Dogurgan dönemlerinde sizde istekli oluyor musunuz?

Arkadaşlar bilirsiniz Âdet Takvimi diye bir uygulama var adet günlerinizi yumurtlama ve doğurgan günlerinize kadar hesaplıyor. Ben bir şeyi fark ettim her yumurtlama ve doğurgan günlerimde aşırı bir cinsel istek oluyor sizde de öyle mi? Ve bu normal değil mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ovulasyon dönemlerinde cinsel istek oluşması gayet doğal. bir anormallik yok.

0|0
    0|0
    • HATTA EN DOĞAL HALDİR SİSTEM BU DÖNEME GÖRE DÜZENLENMİŞTİR

En İyi Kız Görüşü

• Onu bende yükledim güzel uygulama yani bence normal :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınların geneli adet dönemlerinde istekli oluyolar diye biliyorum. ama bazısı da ağrıdan sızıdan umursamıyolar başka bir şeyi.

0|0
    0|0
    • Yumurtlama ve dogurgan dönem adetin bitiminden sonra gerçekleşiyor

• biliyorum da kadınların genelinde o dönemden önce adet döneminde oluyo demek istemiştim.

• reglken de istekli oluyosunuz diye biliyorum :D

0|0
    0|0
  • Sırf istekle mi kalıyor? :)

0|0
    0|0
  • normaldir

0|0
    0|0
  • O doğurgan dönemler ne zamaann? Biz eşimle çocuk düşünüyoruz ama eşim adet olmuştu, 1 aydır çalışma yapıyorduk ama olmadı

0|0
    0|0
    • Adet bitiminden 3 gün sonra ki 7 gün doğurgan dönem

• regl öncesi ve sonrası 8 gün ihtimal azdır, aradaki 10 günde deneyin başarı ihtimali en fazla o gündür

• Adetin ilk gününden sonra ortalama 12. Ve 18. günlerde yumurtlama oluyor ve yumurta yaklaşık iki gün canlı kalıyor bu günler içinde gün aşırı yaşanan cinsel ilişkinin gebelikle sonlanması ihtimali yüksektir. Eşiniz sırt üstü pozisyonda olsa, kalçasının ve belinin altını ince bir yastıkla desteklese ve boşalmadan sonra bir kaç dk uzansa bu gebelik olasılığını daha da artırır

• ne yapmak istiyorsun peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• > evet normal

0|1
    0|0
  • Takvim olayını bilmiyorum ama ben adet zamanım yaklaşınca azıyorum.

0|0
    0|0
    • Peki çözüm?

• Hormonlarla alakalı birşey. Vücudumun normal tepki verdiğini düşünüyorum. Çözüm aranacak bir durun yok ki.

Yükleniyor...