
    0|0
  • Çocuk musunuz siz? bir de kondomu test etmişler ya :D Senin sıvındır o.

0|0
    0|0
    • ama o kadar fazla ve beyaz olması normal mi? Dediğim gibi ilk defa öyle oldu daha önceki ilişkilerimde hiç olmamıştı

• normalde yapmazdım ama uzun bir süre görüşemicez. Normal şartlarda önceki sıkıntım kesin bitene kadar beklerdim ama son günümüz diye...

• Birşey olmaz

• O sıvı senin ıslanmamdır
    Seksi hem daha kolay hem daha zevkli yapabilmen için hem sen hem o ıslanırsınız buna zevk suyu denir

0|0
    0|0
  • kadınlar boşalmaz ama kadınlardan az miktarda kayganlaştırıcı bir sıvı gelir ama kondomun dışındada bu tür kayganlaştırıcılar var tahminimce sıvı budur

0|0
    0|0
    • beyaz renkli erkeklerdeki meni gibi bişeydi ama :(( yinede zevk suyumudur diyosun?

• Yanlis bir bilgicanim alvesin yazdigi zevksuyu baska bu senin yazdigin baska

• takma kafana bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

• Gerçekten bilmiyormusun

0|0
    0|0
    • hayır daha önce hiç böyle olmamıştı.

• Iliski esnasinda vajinadan gelen zevk suyu diyelim endişe etmene gerek yok

• kondamdaki krem ile senden gelen zevk suyunun birleşimidir

0|0
    0|0
  • Sen ne durumdaydın boşalma vs oldu mu? Yardımcı oluruz elbet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha kendi vücudundan haberin yok cinsel ilişkiye giriyorsun. Yazık ya. Vajinal akıntı havayla temas edince beyazlar.

1|0
    0|0
    • daha önce böyle olmuyordu. her seferinde vücudumu yeniden tanıyorum ayrıca olması gerekende bu bence. Bilgi için teşekkürler

Yükleniyor...