Sperm hücrelerinin azalması engelleneblir mi?

Hatırlamıyorum uzun zamandır cinselllikle ilgili soru sormadım bekarım kimseyle de cinsel iişki yaşamadım yaşamaktn da yana değilim neyse bazen her gün bazen hafta da bir bazen günde bir kaç defa mast yaptığım oluyor az yapmaya çalışıyorum tabi ancak evlilikte sıkıntı olur mu ilerde sperm hücreleri azalır mı ne kadar sürede bu meydana gelir? Bu engellenebilir mi süre uzatılabilir mi?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• hücre sayısını azaltır mı bilmem ama mümkün olduğunca yapmamaya çalış. ayrıca evlenmeden ilişki yaşamama fikrini de takdir ediyorum. doğru bir düşünce hem de birçk yönden. bu konuları sıkıntı yapma kendi kendne kuruntu yapma. bunu sen anlayamazsın cinsel yaşamı çok iyi olanların bile sperm sayısı çok az olabilir sen budurumdan uzağım diye azalır da sanma.

0|0
    0|0
    • mümkün oldukça yapmıyorum çok şükür bu ara aklıma gelmiyor teşekkür ederim yorumun için

• rica ederim.

• Mast ile sperm hucresi azalmasi arasinda herhangi bir baglanti yok. Vucut surekli sperm uretiyor sen mast yapmazsan bile idrar ile beraber atilir.

0|0
    0|0
    • azalır hele bu zamanda her şey hormonluyken bir de üstüne her gün mast yaparsan yumurtalıklar belli bir yaş seviyesine geldiğinde sperm üretemez hale gelir bunun için de doğru beslenmek ve bu tür şeyler mümkün ldkça evlenene kadar uzak durmaya çalşmak lazım

• sonuçta o çocuk sahibi olmak için bize verilmiş :)

Yükleniyor...