Kızların adet ile ilgili sorularını görünce midem kalkıyor?

Ne biçim yaratıklarsiniz siz yaa erkekler kadar kızlar da azgın *

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• adet olmak doğal bir durum. Ama senin cinsiyetçiliğin benim midemi bulandırdı

2|1
    0|1
  • Böyle kutsal bir olaya ve bir cinsiyete hakaret edebiliyorsun demek 👏🏻👏🏻

2|1
    0|3
  • Adet gayet biyolojik ve dogal bir surectir. Azginlikla nedir alakasi?

1|0
    0|0
    • Şimdi cinsel yaşam kategorisine gir bütün kızlar azmis sorulara bak görürsün

• Adet döneminde hormonlar tavan yaptığı için cinsel istekte artabilir bütün duyguları aynı anda yaşıyoruz sonuçta bir de ağrısını sen çekte gör 10 yaşındaki çocuk gibisin bir b*k bildiğin yok o zaman annen keşke adet olmasaydı sen doğmasaydın sokuk

0|0
    0|0
    • Lütfen haddini bil terbiyesizliğin lüzumu yok. Ben lafı ortaya attım üstüne alınan alınsın yırtık dondan çıkar gibi cevap verme

• ne var gayt dogal bısy her kız regl oluyo

0|0
    0|0
  • Belki birşey sormak istiyor. Belki ağrısı sancısı var nasil geçeceğini bilemedi burada ki kızlara Soruyor. Ne alaka azginlik ile?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakma o zaman, regl'in azgınlıkla ne alakası var, isteyerek mi oluyorlar

1|0
    0|1
  • Kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş. Rahat olun kızlar arkadaş yalnız da.

Bu arada seve seve engelleye de bilirsin belirtmiş olayım.

1|0
    0|2
  • prensesler gibi yetişmeseydin baba evinde. Sütoğlan. Sen terlemiyorsun, burnun akınca sümük değil gök kuşağı geliyor, bokun ferah kokulu sanki. Hangi hadle miden kalkıyor kızların elinde olmayan bu kadar basit bijolojik bir olay için. Asıl sen ne biçim yaratıksın?

not: muhtemelen hiç sevgilin olmadığı için adeti normal karşılamayı öğrenemedin bir kızla arkadaşlık bazında bile sağlıklı bir ilişki kuramadığın için böyle. Anana bacına getirmeyeceğim konuyu hiç. Bunların hepsi abazalıktan + cahillik

0|0
    0|0
Yükleniyor...