Kızlar ve erkekler sorum sizlere cevaplayın..

arkadaşlar bahsediyorlar erkekler mesela siz arkadaşlarınızla yani erkek arkadaşlarınız la birlikte masturbasyon yaptınız mı ya da yapmak istermisiniz , karşılıklı çekmek.. eşcinsellik boyutuna ulaşmadan tabiki kızlar sizede soruyorum kız arkadaşlarınızla karşılıklı masturbasyon ıstermiydiniz tabı bu sorum eşcinsellik boyutuna ulaşmadan yani sadece azgınlığı gidermek için..

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Birlikte sex filmleri kısa p*rnolar izleriz toplanıp ama kalkıpda mastürbasyon yapmayız. bi arkadaşımız dayanamayıp okşuyordu kendini ama

0|0
    0|0
    • ulu orta demeyip haaa:)

• çekin çekin arkadaşlar yakın arkadaşız zaten çekinmeyin çekin :D:D:D , :d

• Oluyo demek ki :)

Kızlar Ne Diyor 3

• saçma bence neden istensin ki böle bişey

0|0
    0|0
    • sen istemez miydin :) ,

• bu bi zevk vermez ki ekstra ama bahsettiğin birbirine dokunarak falansa orasını bilmem. böle şeylerde odadaki tek dişi ben olmalıyım :P

• kendime bile yapmıyorum kaldı ki ona pehh

0|0
    1|0
  • Bu dediğin mümkün değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu dediğin olaylar 16 ile 20 li yaşlar arasında bazı yakın arkadaşlarınla p*rno film izlerken yapılan şeyler.. bi yaştan sonra olmaz..

0|0
    0|0
  • walla aklımın ucundan bile geçmez hacım iyi bide karşilikli elimize alalaım haahaaa :D:D

0|0
    0|0
  • ne saçma bi soru ya tabiki hayır.. kız arkadaşlarla karşılıklı olmasını isterdim de erkek ne alaka

0|0
    0|0
  • neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • soru başlığına bittim...

bizim mion da cevap vermek istedi ama eşcinsel o ehuh

0|0
    0|1
  • Lisedeyken 5 ergen p*rno izleyip aynı odada mast. yapmışlığımız var

0|0
    0|0
  • Benim elim benimkinde onun elide onunkinde olucaksa yapmadım ama yaparım.Hatta yarış bile yaparız kim daha çok meni çıkartıcak diye :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...