Kapat

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

ben doktora gittim fakat esnek kızlık zarına sahipmişim ve duyduma göre kan gelmiyomuş doğrumu evlenicem 3 ay sonra ve çok namusa düşkünler bana inanmıcaklar böle bişey yasayan varmı bana yardım edin lütfen

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• elastik kızlık zarları degısır kanama olabılırde olmayabılırde dogumda yırtılabılır bu konuyu esıne acma hoş bır durum degıl yanı anlayıssız bırı cıkarsa karsına hanı ınanmıycak adam onada ınanmaz bu sefer doktora goturursun elastık dıye rapor onune gelır kafasında bir ton tılkı elastık oldugunu bılıyodu gonlunce yattı anlatabıldımmı...

bunları kafana takma evlenmek ıcın yarısa gırme senı sen oldugun ıcın seven bırını bulursan o gece kana takılacaganı sanmıyorum bu mıdesı genıs olarak algılanmasın zar bacak arasında degıl kafadadır bakıre kızla evlenıp aldatılmıycagımız ne malum karsılıklı guven flort surenı uzat gorucu usulude olsa bırseyler paylas yasa senı tanısın...

senı tanıdıkdan sonra guvendıkden sonra o ılk gecede olan seyler o odada kalır...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Önceden niye kontrol ettirdiğini açıklayabilirsen nişanlına söyle.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce yinede test yaptırıp kanıtlarsan daha iyi olur belki ilk zamanlarda zarın esniyebilir sıkıntı yaşama yani bacımm.

0|0
    0|0
  • gogle: yapay kızlık zarı .. bu arada soru cinsellik kategorisinde olmalıydı .. birazdan silinir

0|0
    0|0
  • namus elalem ıcın mı , ınsan herkesı kandırsa kendını kandıramaz , kendınden emınsende sorun yok

0|0
    0|0
  • adamı al , doktora gidin orda anlatsınlar...etkili olur

0|0
    0|0
  • allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • evleneceğin adama bunları söylemeyip korkudan bize soruyorsan evlenme bence.

0|0
    0|0
  • doktora neden gittin ki inanmazlarsa doktor raporunu göster

0|0
    0|0
  • doktor raporu al evlenmeden ver kocana

0|0
    0|0
  • rapor versin bakire diye o zaman doktor

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Esnek olduğunu nasıl anladı ? Esnek kızlık zarı sadece muayene ile anlaşılmaz ilişkiye girilmişse ve kanama olmazdıysa doktor kontrolünde kızlık zarının yerinde olmasından dolayı bu sonuca varılır . Yani doktor muayenede bu kızlık esnek demez diyemez çünkü muayene sırasında kızlıgı da bozma durumu oluşur .

0|0
    0|0
  • Doktora gidiş amacın ne ?

0|0
    0|0
  • Neden doktora gitme ihtiyacı duydun ?

0|0
    0|0
  • doktora niye gittinki

0|0
    0|0
Yükleniyor...