Ya eğer KS cinsellik bölümüne bakarsak biz bi hayli geride kalmışız.

Bu bölümde kızların bir çoğu kendini aşmış bize hiç böyleleri dek gelmiyo 5 erkekten 4 ü hergün sex yapıyo kızlar sex prof. olmuş sizce bu bölümdekiler bir hayl ürününden mi ibaret yoksa biz mi çok gerilerde kalmışız .s

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçek olanlarda var ama hayal olanlarda vardır

0|0
    0|0
  • hayatlarını cinsellikten uzak tutmaya çalışanlar pek fazla k.s. de takılmadığı yada cinsellik bölümüyle ilgilenmedikleri için olabilir :)))

0|0
    0|0
  • Erkekleri tamamen sallıyor ya. Gerçek dışı fikirler düşünceler acayip acayip sorular. Gereksiz tartışmalar falan. Kız arkadaşımın vajinasına ağda yapıyorum sonra seks yapıyoruz diyen oldu yani düşün daha. Kızlara gelince o seks tanrıçası gibi düşünenler hakikaten gerçekler ama kendi erkek arkadaşlarına sadece gerçekler. Öbür bekaret diye öten kızlarında gerçekte suratına bir erkeğin baktığını bile düşünmüyorum. Bu sürekli atıp tutan erkekler şu seks tanrıçası( lafın gelişi) güzel kızları görüp sahip olamayınca bir de fikirleriyle örtüşmeyince bu kızın yaşayışı pireleniyorlar. Kız hem güzel, hem bakire değil hemde istediği erkekle. Sahip olmak istedikleri kızı başka bir erkek kapmış. Bir de sahip olmak istedikleri kız aslında bakire değil. Sonra başlıyorlar ciyaklamaya bakire kalında hani olurda bir gün ayrılırsanız biz sizle evleniriz vs bakış açısı gibi bişey hakim.

1|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 5

• İnan bana marifet değil hiç bi zaman hava atmadım zaten henüz bi kızla birlikte olmadım yaşım 20 öyle vajina düşkünü bişe olmaktansa ömür boyu bakir kalırım daha iyi haftada bir kez mast yaparım sonra devam bişe yaşarsam da sevgilimle hayatı tadında yaşamak lazım her gün seks yapıyorum günde 4 kez mast yaparım tarzı insanları hiç anlamıyorum cinsellik keyf için yaşanır saplantı haline getirenler hava atmayı değil tedavi olmayı seçmeliler.

0|0
    0|0
  • arkadaşım dünyada 50 kişi yaşamıyo.. milyonlarca insan var.. ve bu sitedede binlerce üye var..

sana öyle denk gelmiş öyle görmüşşün.. bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • yasın daha genc ılerledıkce senınde tecrubelerın ccogalır... ama aklında olsun hıc bır zaman cınsellık ıcın kımsenın duygusuyla oynama gece yatarken huzurlu yatarsın...

1|0
    0|1
  • ben belki çogu kızadan daha çok onların vücudunu tanıyorum

0|0
    0|0
  • Her zaman söylediğim gibi %95 i yalan söylüyor klavye delikanlılığı yapıyor kızlarda dahil buna

0|0
    0|0
Yükleniyor...