Erken boşalmaaa?

Yav öpüşmeye başlıyorum daha sürtünürken ya da kız eline alıp biraz oynayınca boşalma aşamasına geliyorum bide içine girsem 20 saniyede gitcem heralde bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar ilerde evlendiğimde karımı tatmin edemiycekmiyim.. Geciktirici falan kullanan varsa söylesin tavsiye etsin bende kullanıyım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli seks hayatin yoksa ve cok mast. Yapiyorsan bu durum psikolojiktir. Vucut kendini etkenden patlatmaya aliştırmış. Zamanla düzelir ama biraz zaman lazim. Düzenli seks yaparsan ve mast. Azaltirsan düzelir. Kullanma geciktirici falan daha 18 veya 20 yasinda falansin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yavrum sen kaç yaşındasın? Daha bu yaşta ne geciktiricisi o dedigin şey tecrübeyle alakali bir durum hiçbir erkek pat diye istediği şekilde kendini ayarlamaya başlamadı zaman içerisinde ogrenirsin bunu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• yahu daha düzenli ilişkiniz yok bekarsınız sorduğunuz soruya bak.

arkadaşım bekar ve düzensiz ilişki yaşayanlarda erken boşalma sorunu tespit imkansız

yahu düzen yok sizde. dolup dolup geliyorsunuz kızda öperken patlıyorsunuz. bundan doğal ne var.

evli iken öyle olmyayacak. düzenli ilşkinizi olacak. günlük sevişen adam öyle öperken patlamaz. kalkarsa dua edin

0|0
    0|0
  • Hep bunlar yaptigin fazla masturbasyondan.. duzenli cinsel yasamda zaman icerisinde gecer ama cok anlayisli bir esin olmali... vucut alismis cabucak olsun diye.. kadin icinde erkek icinde benzer sonuclar verir.. erkekte erken bosalma ve ereksiyon sorunu kadinda ise tatminsizlik.. uzak durmak lazim kendini tatminden

0|0
    0|0
    • Zamanla düzene girer diyosun. Düzenli bir seks hayatımın olmadığı bir dönemde bunun düzelme şansı yok öyleyse

• Biraz sabirli olup eline mukayyet olmalisin..

• arkadaşım seks de ne kadar acemi oldun ortada doğru dürüst seksın olmamış senin sabır sabır yaptıkça normal döner arkadaş

0|0
    0|0
  • bıraz daha fazla sık seks yapmaya calıs yanı normal hayatında sıradan bısey gıbı olsun duzene gırer kafada bıtıyo cunku bu bosalma ısı

0|0
    0|0
  • sen bırak bu işleri sana göre değil boşver olmayınca olmuyor demekki

0|0
    0|0
    • Sikim koptu demedim la erken boşalıyorum dedim :) vardır muhakkak bir çözümü

• lustral special günlük 1 tane düzenli al bir hafta sonra farkı gör

0|0
    0|0
  • Alıskın deilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...