Evlenecek kız bulmak niye zorlaştı?

20'lerin sonuna geldim, 1-2 sene içinde evleneceğim ama kendim gibi temiz birini göremiyorum. Kızlık zarı gitmesin diye anal, oral seks yapan kızlar çokmuş. Lisede korkusundan ilişkiye girmeyenler üniversiteye gidince aileden uzaklaşınca sevişiyor. Üniversite 3.sınıfta olup bakire olan kızlar kalmadı diyebiliriz. Kim kimin yatağından çıkıyor belli değil, memleketin çivisi çıkmış. Kara çarşaflı bir kıza mı mahkum olalım yani? Bir kız hem güzel, hem de modern olup sevişmeden duramaz mı?

Güncellemeler:
Kızların duygularıyla oynayıp yarı yolda bırakan bir sürü erkek varsa bu kızların sorunu. Seçim hakkı onlarda çünkü. Zaaflarınızı gidermek için çaba harcamıyorsunuz, "güzellik kompleksi" denen aptalca bir şey, kişiliğinizin omurgasını oluşturuyor maalesef, sonra da bu zaaflardan faydalanmak isteyen erkeklerden azcık ilgi görünce havalara girip "ben aşık oldum" diyorsunuz, çünkü bir an önce birine bağlanma derdindesiniz. Güçlü değilsiniz, bir erkek sizi terkedince intihara bile kalkışıyorsunuz
Modernliği seks yapmakla ölçen bir zihniyete sahip olmayan temiz insanlara ne mutlu... Güzelim yakışıklıyım deyip bir ömür paylaşmayacağı, çocuk sahibi olmayacağı gelip geçici kişilerin yatağına girip çıkan basitlerden olmayan bütün kişilikli insanlara sevgiler. Allah'a gerek yok, vicdan işidir bu. Konu kapanmıştır

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar seviyoruz güveniyoruz evleneceğiz diye kendilerini teslim ederler sonra ayrılırlar senin benim gibilerin üstüne kalırlar allah hakettiğimizi verir inşallah

0|10
    6|1
    • çok haklısın, hayattaki en büyük korkum böyle birine aldanmak. Gözümü dört açıyorum

• eksileyenler bozuk veya bozulmaya meyilli kızlar.

• eksileyenler iradesiz kızlar ve de onlar üstünden beslenen abazan erkeklerdir

Kızlar Ne Diyor 12

• aynen katılıorum sana..bende üniversite okudum ordan biliorum duydum gördüm. kendim yapmadm arkadaslarımda yapmadı ama bi haltlar karışıtırp özellkle uzun zaman çıkan kızlar mutlaka bişe yaşıodu. ateist arkadasım bile oldu. yine öyle olupta herşei paylaşan kızlara lafım yokta müslümanım diyipte yolundan sapanlara öfkeliyim. olay tek aile bilmemne dil. çok insan dinledim olay karşısına çıkan erkeklerde bitio. zorla sevşmeye çalışıp ilişkiyi ayrılma noktasına getrdgi için sevişen kızlarımız vardı. ve geneli böyleydi. yazıklar olsun böyle erkeklere. sen nasılsın bilmiorum ama ben böyle erkeklerin mutluluğu hakettiğine inanmıorum.. inşaallahta hiç mutlu olamazlar

1|4
    0|2
    • bewn öyle bir erkek değilim, öyle bir erkeğe boyun eğen kız da kişiliksizdir

• bak haydar dümen hocamızın bi lafını diyim sen anla kızın biri diktirmeyiş düşünüyorum die yazmştı kız bunu 1 yıllık böle ilşki yaşadgı bi sevgilisinden sonra sölüo. haydar dümende kızım artık seninki dikiş tutmaz die lafı yapştırıo :)) 1 defa ilşkiye girser tamamda bu 3 ve 4e varınca artık diktiremiomuşsun. haydar hoca söylüo ben demiorum.. ters ilişkidede zaten erkekler anlıo kimin ne haltlar karıştırdığını.ondada iz kalıo yani.. hiçbiri çözüm değil

• çözüm değil biliyoruz da bunu çözüm sanan kişiler var :)

• Herkes layığını bulur dert etme

0|1
    0|1
    • umut fakirin ekmeği gibi bir laf

• Allaha inanmıyorsan bu sohbet bitti zaten

• inanmıyorum, ben vicdana inanıyorum, sohbet bitmiştir

• zar temizlik arayacagina KISILIK SEVGU GUVEN arasan ? belki evlenilcek birini bulursun !

0|0
    0|1
  • Kara çarşaflı deyip geçmeyin asıl onlar götürüyüo malları.

1|3
    1|1
  • buda yeni bir taktik her halde buradan kız mı bulmak istiyorsun yani ben şöyle iyi bir erkeğim onum yoktur bunum yoktur falan bekle talibiniz çıkar belki :D

2|0
    0|3
    • ben öyle birisi değilim, olsaydım gizlenmezdim, fotolar dizerdim, yılışırdım falan. Sen koca arıyor olmayasın acaba?

• Kara çarşaflı kızla evleniniz çünkü fikirlerinize daha uygun gibi görünüyor belki mutlu bile olursunuz.

2|0
    0|6
    • +1 bid crsaflilarlami evlenelim diyo begenmemis dusuk gormusgibi

• çok eşlilik ifadelerimiz bile birbiriyle örtüşmüyor. Bana göre çok eşlilik aynı anda birçok kişiyle ilişkinin olması demektir zamanında peygamberin yaptığı gibi. Bana göre böyle sana göre öyle tartışmanın manası yok.

• bana göre süt, sana göre çikolata, Taffarel tut

• ben guzel bi kizim fzigimde iyi 19 yasindayim hic sevgilim olmadi bayag bi zamanda olmaz gibi gozukuyo :( hem uzuluyorum hem uzulmuyiorm

1|1
    0|3
    • yaşın 19, sorunun alanında değilsin. O yaşlarda normal

• kız fena dalga geçmiş yahu, ciddiye alan erkeklere duyrulur screenshot su an :)

• yaş kaç blamblam? "abla" modundaki kişi

• valla sevgilim ilk erkeğimdi onunla yaşadım evleneceğimi düşündüğüm için ama sanırım benim ilkim olmak onun için önemli değildi ki beni bırakıp başka kızla evlenmeyi düşündü ...siz öyle kızı bulsanızda kıymet bilmesiniz

0|0
    1|4
    • kendin hatanı erkeklere yıkmazsan iyi olur bence

• :))) 20 lerin sonuna gelen erkek arkadasım evlenmek için sence erken degıl mi? ev gecindirecek işin var mı . biraz gez toz insanları tanı özgürlüğünün tadını cıkar. acelen ne! istisnaları olsa da erken yaşta evlenenler daha cok pişmanlık yaşıyor.

1|0
    0|3
    • neresi erken yaş?

• delikadir86 acayip doğru bir tespitte bulunmuşsun. Aslına kendini kontrol ederek kızlara yaklaşmamak değil mesele, kız bulamamak. Yoksa normal aklı zihni, kız tavlama kabiliyetleri çalışan bir erkek böyle olmaz.

• delikadir86 ile çok yakıştınız :)

• Allah herkese kendi gibisini nasip eder... Bakir erkekler de bakire kızlar da var.

0|2
    0|0
  • kara çarşaflıların nesi var ki. sadece sen göreceksin daha ne.

1|4
    0|2
    • kara çarşaflıları biz istesekte onlar bizi almazlar bencede sen haklısın

• sende bu çene varken bulduğun kızıda kaçırırsın :)

• çeneli olan sensin :)

• elinizi çabuk tutun sizde hacı :D 25-29 yaş arası ne bekliyorsun sevişmese bile öpüşmüştür yiyişmiştir vs.

2|1
    0|1
    • komik mi?

• haha o kadar strese girmişsinki cevaplara katlanamıyorsun senin halin komik bence evde kalmış kız kurularından beter olmuşsun:D

• yorumlara bak, hizaya gel

Erkekler Ne Diyor 9

• sen çok temizsin belli düşünce bile Pislik be...

O zaman her ünivli kız bakire değil yada sabah akşam sex yapıyor senın düşüncene göre...

herkesi aynı kefeye koyma ..o kara çarşaflı insanlarada kurban ol..

İnşallah en pislik birine düşersin.

4|1
    0|1
    • sen cevap yazmasan iyiydi, şu sitedeki tescilli abazanlardansın

• kullandığın kelimelerden belli ne mal olduğun. Lütfen susuver

• terbiyesizz :)

• cevrende duydugun her soze ınanma bir sey yasayıp bunu herkese mal etme bu suclu pıskolojısıdır kacıs yolu gıbı ben yapıyorsam herkes yapıyordur...

ayrıca kızların duygularıyla oynayıp yarı yolda bırakan bır suru erkek varken sadece bu bayanlara mal edılemez bakıre ellenmemıs bır kız buldun dıyelım peki sen adam olamadın bu kız gozunu actı baktı dunya bole degıl o zaman ne olacak evlılık olayı iki imza ama erkek imzayı atan kadını bır mal gibi gordugu surece ılk erkegı olsan bıle nafile...

1|1
    0|0
    • mal gibi görmüyorum ki, sevişmek zorunda değil

• tamam ne guzel gercı bu yasta zor ama eger sende bu durum varsa ya cok utangacsın yada dını inancın yuksek herneyse bakırsen bakıre bır kız aramana bıse dıyemem ama su varkı bır kızada bakıremısın dıye sorulmaz tokatı yersın evlenecek bıle olsan ben kız olsam senın gıbırını ıstemem acıkcası bu...

fikirlerinin uyucagı ve omrunun sonuna kadar guvenecegın bırı hayatını mutlu eder bunu unutma...

• Kızların duygularıyla oynayıp yarı yolda bırakan bır suru erkek varsa bu kızların sorunudur. Seçim hakkı onlarda çünkü. Hayır demesini bilsin

• yoo çok var öyle kız sen denk gelmemişsin arkadaşım..

1|2
    0|0
  • hani nerde ambalajında erkek veya kadın bence soran arkadaşda bakir değildir ben itiraf ediyorum bakir değilim

0|1
    0|1
  • bana rastlayanlar hep öyleydi, elele tutuşmak bile büyük mevzu oluyordu. şans belki de.

0|2
    0|0
    • kaç yaşındasın?

• iletişim fak hukuk vs bölümlerden mezun olanlarda oluyor senin dediğin tipler. mühendis doktor falansa nadir olur.çok uzun süreli ilişki yaşamıştır falan. benim gözlemim bu.

• iktisadi idari bilimler, fen-edebiyat fakülteleri rezil durumda

• kara çarşafli yada açık ayrımı yapman hata hacım

0|0
    0|2
  • kardesım sana sonuna kadar katılıyorum sadece su lınke bakmanı ısterım link bende bu olaydan sonra kotu olmaya calıstım ama olmuyor yapamıyorsun ben terkettım onu belkı askım dınmeyecek ama vıcdanım rahat olacak

0|1
    1|0
  • suc erkeklerde

1|0
    0|1
    • tercih hakkı tamamen kızlardayken, suç neden erkeklerde olsun?

• evleneceğin kız da sen yaşlarda olacağına göre bişeyler yaşaması normal . 30 a kadar bişey yaşamayan kız zaten biraz semedir. 30 a kadar bişey yaşamayan erkek , hele hiç öpüşmeyen ultra mega semedir. yada aseksüel falansın. yada çekingenlerin utangaçların asosyallerin kralısın, ilahısın. bu kadar dış dünyaya kapalı, karşı cinse yakınlaşmamış bi erkek dünyada yeryüzünde yok , imamı geçtim san antuan kilisesinin pederi dese yine inanmam..

3|0
    0|1
    • gizlenmeden laf soksan iyiydi, çok sosyal insanı görürdük

• senin tipin de merak konusu gerçekten sayın gizli soran. acaba tarikat üyesi misin yoksa kendini tapınağa kilitlemiş budist falan mısın ? kadın görünce bu ne diye soran başka kim var dünya üzerinde ? ayrıca bu kadar seçici oluyosun ya, hiç düşündün mü o beğenmediğin kızlar da seni eliyolar , bu kadar kendini önemseme, sen de sıradan tırt bi insansın, bi kızla öpüşmemiş olman da senin hatan..

• Seni artılayanlar bu cinsellik bölümündeki abazanlar. Bu bölüm dışında reelde bir şey değilsin, onu biliyoruz. Senin gibi kaşarlarla ömür geçiren birisi değilim, en son ne kitabı okudun desek kitap ne lan dersin. Hadi yoluna git sen

Yükleniyor...