Tespitlerim sizce de doğru mu?

arkadaslar oncelıkle unıversıte hayatında sahıt oldugum uzere unıversıte okuyan kızlarımızın yuzde 70 aynı sorunu yaşıyor.(bakire değiller).ama gordugum kadarıyla bellı baslı erkekler bunları kızlara yapıyor unıversıte ortamında altında parası olan yakısklı olan cenesı dusuk olan vs. neyse konuyu fazla uzatmıyım.benim gordugum kadarıyla kızlarımızı bunlara yapan erkekler unıversıte de hep bellı baslı erkekler.samımı bır arkadasım vardı unıversıtede 15 yakın kızı bozdu.boyle erkeklerin oranı bakıre olmayan kızlarımızın hemen hemen yarısı kadar yanı tahmnm unıversıte okuyan erkeklerın yuzde 35 kadar.amacım kımseyı asagılamak degıl veya yargılamakta değil.sadece konusmakta uzlasamadıgımız bu konuya farklı boyut getirmek.siz neler dusunuyorsunuz bu konuda.tahmınlerım dogru mu yoksa ben yanılıyormuyum?(sadece gozlemım sonucunda tahmnde bulundum)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli pembelinin cevabından sonra söylenecek söz kaldı mı ki? Tavsiye nedir ya? Bir de hesapta Ruslara namussuz derler bizim güzide Türk kızları. En sonunda gidip bir rus alıp evimin hanımı yapacağım. Ne de olsa Türk kızları da evlenmeden önce sayısız adamın altına yatıyor rus kızları da. En azından güzel ve erkeğinin değerini bilen bir hatunum olur.

0|3
    0|0
    • valla hacım ben gozlemımı yazdım kımseyı elestırmıyorum yada yargılamaıyorum.belkı de yanlıs bı yaklasımdr ama nedense dogru gıbı gelıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık kızlar çok tecrübeli erkeklerin kendilerini bozmasını istiyorlar. Arada kızlar arası da tavsiye oluyor. Öteki türlü tecrübesiz biriyle çok canın yanabiliyor ilk seferde.

0|1
    0|0
    • degısık bakıs acısı

• Tecrübesiz biriyle çok canın yanıyor demişsin?:))

Sana tavsiye veren olmadı mı daha önce?:)

• Olmadı lanet olsun ki; erkek arkadaşımla yaşamıştım. Acayip canım yanmıştı, bana tavsiye veren olsaydı belki ömrüm boyunca uğracağım bir sorunla karşı karşıya kalmazdım. Ruhum dengem bozuldu hayatımdan nefret etmiştim o dönem hep canımı yakacaklar sanıyordum erkekler gözümde canavara dönüşmüştü.

Erkekler Ne Diyor 4

• ya kafam bıseye takıldıda 15 yakın kız bozdu dedin hadi bi15 tanede kız olmayan denk geldı etti 30 unıv 4 yıllık ıkı yıllık hangısını okudu dıyelımmı 4 yıllık 9 aydan 36 ay yapar bır yılda uzattı 45 ay yapar bir ay 30 gun cekerse 45 gunde bır kız degıstırmıs... bakıre olmıyan bır kızı anlarımda bakıre kızlar sanırım sıraya gırmısler acmıs hadı bızı boz dıye sacmalamayı bırakda gerceklere bak mılletede camur atıp durma... tahmınlerını kendıne sakla...

benımde gordugumu ben sana soylıyım bır kızın elını tutmakla bakırelık bozulmuyor bır bayanın arkasından atıp tutarken kendı annelerınızı bacılarınızı akrabalarınızı dusunun...

1|0
    0|1
    • ben kımsenın arkasından konusmadım bu soyledıgım arkadas da evet yattı mı bılemeyız bız kendı soyledıklerını bılıyoruz.ben sadece degısık bır bakıs acısı gtrdım.bu arkadasım 5 sene okudu nasıl br hesap yaptın bılmıyorum ama cocuk populer oldugu ıcın takıldıgı fazlaydı bozdugu kızları da o agzıyla soyledıgı ıcın bılıyorum.kimseyı de yadırgamıyorum

• dogrudur hacım bende artnıyetle sormadım bekaret cok tartıslıyor dikkatımı cekıyordu ama boyle oldugunu dusundum

• mılletın azı torba degıl buzesın sen bosver atıp tutanları ıkıncı bır ornek yakın arkadasım bır kızla cıkıyordu anlattı ole bole elastıkmıs her seferınde bakıre kızla yatıyorum gıbı hıssedıyorum kendımı aradan 4 yıl gectı o anlattıgını unuttu ve bırlıkde olduk dedı kanadı dedı ben bozdum dedı bu ezıklık gıbı bırsey erkek adam yattıgı kadınları anlatarak ovunmez...

• dayı sen istatistik falan mı okyosun ?

0|0
    0|0
    • hacı ıktısat okudum belkı oneden merak sarmısımdır.arkadaslar kızıyorsunuz ama ben sadece tahmınde bulundum.yanlıs bır tahmınde olabılır

• hacı ben bazı ınsanların unıv okumamasından yanayım...

• Üniversite okuyanların %70'i bakire değiller. Açtın baktın mı sanki de bu yargıya varıyorsun ?

0|0
    0|0
  • tespit doğru eksiği yok fazlası bile var. sadece zengin züppeler değil anadolunun bağrından kopup gelenler de burdaki şehirli üniversite kızlaryla beraber olabiliyor. o da kızların fantazisi :) köylü garibana vereyim :p öğrenci klüplerinde çok rastladım böyle çiftlere ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...