Esnek zarın yırtılması için ne yapmak lazım?

Sevgilim bana zarm esnek dedi. . Bende dedim hepsiyle girsem içine yırtılrmı diye sordum bilmiyorum dedi. . bu durumda boyu önemlimg?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Esnek zar doğumda yırtılır, sevgilin bu konuda sansli bu herkezde gorulmeyen birsey bende esnegim bir kadin doguma gittiginde genel muayenede soyluyo zaten aklina baska bir durum gelmesin yalan soylicegini sanmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Smesnek zar olduğunu nereden biliyor bu bir.. Esnek zar dogumyapmadan yirtilmaz bu iki.. Dikkatli ol bu kız çelişkili konuşuyor ve geçmişi karanlık bu da uç.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Boy öenmli degil. bir kac kere yaptikdan sonra patlaya bilir patlamazsa eger kafin doktoru hal eder

0|0
    0|0
  • Baktın olmuyor kolunu başını sok arkadaşım

0|0
    0|0
  • Sevgilin esnek olduğunu ne biliyor açık bakmış mı?

0|0
    0|0
    • Doktora gitmiş. . bekleyin soruyu güncelliyorum!

• esnek zarda duvar yoktur ortası zaten delik bir kapak gibidir senin gibi bir zırcahile anca böyle anlatırım anca anlarsın heralde ayrıca ne kadar yobaz tiplersiniz bakacakmış birde yuh ! anladınmı esnek zarı çoğu kız böyle doğar ve bu pislik ülkede aşağıdaki p. çler gibilerinden ifitra yerler sizin için bir zar ne kadar önemli yav ne kadar rezil varlıklarsınız anan baban çarşaf istermi bari (!) gördüğünüz gibi doğa bile o kızları öyle dünyaya verirke siz neden her kızda zara takarsınız bilmemki önceden seks yapmış olsa azmı sevicen ya da terk mi edicen kaldı mı bu kafalar

0|0
    0|0
    • kaltak diye senin gibleri doğuran kadınlara deniyor burada gelmiş cahil cahil şüpheleniyorsun esnek zarı nasıl yırtarım diye soruyorsun birde adam gibi tarif edenlere eminmisin diye deflarca soruyorsun ya insan doğal olarak sinirleniyor zaten hiç olmamış birşeyi nasıl yırtıcaksın esnek zar dedikleri çerçevesi olan ama ortası boş bir kapak gibidir google denillen birley var bir bak allah ın denyosu

• İki gram kan dersin ama yedgn yarragn hesabını bilmezsn . Ulan allah size güvenseydi. O zarı vermez di zaten. Sende git kendini bir mala kakalatrrısn artık

• vay vay atara gell :D ulan birsürü kız var çoğunun zarı yerind yemediği yer kalmamış vücudunda önden buyur al hanı diye madem zar zar diye meraklısın ama ben adam gibi sevişirim sevdiceğimle senin gibi denyoların lafıylamı oluyor bu işler... sizin gibi namus bekçileri yüzünden yapıyor o kızlar bunlarıda Allah bilir kimsin sen bende durmuş kiminle tartışıyorum ki bu konuyu aramahalledeki hanzonun eksindir şu konuşma tarzından ne umarsın ki

• esnekse naparsan yap bir şey olmaz çocuk doğururken anca

0|0
    0|0
    • Çocuk doğururken mi? Ya ben bu zar patlatma olayını çok basit sanıyordm bak valla billa ne zor ismiş. Peki o patlamadan çocuk olurmu ki? İçine boşalmakla?

• Hayir tabiki sacmalama

• Peki peki teşekkrler kardeşim

• Hamile kalmakla alakasi yok o durumun. Seninki iceri giriyo sonucta. Sadece zar yirtilmadan esniyo. Hamile kalıp doğum sırasında da yırtılma ihtimali var.
    bir kızın boyle birşeyi ilişkiye girmeden öğrenmiş olması insanı kıllandırıyo tabi.. Yani mesela ilişkiye girersin kan gelmez gidersin doktara der ki zari esnek yirtilmamis. Yani bana normal gelen o.. Tabi kimseye iftira da atamam kişisel bir olay sonuçta.

0|0
    0|0
    • ben esnek zar olduğunu da inanmıyorum ya gerçi ülkedeki namus cinayetlerinin önüne geçmiş için doktorları g. ötünden uydurduğu bişe gibi geliyo bana

• Bilmiyorum ister istemez insanın içine kıl düşüyor biraz. bu konuda Empati yapabilen çok nadir çoğu t*şak geçiyor yorumlarda. . bu benm içinse çok ciddi bir durum. . Kendim götürüp kızlık testi yaptırmamda çok zor. .!

• Esnekse bise olmaz

0|0
    0|0
  • arkadaşımın dördüncü birlikteliğinde yırtıldı.

0|0
    0|0
    • Oha. . Öyleyse erkegnki küçük olsa gerek? Ben 13 cm yle. Sonuna kadar girmedim girsem bozulurmu acaba

• Olur heralde, bilmiyorum.

• Oka teşekkürler bayan

• Kız arkadaşın esnek olup olmadığını nerden biliyor durduk yere gidip doktora soracak hali yok?

0|0
    0|0
    • Evet zaten doktor demiş kendisine. . Kaşıntıdan dolayı doktora gitmiş. Doktorda demiş zarn esnek diye. . Oldu mu?

• Hiç inandırıcı değil

• Hey allahım sen nerden biliyorsun ya tanımıyosn etmiyorsun bilmiyosn . Sonra hoç onodoroco dogol !

Erkekler Ne Diyor 6

• baseball sopası falan..

oğlum manyakmısınız laaaan

0|0
    0|0
    • Olum sırf yorum icin konuşmayn böyle boş boş.

• bence seni kekliyor..
    eğer doğru ise doğumda yırtılan bile var..
    sen genede dikkatli ol..
    abla yıkılmasın üzerine...

0|0
    1|0
    • Bilmiyorum ama burdaki insanların çoğu önyargılı

• yarim girsen esnek olsa bile yirtilir boy onemli degil

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum dostum deneycem heralde. . .

• Zaten o zar hep esnektir 😐

0|0
    0|0
  • kekliyor gibi geldi

0|0
    0|0
    • Yani uzun zamandır tanıyorsun onu nede olsa dmi? bırakın bu ön yargıları arkadaşım

• Kardeşim biz sadece anlattıklarından anlamaya çalışıyoruz olayın aslını astarını kızın nasıl biri olduğunu bilemeyiz sen onu tanıyıp bize soruyorsan sende sorun var demektir o zaman

• Yırtılır girme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...