Bu bekaret muhabbeti sizce de çok gereksiz değil mi?

Bir başlık okudum resmen dudağım uçukladı hanımefendi bekaretini kaybetmiş pişman olmuş. Bana çok gereksiz geliyor bu muhabbetler. Bir müzisyen olsan parmaklarını kırsa, ne bileyim bir ressam olsan kolunu kırsa, motorsiklet yarışçısı olsa bacağını kırsa, hayatını engellese erkek kişi gerçekten bunlara hesap sorulur pişman olabilinir gibime geliyor bilmem siz ne düşünürsünüz? Bekaret nasıl olsa eninde sonunda kaybedilecek birşey ve kaybetmen gerektiği zamanda alın yazısıdır kaybedersin. Ilerde tanımadığın adam için nasıl olsa kaybolacak birşeyi saklamakta çok anlamsız ne malum adamla 30 yaşında tanışmayacağın. Ha ben böyle konuştum diye düz mantıkla 500 kişiyle yatmış intibası yaratmakta beyinsizlik değilmidir sizce. Bir kız zaten yapısı itibariyle sevmediği, istemediği adama yanaşmaz bu düşünülemiyormu acaba? Bu sevilip istenecek adam hayatta toplamda 2 yi 3 geçmez zaten bilinmiyormu? ( kaşarlardan bahsetmiyorum tabi) Ne bileyim bunlara takmak yerine hayatta bir işe yarayayım konusuna takmak manalı değilmi. Eninde sonunda sever karar verir ve evlenirsin, kader karşına çıkarır birini ama onu bile seçemezsin bakirliğine göre ayırmazsın ki. Sevmişsen sevmişsindir bir kere, allah gelip sana sormuyor ki sana uygun kim git onu sev diye. Ruh bakir olmasa anlarım dediklerinizde haklısınız 5000 kişiyle yatanlarda var ne yazıkki. Ama insan olmak lazım önce o yüzden soruyorum fikrinizi sizce de çok gereksiz bir muhabbet değilmi? ve ekliyorum Megan Fox gibi; güçlü, tuttuğunu koparan, zeki, güzel, iyi para kazanan bir kadınla mı evlenirsiniz (ki bakire değil) , yoksa çaresiz, ortalama güzellikte,tuttuğunu koparamayan, hayatta bir hiç, iyi para kazanamayan, kezban stil bekaretini kaybetti diye sizin başınıza bela olan( hayatını bekaretine adamış insan içine zar zor çıkan bu yüzden) hayatını bu yüzden devam ettiremeyecek bir kızla mı hayatınızı birleştirmeyi tercih edersiniz?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaret kavramı bildiğim kadarıyla sadece bizde ve geri kalmış diğer Ortadoğu, Kuzey Afrika ülkelerinde kaldı. Hala ilkel yaşam biçimini sürdüren kabilelerde bile yok...

Çok düşündüm ben bu konuyu, Bu topraklardan yaşayanlar doğuştan mı beyinsiz, yoksa havası suyu eti sütü mü zeka geriliğine yol açıyor anlamadım.

Sonra farkettim ki , birey olamayan insanlar bu coğrafada yaşayanlar, toplum ne derse onu yapanlar, kişiliği olmayanlar, bütün sorun bu.

Bir kadın birey olabilse zaten, henüz tanışmadığı belki de 20 yıl daha tanışmayacağı neidüğü belirsiz bir adam için kendini saklamaz...

Ayrıca kadın sevdiği erkekle yapar yalanı da, bu toplumda ki baskıdan dolayı, kadınların kendi cinsel isteklerini bastırmak için kendilerine söyledikleri yalan, hayatımın bir kısmı güneyde geçti, çok yabancı insan tanıdım, gayette cinsel ihtiyaçları var kadınların da, hatta erkekten daha beter oldukları zaman bile oluyor...

Bekaret benim için sadece biyolojik bir oluşum, herhangi bir önemi yok, bir iki kere kezban tipli kız denk geldi, evlenmeden olmaz muhabbeti yaptılar,bir kız ne kadar güzel olursa olsun , kişiliği olmayınca ve dolayısıyla cinsellik olmayınca ilişki falan olmuyor, direk kaos oluyor.

Sesinlikle sağlıklı bir cinsel hayatı olan, bu geri kalmış toplumdan farklı düşünebilen, bir kişiliğe sahip güçlü ve güzel kadını seçerdim.

5|2
    2|5
    • Gerçekten çok açıklayıcı oldu. Bende tercihimi bekarete takıntı yapmış bir erkeğe kullanmadım. Ve erkeklerin de sırf bakire diye bir kızla evlenmesini aklım almıyor vallaha. Bu benim düşüncem tabi.

• Bu site barzo sitesi gibi bişey başlıkları okuyup gülme krizine giriyorum onun haricinde durmuyorum anlaıycağınız ben hep burdayım bunların salak salak fikirlerine gülmek için :)

• Hocam sitede kalırız sorun değil de, bu gerizekalılık salgın hastalık gibi bir şey olduğu için, Türkiye'de daha ne kadar yaşayabilirim onu bilmiyorum, sitede kalabilirim ama zaten çok çok ufak olan yaşam alanım tamamen yok olmak üzere.

Her geçen gün insanların zihinleri geriye gidiyor bununla yaşamak pek mümkün değil bu şekilde...

Erkekler Ne Diyor 20

• herşeyden bağımsız olarak şunu düşün : neden sizde zar var? Allah isteseydi zar olmadan da yaratabilirdi. Bu bile birşeyler anlatmalı bana göre

0|2
    1|0
    • O zar cinsel organımız içeride ve bebekken enfeksiyona açık olduğu için( altımıza ettiğimizden mütevellit o yaşta) mikrop kapmamamız için var. Yapılan araştırmaya göre ( Bir ara okumuştm) zarsız doğan bebekler rahim iltihabından ölüyorlarmış çok az ı kurtulabiliyormuş. Belli bir yaştan sonra çok çok inceliyormuş seni iltihaptan koruma görevi bittiği dolayısıyla.

• Biz öyle bizim eski nesilimiz gibi sürekli evde oturup yemek düzeni almıyoruz. Yani standart hayata girmiyoruz. Birlikte futbol oynadığımızda oldu depişip duruyoruz. Poligonlara mı, gitmedik tribünlerde mi bağırmadık, içip içip evde bayılmadık. Hiç olmadı playstation a sarıyoruz. Ortak arkadaşlar var evin diğer sahipleri diyorum onlara. Bir köpek konusunda didişmeliyiz o da sabah kim çıkarcak hesabı. Onun dışında işkolik gibi bişeyiz dolu vakitte birbirmizi görmüyoruz kafa dinleniyor.

• ortak arkadaşlar bizle yaşamıyor bu arada yanlış anlaşılmasın :)

• ne zaman öleceğimiz belli mi ki de saklıyoruz bazı şeyleri neden para biriktiriyoruz ki ne zaman öleceğini kim biliyor da 5 sene sonranın hesaplarını yapıyor..bunun gibi daha neler var sana saçma olarak sayabileceğim adamım neler var :) bekaret de bunlardan sadece bir tanesi..

3|1
    0|0
    • para olayı farklı bazısı torununu çocuğunu itibarını ismini düşünebilir. Ama bi insan bekaretini de çocuğuna bırakamaz ki arkadaş :)

• onu bırak 3 yıllık sevgilisiyle anala girmemiş ilişki bile gördüm ben yaa la ne saklıyosun ne :D

• Lego oynuyorlardır abisi ne yapsınlar :)

• yani profil kız olmasa ben mi yazdım bu yazıyı acaba diye bakacaktım. tebrik ediyorum çok güzel açıklamışsın. noktasına kadar katılıyorum sana. özellikle şu metnin sonundaki kimle evlenmek isterdiniz bölümü çok ilgimi çekti. ne güzel anlatmışsın evde koca bekleyen bakire kız modelini, nası bi gözlem bu ya. bravo gerçekten bravo

3|0
    0|1
  • pek önem verdiğim bişey değildir bu bekaret işi. ne olursa olsun geçmişteki bir hatası yüzünden sevdiğimi harcayamam.

3|1
    0|1
  • Günümüzde zaten özellikle tahsilli ve ileri görüşlü insanlar bekaret'i sorun etmiyor.

2|0
    1|1
    • Kesinlikle

• Bence de hepsi kafada bitiyor. Ne kızlar tanıyorum ruhu o* bedeni bakire. Ne kızlar tanıyorum ruhu temiz bedeni bakire olmayan.

• aynen öyle katılıyorum ..

• gereksiz tabi insanlar bıraksın bu kafayı

3|2
    1|2
  • ya yok bilmem işte bekareti olmayan erkegin altından kalkan kızı napaym dienler peki siz kac kızın üstünden kalkdınız demezmi insan...

2|0
    0|1
    • Bir kızın elinden bile adam gibi tutabildiklerini zannetmiyorum. Pratikte olay çok farklılaşabiliyor teoride daha düz mantığa gidebiliyor

• valla bi kıza kötü söz söylerken önce kendilerine baksınlar.

• Başlığa cevap veriyorum; bence çok gereksiz.

2|2
    1|0
  • bende katılıyorum yaptığının arkasında dursun herkes. birde yapmayanlar toplum baskısından değil kendilerine özel sebepleri varsa oyle yapmasınlar. zorla saklamasınlar yani.

2|0
    0|1
    • bir alttaki yorumu bir okumalısın allaşkına. Adam beni yolda görse topluma çok karşısın bilmemne diye namus cinayeti çıkaracak gibi lafa girdi. Bu adamlardan korkan kızlar resmen saklıyor kendilerini.

• Aynen her kafaya göre birisi var. Ama nedense kendi kafasına göre kız bulabilcekken gelip bizi suçlayan var seçim katalogu mu genişletiyorlar ne. Sanki katalogtan seçsen birini o seni kabul edecekmiş gibi. Böyle sanki dünyanın merkezinde onlar var onlar seçer biz salağoz ya seçemeyiz gibi.

• herkesin çevresi,yetişme şartları,hayata bakış açısı farklı. kimseyi şekle sokmanın bir anlamı yok. saçma sapan ilişkiler olur ozaman. oyle kız gördüm ki sevgilisi yanında yokken millete kıvırtır bide bakireliğe çok önem veririm muhabbeti yapar, ama öyle kız var ki sevgilisiyle eve çıkmış dışarda da edebiyle duruyor milletin dibine düşmüyor. bakire olmasınlar demiyorum ama karakteri öyle oluşmamışsa, sadece baskıdan bakireyse zarda kalır sadece.

• sonuna kadar gereksiz

2|1
    1|0
  • takılacak o kadar çok şey varken bir zara takmak saçma.rahatlıkla yalan söylenilebilecek birşey .yada herşeyi yaşayıp sadece zarın durması bakire yapar mı insanı.yada diktirmek falan.önemli olan sevmek.aşıksanız eğer bakire olup olmaması zaten önem taşımaz

1|0
    0|0
  • yine duymanı istediğin şeyleri söyleyen, tribünlere oynayan cevap En İyi Cevap seçilmiş.. Ama gerçek hayat böyle değil bebeğim.. Bekareti kaybettin mi bir erkeğe bunu kabul ettirmen çok zor.. O yüzden sadece buradaki cevaplar ile kendini kandırırsın ama iş gerçeği açıklamaya gelince karşındaki erkek , masadan kalkar..bu böyle biline... bu yüzden sen en iyisi diktir...

0|0
    0|0
    • Diktirmeme gerek yok esnek zar olayı var bende. Hem ben erkek arkadasıma da söyledim 3 yıldır problem yasamadık .

• Tamam anladık bakire değilsin :)

1|1
    1|1
    • nerden biliyosun?: )

• fiziksel olarak bakireyim ama daha önce doğal yolla cinsel ilişki yaşadım ( esnek zar mevzusu). O yüzden bakire değilim bence.

• Böyle hissetmen çok güzel. Takdir ediyorum seni. dediğim gibi tüm yazdıklarına da katılıyorum ve saygı duyuyorum. Saygı duyduğumun göstergesi olarak gizli cevaplamıştım onu kaldırıyorum.

• Güven her işin başında gelir.

0|1
    0|2
    • Güvenle ne alakası var açarmısınız lütfen konuyu?

• Ahahah yorumları okumuştur belki. Eksileyen kimse iyi yapmış sanki.

• dettt pisss

• sizin yazdıklarınızı 2 yönden degerlendırmek lazım.bazı ınsanlar bakir oldugu ıcın karsındakı kızın da bakire olmasını bekliyor.haklı mı kesınlıkle haklı.diğer taraftan her turlu kızla yatmıs ınsanlar zaten bunu takmıyorlar ve sadece ruh güzelliğine bakıyor.ben mesala sevdıgım ınsanın elınden tutmak dısında bır kac kez de optum ama asla sevişmedım yataga atmak elımdeydı ama yapmadım yapamadım dınen mı kesınlıkle hayır(cuma ve bayramdan baska namaz kılmam ve ıcerım de arada)sadece bana hiç etik gelmedı cunku oyle aıle terbıyesı almısım sonucta evlenmeyı dusunuordum esım olmasını ıstedıgım bırıne bunu yapamazdım. neyse bana ilişkimizin 22. ayında bakire olmadıgını soyledı.ben kaldıramadım tıpık oyunlar kurmaya basladım kafamda sankı benden once degılde benle bırlıkteyken yatmıs gıbı ıntıkam almak ıstedım en yakın arkadasıyla(cocuk arkadası) yatmayı dusundum ama olmadı.onu da yapamadım vıcdanım elvermedı.sonunda ona sen ıyı bırısın ama ben bunu kaldıramam dedım ve ayrıldım.pesımı de bırakmıyor.sevıyormuyum evet ama asla benım gıbı bırısını haketmıyor.simdi sen neden haketmıyor bulunmaz hınt kumasımısın diyeceksın elbette degılım ama 4 senelık unıversıte hayatım boyunca benım de cıktıgım kızlar oldu ama ben sonunu bılmedıgım ıcın hıcbıryle opusmekten fazlasına ılerıye gıtmedım yanı ben nefsımı bır sekılde yendım ve kendımı her zaman geri cektım ama o en ufak sekılde ılerısını gormeden bu yola gırdıyse kusura bakmayın ama uckuruna sahıp olamamıstır.ben bu olayı kaldıramdıgım ıcın elestırıleceksem tamam elestiriliyim hatta gerı kafalısın da dıyenler olabılır saygım var ama ben kaldıramam cunku anlattıgım gıbı kımsenın gunahına girmedım.belkı dedıgınız gıbı pısırık bırıyle evlencem ama asla soru ısaretı olmuyacak kafamda.diğerini kabul eden arkadaslara da saygım var

0|0
    1|0
    • Sizin düşünceniz... Umarım dilediğiniz kız ı bulursunuz

• Buldum ben darısı başınıza

• iyi aksamlar dilerim umarım mutlulugunuz daım olur

• Neden gereksiz olsun? 1 kişiyle 500 kere yatmış olması sorun degil mi sence

0|0
    1|0
  • Biliyor musunuz sizler kafayı yemiş insanlarsanız. Nedir şu ruh bekareti bir kere anlamış değilim. Aklınıza gelmeden ilişkiye giriyorsunuz demek ki. Zevk uğruna kendi yaptıklarına kader demekle Allah'ı da, cenneti de cehenne mi de inkar etmiş oluyorsun. Önce kaderin ne olduğunu öğren. Senin demene göre tecavüzü de her türlü pisliği de insanlara Allah mı yaptırıyor? Tövbe tövbe... Allah Kuran indirmiş, peygamberlerin hayatlarını ibret yapmış. Şu lafın varya seni bitirdi "Ilerde tanımadığın adam için nasıl olsa kaybolacak birşeyi saklamakta çok anlamsız" Bu nasıl bir mantık? Bu nasıl bir vicdan? İlerisini düşünmeyenler hiçbir zaman gerçek mutluluğu yakalayamayacaklardır. O lafı etmişsin ya bu mantıksızlığa bu düşüncesizliğe sabaha kadar laf anlatsak herhalde fayda etmez. Sana dünyalar kadar edecek söz var da neyse...

0|3
    3|1
    • Bana saldırmayı bırakınız. Kendinize uygun kulvarda olan bir kız bulup evleniniz. Burada hiçbir sıkıntı yok bence, ben sizin evlenceğiniz kızı mahfetmiyorum böyle düşünüyorum böyle yaşıyorum diye.

• Ben sana saldırmıyorum, sen kendi kendine ve toplumumuza, inançlarımıza fazlasıyla saldırıyorsun. Senin gibiler için zaten sıkıntı olmaz. Sıkıntı edecek birşeyiniz yok, herşey normal size göre. Sizler herşeyin en doğrusu bilirsiniz ama bir tane bile ispatınız yoktur...

• vallaha bence ispat gerektiren bir durum yok. Toplumun farklı bir kesiminde yaşıyorum sanırım sorun o. Ben böyle düşünüyorum diye tüm kızlarda böyle düşünüyor değillerdir herhalde. Birbimizi üzmeyelim siz kendinize göre biriyle evlenirsiniz kafanız rahat olur sorun ortadan kalkar bence.

• Çok uzundu okumadım ama başlığa cevap vereyim;bekaret kadar saçma bişey yoktur tabuların en saçmalarındandır.Ve yıkılması gerekir sevişemiyoruz adam gibi ya :S

3|1
    0|1
    • Peki başlığı özetleyeyim, illa bakire kadınla mı evlenmeyi tercih ederdiniz?

• hah işte özetle bu soruyu sormuştum . Teşşekür ederim cevabınız için

• Rica ederim :))

• bekaret önemli başka erkeğin altından kalkmış kızı kim ne yapsın...

0|0
    1|1
    • başka kadının üstünden kalkmış. Düşünsel olarak mast yaparken bile bakir olmayan erkeği kim ne yapsın...

• umarım bulmuşsundur ))) mutluluklar )))

• Saol şekerim

• kadınların %98 i erkeğin geliri fazla olsun ister diğer şartlarda ne yapayım diye düşünür kadın. bana hem kazanıcak hemde erkeğine bakacak kadın göster bir tane laf kalmayacak !

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bekaret bence sadece zar değil komple vücudunu saklamaktır.Her haltı yiyip ben bakireyim diyen insandan bende nefret ediyorum.Ama bekaret önemli midir ? Evet benim için önemlidir.Benim düşüncemdir .Herkesinki kendine.Sana şunu söyleyeyim burada zar önemli değildir geri kafalılıktır diyenler gerçek hayatta bal gibide önem veriyordur.Önem vermeyeni vardır ama çok çok azdır.Kezban kelimesini kullanarak erkekelerden destek beklemişsin belli.Ama şunu bil Adriana Lima ve Beyonce gibi ünlülerde eşlerine verdiklerini açıklamıştı.Demek güzel ve ünlü kezbanlarda ! isterse saklayabiliyorlarmış...

1|3
    0|1
    • Adriana Lima ve Beyonce bunlar hristiyan, onlar için 18 yaşından sonra bekaretini kaybetmemek ezik bir durum, beddua gibi bişey. Beyonce u bilmiyorumda Adriana Limanın birçok olayı oldu basına yansıyan. Önem veren erkekler veriyorum diyor vermeyen de vermiyorum diyor artık şu devirde yalan söylenecek bir durum yok bence. Hem müslümanım, bekaret çok önemli benim için diye geçinip hemde kadını yalan söylerek kandırmak üstüne zina yapmak ayrı bir salaklık.

• Evlenirken bekaret isteyecek o erkekler yine.Sadece laftadır bu önemli değildir lafları.Çok takmayan olacak mı dersen az bir kısım takmaz..Ha nerden biliyorsun dersen bu sitede bile bu tarz yorumlar yapanlarla konuştum ön planda farklı arka planda farklı konuşuyorlar.

• Doğrudur o zaman herkes kendi kafasına göre birini bulacak bu hayatta.

• nasil olca bekareti kaybedicem bari onume gelen kisiyle kaybedeyim mantigi mi bu?

nasil olsa olucem bari trenin onune atliyim?

o pismanlik nasil olsa kaybedecegim seyi kaybettim diye uzulme degildir. tamam sevdigi biriyle iliski yasadi ama ayrildi ve pismanligi aslinda o kisinin onu sevmedigi ve o kisiyle beraber olmasi.pismanligi onu gercekten seven biryle ilk deneyimini o ozellgi yasamak.

birde bu kizlarin pismanligi hep bu erkeklerin, BEKAR, TEMIZ, ELI KIMSENIN ELINE DEYMEMIS, HATTA COK ERKEK VARDIR KI YURT DISINDA BILE BU VAR ILK ERKEK OLMA HAZZII VARDIR.iste bu erkekler yuzunden kizlar o*, kezban, pis, olarak gorulmek istemedikleri icindir pismanliklari. Erkektir onlara bu pismanligi hissetmesini saglayan.

verdigin ornekde cok sacma sanki bakire olmayan herzaman guclu guzel tuutugunu koparan zekiymis gibi bakire olan da sanki cirkin parasiz zavalliymis gibi yansitmissin.

hayir GUZEL ZEki akilli tutugunu koparan zengin de bakireler var!

cok yzueysel bir yazi olmus, mantigini ve yorumlarin bana gore cok cocukca. 18-24..

0|1
    0|0
    • yazı karakter sınırlaması var bilmem anlatabiliyormuyum. Burda blog uma yazı yamıyorum ki uzun uzun anlatayım. Bana göre beddua gibi bişeydir 18- 24 arası bakire kalmak. Size göre öyle bana göre böyle tartısmanın manası yok.

• sun :) yani sanmaki hepside kendi istedigi icin bekaretine onem veriyor, cogu almayan olmaz diye mecbur bekliyor. demem oydu.

vallaha kac yasta kim neyaparsa yapsin kim kontrol ederse etsin, bunlar ben baglamaz herkes kendi istedigi gii yasr.. ona bakarsan, 17 yasinda burada cnselligi yasayn genc cok ve normal goruyorlar, ama bu tabi bizim şu an konumuz degil.. ekstradan bilgi.. neyse :) iyi gecler..

• Valla artık değişen dünyayla birlikte erkek gücüne de yavaş yavaş gereksinim azalıyor. Erkeklerin yerini makinalar aldı. Çok bilimkurgu meselelerin ardında gayler, marjinaller ve kadınlar var. Yani artık boru pek ötmez gibi , kadın bence kendini pişman hissetmemeli. Artık ebedi birliktelikten öte şeyler var ne biliym katlanmak zorunda değiller, çekmek zorunda değiller, o yüzden bekaret kavramı da baya ikinci planda kalıyor gibi neyse. Size de iyi geceler :)

• dudağımdan sonrasını okumadım evet dünyanın en saçma olayıdır bekaret

1|1
    0|1
  • HIÇ LAF ANLATMA MUSLIMAN BIRI IÇIN ZINADIR VE GÜNAHTIR.

BEKARETI,SINAYI NASIL HELALA ÇEVIRIRIZ DIYE ZORLAMAYIN.

MUSLIMAN DEGILSEN ZATEN SENDEN BEKARETI ISTEYEN YOK GIT DOYASIYA YASA

0|0
    0|0
    • değilim yaşıyorum sıkıntı yok. Teşşekür ederim yorumunuz için.

• bu dediklerine katılmak istiyorum bi yandan düşünüomda erkekler istediği kadar genel evde ve ya sevgilileriyle herşey yaşasalar bile normal karşılanıo ama kadınlara herşey yasak ve sadece kan gelmedi die eşini boşayanları tanıyorum bukadar cahil de olunmazki. bi yandan da müslüman olanlara zina en büyük günahtır bu yüzden erkekte kadında nikahsız birisile cinsellik yaşayamaz

1|1
    0|2
    • Valla bence o kan gelmedi diye boşanan kadın başta o adama tavrını belirlemesi gerekiyordu. Ne kadar kendi yaşamasada önceden bir cinsellik ne olacağını bilemeyiz. Yani bence artık çifte standart olayını eğitimle aşabiliyor erkekler. Git gide erkeklerde benlik kavramı daha ciddi boyutlara ulaştı her kızla yatmak için yırtmıyorlar kendilerini artık çok büyük bir gelişme bu türkiyede

Yükleniyor...