Kız arkadaşıma ilgi duymaya başladım. Niye sizce?

Uzun zaman görüşmediğim bir kız arkadaşımın evine gide gele ona ilgi duymaya başladım. o kız arkadaşımın evinde kaldım bi akşam beraber yattık ama nedense benim ona karşı bi ilgim var ama böyle de olmak istemiyorum.Fakat değişemiyorum.Bazen aklımdan geçiyor o duyguları yaşamak acaba benimkisi bi merak mı bilemiyorum.Bazen yeni biriyle tanışıyorum onu tanıdıktan sonra ilgi duymaya başlıyorum tabi kendi cinsime niye böyleyim sizce Böyle olunca üzülüyorum :(

Güncellemeler:
bu dedğim arkadaşım bi ara mesaj attı hiç gelmiyosun bize gel ama kalmanı istiyorum dedi ve de özledim dedi bu ney şimdi bana farklı şeyler düşündürüyor tam unutmaya başlamışken napim ben şimdi ne düşürsünüz böyle olunca normal mi sizce?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• bak güzel arkadaşım,

öncelikle bundan önce okuduğun bütün yorumları unut.

sorulan sorulara bile içtenlikle cevap vermişsin ama burada sana tavsiye verebilecek kimse yok

3-5 cümlelik bir yorum senin soruna cevap olamaz. bu bir aşk çıkmazı ya da flört başlangıcı değil. bunu yaşamış birinin bile elle tutulur bir tavsiyede bulunabileceğini sanmıyorum.

buradaki herkesin bir çok yaşanmış tecrübeleri ve ilgi alaka duyduğu konular var tabi ki.

belki başka bir konuda olabilir ama bu konuda buradan medet ummak yersiz olur.

sendeki bu durum nasıl ki birden bire ortaya çıkmadıysa, bir iki cümle ile de üstesinden gelinmez.

durumun seni rahatsız ettiği ve üzüldüğün ortada. belli ki mantıklı bir kızsın.

nasıl ki burada konuyu anlatıp bizlerden bir cevap istiyorsan, aynı cesareti bir uzmanla konuşmakta da göstermelisin. psikologla görüşmek konusunda tedirginsen, kendinde o cesareti bulamıyorsan, telefon görüşmesiyle terapi yapan birçok iyi psikolog var. emin ol burada yazışmaktan bir farkı olmayacaktır. sana bu konuda yardımcı olabilecek, aynı konuyla kendisine giden bir çok danışanı olan psikologlar var. senin yapman gereken tek şey bunlardan birine ulaşmak. internet üzerinden ulaşabilirsin. ama çok dikkat et, dolandırıcı ve istismarcı bir çok kişi olabilir. hakkında referans alabileceğin güvenilir birilerini bulabilirsin. emin olmadan konuyu kimseye açma. hatta eğer istersen senin için bir uzman bulabilirim.

bu arada birkaç arkadaş daha psikoloğa gitmen konusunda sana tavsiyede bulunmuş buradan. ama telefon terapisi konusunda bilgilendirmemişler seni. ben onların tavsiyesini tamamlamış olayım.

bu konuyu içine atma sakın. belki nefsin durumdan tat alıyor olabilir ama seni buraya aklının getirdiği de bir gerçek. ileride sana daha büyük sıkıntılar yaşatabilir. şimdi bu durumdan üzüntü duyuyorsun, gelecekte üzüntü yerine utanç duyabileceğin şeyler yapmaktan korusun seni rabbim. bazı yaşananlardan kimsenin haberi olmasa bile çoğu zaman kendimizi vicdanımızla başbaşa, terkedilmiş halde buluruz. bazı şeyleri atlatmak kolay olsa da yaşanabilecek bu travmalar insanın hayatında derin izler bırakır.

şimdi sen beni ve diğer arkadaşları dinle ve bir uzmanla görüş. emin ol kendini daha iyi hissedeceksin...

tüm kalbimle bu sıkıntıyı atabilmeni diliyorum rabbimden.

iyi günler...

0|2
    0|0
    • sana özel bazı durumlar söz konusu olabilir. psikolog bunları bilmezse konuya çok genel yaklaşıp ona göre tavsiyelerde bulunacaktır. çözüme gitmek için senin de ona yardımcı olman gerekir.

bak bir adım attın bile, buradasın... şimdi bir adım daha at ve bu sıkıntıdan kurtar kendini.

• teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 10

• Daha kücüksün diyedir ileride sacmaladıgını anlarsın.

kendine erkek arkadaş edinmelisin. sevgili degil erkek arkadaş.hem de bolca

0|0
    0|0
    • sevgilim erkek arkadaşı edinmemi istemiyor ben ne yapayım

• sevgilini sevgili olarak gördügüne eminmisin

• bu durumun hormonlarla büyük ilgisi var.yani senin düşünce tarzın her daim belirlemiyor bunu.muhtemelen bir nörolog(emin değilim yani baştan söyliyim) yada psikiyatrsitle görüşmen 1-2 yıl sürmeyecek kadar kısa süren bir ilaç tedavisi yeterli olacaktır.bu konuyla ilgili makaleler okumuştum ama aklımda kalanlar bunlar ki gidip bir doktordan tam olarak bilgi almalısın ve bunu sormak için çekinme.oldukça normal bir durum.ve lütfen eğer memnun değilsen bastırmaya da çalışma.gidip bir uzmandan destek al.özellikle bu durumu bastırmaya çalışan erkeklerin evlendikten sonra ilginç sorunlar yaşadıkları bazı araştırmalara konu olmuş durumda.daha da bilgi almak istersen mesaj yoluyla yardım etmek isterim.

1|0
    0|0
    • ben bu konuda çok düşündüm psikiyatriste gitmeyi yalnız kendime yediremedim bu durumu bi erkek arkadaşım var o beni çok seviyo ama bu durumu bilmiyo bile onun için de üzülüyorum acaba biseksüelmiyim kendimden ne olduğumdan artık emin dilim

• bak hala kendini üzüyorsn erkek arkadaşım var vs diyorsun.tamam varsa var.sen bu durumdan memnun değilsen bunun çözümü uzmanlarda.gidip bir uzmandan destek almalısın internetten biraz daha araştır

• Sadece merak dediğine göre.Ne gelirse de meraktan gelir insana uzaklaş, böyle ortamlarda baş başa kalma sakın kimseyle Allah korusun olmayacak işler açarsın başına.Nede olsa şeytanın işi gücü bu.

0|0
    0|0
    • tamam doğru diyorsunda kendimi tutamıyorum bu düşüncelerden kaç defa böyle bu durumla karşılaştım bi arkadaş vardı yine bi kız içmek için beni evine çağırmıştı ailesini tanıyorum yani görüştüğüm insanlar iyilerdir de neyse o gün çağırınca beni içimde neler neler koptu uçuyorum sanki heyecanlandım evine gidince sadece ben ve o vardı anlatamam o duyguyu kalbim çok hızlı atmaya başlamıştı içtik sonra hiç bişi olmadı ve ben eve gittim kendime çok kızdım ve bu düşüncelerden kurtulamadığım için ağladm

• Uzaklaşmak en iyisi dediğim gibi.

• bu şeytanın vesvesesidir. itibar edip şeytanı sevindirme. uygulamadıktan sonra sorun olmaz. kafanıza takıp üzülmeyin, uygulamadıktan sonra dinen günaha girmezsin.

0|0
    0|0
  • İnsan doydukça tatmadığı şeyleri istiyor, e biz de artık her şeyi gördüğümüz için her gördüğümüzü istiyoruz ben eskiden sevgilim başını göğsüme koysun uyusun yeter diyordum şimdi önce 2 sonra 3 bayan hayalini kuruyorum onun gibi bir şey.. hetoral ilişkide doydunuz demek ki şimdi bir kadınla olmayı denemek istiyor bilinç altınız...

0|0
    0|0
    • yok yok öyle bişi yok doymak diye olacak bidırumda bulunmadım benimki içsel bi duygu istek nasıl anlatayım bilemiyorum

• o halde erkek arkadaşın sana sert mi davranıyor kadınlar daha soft olduğu için onlara eğilim gösteriyorsun...

• hayır sert davranmıyo her istediğimi yapmaya çalışıyo ama bazı konulşarda anlaşamıyoruz o kadar

• absürt bi cevap olcak ama ;

yeni bir adamla tanışmadığınn...ya da yatağına girmeyi denemediğin için bu hisleri duyuyor olabilrmisin?kesinlikle yat yada dene felan demiyorum bu arada yanlış anlama...

0|0
    0|0
  • Bayanlara yönelmenizin arkasında psikolojik sebepler olabilir.

Böyle giderse hayatinizla ilgili problemler artacak, en basitinden alışkanlıklarınızı değiştirin, yeni şeylerle meşgul olun.

Dikkatinizi baska seylere yonlendirin

0|0
    0|0
  • bence bir erkekle kahve iç dugularını bir analiz yap

0|0
    0|0
  • takma, kafanda kaldığı sürece sorun yok. yeterki kafanda kalsın.

0|0
    0|0
  • Feminist misiniz?

0|0
    0|0
    • ne alaka şimdi

• Bir daha yatma onunla.

Yattığın için ona ilgi duymuşundur büyük ihtimal unutur gidersin sıkıntı edecek bir durum yok.

Bu soruları sormamdaki amaç,böyle kişilerde bu durumun daha fazla görülmesidir.

Erkekleri kendilerine potansiyel tehlike yani Nuri Alço gibi görüp,kendileride köylü kızı Emine liğe oynarlarVe hemcinslerine yönelirler.Ama senin durumun farklı dert edecek birşey yok.Biraz uzak durmaya özen göster.

• feminist kelimesinden ne çıkardığını merak ettim Nova :) sence ne demek feminist:D gülüyorum sana feministmisin diye cevap vermiş ya :D

Kızlar Ne Diyor 8

• bak kardeşim, psikolog dan çekinmene gerek yok. her şey ikinizin arasında kalacak. uzak dur, nefsine hakim ol. düşüncelerine hakim ol. o senin hemcinsin. kendini başka ilği alanlarına yönelt. ŞEYTAN HARAMI TATLI GÖSTERİR. bunu hayatının hiçbir alanında çıkarma aklından. dini açıdan cahilliğinin sınanmalarını yaşıyorsun, kaybetme. psikolojik açıdan iyi değilsin. herşeyin bir tedavisi var elbet. git doktora, anlat herşeyi, düşünce ve duyğularının zamanla geçtiğini göreceksin. utanılacak birşey yok iken kendinden utanacaksın belki bi zaman, daha da kaçacaksın duyğularından. vakit geçirmeden, psikoloğa git. unutma, herşey ikinizin arasında ve utanılacak bir durum yok ortada.

1|0
    0|0
    • öle demesi kolay da benim yerimde olsaydınız böle demezdin inan

• bütün yapılan yorumları unutun ve beni dinleyin.siz lezbiyensiniz.kendimden biliyorum.doğuştan bir ilginiz var ve bu hiç bir zaman değişmeyecek.üzülmeyin böyle yaratıldık.yalnız değilsiniz.psikolojik sorununuzda yok.boşuna doktorlara gitmeyin.geri kafalı,olayı yaşamadan bilmeden yorum yapacaklardır.konu çok önceden açılmış ama size yinede yazmak istedim.bir kadınla erkek doğuştan nasıl ilgi duyuyosa birbirine hemcinslerde aynısını birbirlerine duyuyo.

1|0
    0|0
    • Lezbiyensin diyosun da ben bunu kabullenemiyorum fakat hemcinslerime de ilgi duymadan da duramıyorum erkek arkadasım var sırf bu durumu değistirmek icin cıkıyorum onunla sizinle konusabilirmiyiz lütfen beni 1tek sen anlarsın

• Yazacaklarımı benden önce yazmışsın :) blackswan20 :)

• Ya meraktan ya hormonlarından.

0|0
    0|0
  • merak ettiğiniz şeyleri mesaj atabilirsiniz tabiki.yardımcı olabilirsem ne mutlu.sizi anlarım.ben bütün soru işaretlerimden kurtuldum diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok kendine engel olamıyorsan.

0|0
    0|0
  • onlara göre normal kendini kaptırma uzaklaş sende ben gibi yanarsın

0|0
    0|0
  • ortada doğru düzgün erkek sayısı giderek azalırken bu gidişle hepimizin sonu bu...

1|0
    0|2
    • doğru düzgün bi erkekle karşılaştım erkek arkadaşım var ama bunu kafamdan atamıyorum her iki cinsede ilgim var gibi görünüyor ama bu sadece kafamda olan bişi bi düşünce hiç bi zaman fiile dönüştürmediğim

• yoksa sende benim gibi durumdasın

• yok benim başımda lanet bir erkek var ben daha farklı durumdayım.ama gerçekten ileriki hayatını sağlıklı ve mutlu yaşamak için muhakkak bir uzmana git.

• birlkte yattınzmı?

0|0
    0|0
    • evet yattık ama hiç biş olmadı yani ama ben o gece sabaha kadar uyuyamadım onu izledim içim bi hoş oldu ama sırtımı döndüm sabaha kadar öyleydim o horul horul uyudu tabi:(

• işte onu yapamıyorum utancımdan:( kimseye bunu anlatamıyorum tanıdığım kişilere acaba bunu yaşamam mı gerekiyo

• hayır tabiki utanmana gerek bişey yok. şmd bu sorununu çözmezsen ilerde evlendğnde kocana ilgi duymadğnda daha çok utanmaz msn? ya da evlenemeyeblrsn belki.

Yükleniyor...