Kendimi kullanılmış gibi hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım?

bundan bikaç gün önce bir cinsel ilişki yaşadım.. geç boşalma gibi bi sorunum var.. 10-15 dk gibi bi süreden sonra karşımdaki bayan boşaldı kendinden geçti.. sonra yeter bu kadar diyip kalktı sigara yaktı.. kendimi kullanılmış gibi hissettim.. resmen benim boşalmamı beklemeden bitirdi ilişkiyi.. şimdi tekrar başlıcaz.. senin boşalman 30-40 dk yı bulur ben o kadar dayanamam dedi..

şimdi burdaki sıkıntı bu bayan yarın benle görüşmek istiyor. açıkcası ben görüşmek istemiyorum.. sizce ne yapayım.. düşünce ve fikirlerinizi merak ediyorum..

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• hahah özür dilerim ama komik geldi hep erkekler mi işini görüp yan döncek :P

0|0
    0|0
    • tamam o konuda haklısın ama burda benim sucum ne olay bu..

• bence öyle olabilir . kızlar biraz farklı düşünebiliyor bazen erkeklerden

• walla kararımı verdim.. onu kudurtup bulutlara cıkartıp orgazm olmasına az bi vakit kala kalkıp bi sigara yakıcam.. yeter bu kadar dicem.. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni bize versinler ya 30- 40 iyidir

0|0
    0|0
    • :) iyidir iyi olmasına ama işte kıymet bilmeyenleri bi odaya koyup yakmak lazım :)

• dışardan anlaşılmıyo malesef böle şeyler.. keşke anlaşılabilse.. bölece ilişkiler daha güzel olabılır.. :)

• aynı durum bende de var ama sorun değil avantaj olarak görüyorum...

• o anki ruh halime bağlı diyosa yalandır,geçiştiriyo olabilir kızı süründür biraz iyice lafı ağzından al söz verdirt

0|0
    0|0
    • acıkcası şöle bi fikir var kafamda.. şuan oluştu.. bunu cıldırtıp 2-3 dk da ilişki yaşandıktan sonra.. hadi kalk yeter bu kdar diyip çekip gitsem mi.. anlasın oda nasıl bi duygu oldunu :)

• aman heri sen de.

• Görüşmek istemiyorsan görüşme

0|0
    0|0
    • farkındaysan alttada aynı yorum yapılmış.. sanada mı aynı cevapları vereyım.. onumu istiyosun :)

• olgun kadın tripleri

• görüsmek istemiyorsan görüsme. bu kadar basit ;)

0|1
    0|0
    • kararsızım.. bi taraftan öyle yada böle bi bayanla görüşmek güzel oluyo..

ama bi taraftanda sonuc öyle biticeğini biliyorum.. o yüzden kararsızım..

• öle dedim.. yaa bişey diyemiyorum şuanda.. o anki ruh halime bağlı diyo :)

• kadınların en sevmediğim sözü ; o an ki ruh halime bağlı :@@

Erkekler Ne Diyor 10

• Kıza tepkini verseydin ya.

0|0
    0|0
  • bak adamım yapman gerekenı solıyım gır bacaklarının arasına sadece yala ve oyle bır durumda bırakkı senın durumunu anlasın ve de sana bu kadar yeter... :)

0|0
    0|0
  • sağ elin seni bekler , koş .

0|0
    0|0
    • kardeş.. normal ilişkide en erken 20-25 dk suruyo.. oralle heralde.. 2-3 saat cenesi felc olana kadar oral yapması lazım :)

• opte başına koy sende böyle bir cevher var paşa kullanmasını bilicen

• Hacımm öncelikle ona sana oral yapmasını söyle tam boşalmana yakın vajinaya giriş yap boşal ve yeter artık benden bu kadar de ve kalk giyin :D

0|0
    0|0
  • bu durum avantaj,bende bunu yaşıyorum ve tadını çıkarıyor kadınlar...

0|0
    0|0
  • Bu kadarda bencil olunmaz ki canım çok ayıp etmiş bi daha görüşme onunla

0|0
    0|0
  • dostum senl resmen kullanmış bi et parçası olarak görmüş seni :))))

0|0
    0|0
  • sazanlar.avi

0|0
    0|0
  • yürü tilki ...senle buluşmak istiyo yatacaksınız sen istemicen çakkkkal kimi kandırıyon. 30-40 dk o kadar da uzun yada anormal bi süre değil. 2. boşalmadan sonra olabilecek normal süre.. ha kız güzel degil de konsantre olamıyosan o ayrı

0|0
    0|0
  • Bir seferinde kız arkadaşım yastığın altına telefondan klonometre açmış. Neyse ben boşaldıktan hemen sonra telefona baktı ve 46 dk dedi ben ilk başta anlamadım o gel gitler esnasında. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...