Erkek arkadaşımın ailesi ile görüşmüyor ve konuşmuyorum sizce haklı mıyım?

2 yıldır beraberliğimiz var aileleri daha ilişkinin 3. ayında tanıştırdık. Ailesini çok severdim her zaman ziyaret eder bayram-yılbaşı vs gibi zamanlarda hediye alırdım. Evin annesi yani kayınvalidem şehir dışında olduğu vakitlerde gider babasına ailesine yemek yapardım. Annesi üzgünken gider onunla sabaha kadar uyumaz sohbet ederdim.

Ama onlar ise bana çok laf sokarlardı. Anneme hiç saygı yapmadılar. annesi hatta şöyle bir espri yaptı sevgilimin kız kardeşine "aaa bilmiyormusun X lezbiyen ahaha" diye. Sevgilimle tartıştık onların evinde babası beni evden kovdu sonra onlara gittiğimde yüzüme dahi bakmadı selam bile vermedi. Doğum gunumu hiç bir zaman arayıp kutlamadılar 3 aydır onlara gitmiyorum sormadılar bile halimi hatrımı arayıpda. Kız kardeşleri bile beni muhattap almıyorlar. Ve bende artık hiç bir önemli günde onları aramıyor sormuyorum. Görüşmüyorum konuşmuyorum sizce haklı mıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı olup olmamanı bi kenara bırakalım işin ciddiyetine bakalım.Zamanı geldiğinde erkek arkadaşının ailesinin onayı gerekecek.Bence ailesinin gönül ve rızasını almadan bu ilişkinin adını koyamazsınız.Zaten çoğu insanda sevdiği için ailesini karşısına almaz.Aldı diyelim ozamanda mutlu olamazsınız.Sonundada evli evine köylü köyüne olur.O yüzden bi şekilde ailesinin rızasını almanı öneririm.

0|1
    0|0
    • +1 dogrusu bu

• Ailesinin rızasını önemsemiyor erkek arkadaşım..

• Ya seni gerçekten sevmiyor ve senle ciddi birşeyler düşünmüyor.Ya seni seni seviyor ailesini umursamıyor bu aşk gözünü kör etmiş.Bu ilişkinin adı konsa bile ilerde gelişebilecek şiddetli geçimsizlikleri hesap edemiyor.Yani her ihtimalle olumsuz.

Erkekler Ne Diyor 1

• Söylediklerine göre haklısın. Kovuldum diyorsun, niye gidesin ki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o nasıl bir espri anlayışıdır anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • haklısınn ama sen o sevdiğin kişiyle ileride ciddi bişey düşünüosan illa ki görüşeceksin yani mecbursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...