Kızlık zarimdan emin değilim napacagim?

Arkadaslar ben cinsel birlesme yaşamadım ama bir kaç darbe almisligim var kanama olmadı saniyorum hatırlamıyorum ama nişanlıym cok tutucu bir aile ben nasil emin olcam zarar gorup gormediginden yardim edin. Doktora gitmeyede çekiniyorum ordaki surec nedir ucret vs. ?
haricen bir yolu yok mu yardım..

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Boşuna kuruntu yapıyorsundur. Darbe almak bekareti bozabilir ama bu yaygın görülen birşey değildir. Doktorla falan çözebileceğin birşey değil Türkiye'de savcılıktan belge istiyoruz bekaret kontrolü için. Evde kendi kendine de öğrenebilirsin. Sadece birazcık anatomi bilmek ve doğru açıyla bakmak buna yeterlidir. İnternette araştır bolca çözemezsen yazabilirsin. Anlatırım detaylı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• özel hastanede gızlıce gun ıcınde hemen muayne olablırsın bunda korkulcak bısey yok sadece kendınden emınsen sıkıntı yok kımsyelede olmadıysan bısı olmamıstır ınsallah ok

1|0
    0|0
  • Basit bir muayenesi var.

0|0
    0|0
  • Sakin ol, bir şey yoktur.

1|0
    1|0
  • Jinekoloğa gitmen o doğru olanı. Ama internetten bir şekilde araştırma yapıp kendi kendine de kızlık zarı testi yapabilirsin. Çok zor değil.

0|0
    0|0
  • Darbeler almış bu büyük ihtimalle patladı gitti o zaman

0|0
    0|0
  • zaten bakire değilsin niye kafaya takıyorsun

1|0
    0|0
  • darbe aldıysan geçmiş olsun.

0|0
    1|0
  • nasıl darbe aldı :D kaza mı :D

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmedisen neden takıyosun

0|1
    0|0
    • Çok kolay zedeleniomus ve iliskide kanamiomus korkuyorum yardim edin :(

• kardeşlim neyinden korkuyosun anlamadım ilişkide illa kan mı cıkmak zorunda?
      esnek zarlada kanamaz

• Kocana söylersin sorun etceğini sanmıyosum !!!

0|0
    0|0
  • Olmamistir bisi

0|0
    0|0
  • Araç Darbeli beyler boya da yemiştir bu :dss

0|0
    0|0
  • aynada bakablirsin

0|0
    0|0
  • doktora gideceksin muayne olacaksın

0|0
    0|0
  • 1-) nişanı at
    2-) parmakla bir bak
    3-) kocanı bir arkadaşımınki de böyle olmuş esnek zar falan diye kandır.
    4-) kocana hata sende patlatamıyon de

0|0
    0|0
  • Darbe derken?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oncelikle bu zar vajinanin girisinde olur, dogustan deliktir, sadece vajinayi korumak icindir. kizlikla alakasi bile yok. sadece iliski sirasinda degil kazalardada yirtilabilen birsey. hatta cogu kadin ilk zamaninda kanamaz, eger hazirsan ve gergin degilsen o kaslar ile zar genisler ve yirtilma olmadan iliski yasayabilirsiniz. bunu garanti altina almak icin parmakla onceden zarin deligini genisletebilirsinde.
    kadinlar ilk seferde degilde, diyelim 10. partnerinde bile kanama yasayabilirler. bu o anki hazir olma, gerginlige ve sert hareketler olup olmamasina baglidir. kisaca bize soynelinen hersey yalan. lutfen boyle seylere onem vermeyin, veren biriylede beraber olmayin.

0|0
    0|0
  • Özele git baksin

0|0
    0|1
  • Kadın doğuma gidiyorsun devlet hastanesiyse zaten ücret yok. Özel ise normal muayene ücreti veriyorsun. Korkacak gerilecek bir şey de yok

0|0
    0|0
  • 250 cıvarı canım muayeneler ne darbesı aldın acaba.

0|0
    0|0
  • Doktor

0|0
    0|0
Yükleniyor...