Yardım edin ya çıldırcam

Merhaba arkadaşlar benim sevgilim yok bu yüzden kendi kendime mastürbüsyon yapıyorum tabi kızlık zarımı bozmadan klitorisle oynayarak artık bunu alışkanlık haline getirdim hergün yapıyorum ve kendimden tiksinmeye başladım nasıl bırakabilirim ? Yardımm !

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• bırakmanı gerektirecek bir şey yok. herkeste olan doğal bir ihiyacını karşılıyorsun. sadece sık yapmamaya gayret göster. klitorisi zedeleme. mümkünse nemlendirici krem falan sür eline. yada permeklerını tükmükle. kaygan olmalı. bu arada tükmüğün extra faydası var. tükmük çok ilginç bir mucizevi sıvıdır. o olmadan midede hazım olmadığı gibi, içinde afrodizyak ve ağrı dindirici maddeler bulunur. tükmüklediğin zaman parmaklarını zevk oranın artar. sadece klitorise yönelme. bir elinle klitorisi diğer elinle göğüslerini okşayarak daha zevkli hale getirebilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bazı şeyler sormak gerekir.Burdan destek olmak çok zor.

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yapmak sağlıksız bir şey değil, sonuçta kadınlığını tanıyorsun ve yaşıyorsun, yani kendinden tiksinmeni gerektirecek bir durum yok ortada. Ama bence artık bir erkek arkadaşının olma vakti gelmiş ki onunla kadınlığını çok daha sağlıklı ve güzel yaşayacaksın. En önemlisi o doğru kişi olmalı, seçici olmalısın bu konuda.

0|0
    0|0
  • mast iptal yaz 3131 e yolla

3|0
    3|1
  • Çok rahatsız oluyorsan azaltabilirsin hobiler edinebilirsin. Çünkü insan genelde boş kaldığından buna yönelir. Tiksinicek bişey yok bırakmayada çalışmana gerek yok. Doğal bi ihtiyaç bu oraya sinirler boşuna koyulmamış. Kendinden nefret etme. Her gün olmasada arada yap. Hobiyle aşarsın bunu.

0|0
    0|0
  • Yapmak istiyorsan yap ama pişman oluyorsan yapmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • masturbasyon sigara gibidir bağımlılık yapar.

meşguliyetin olsa işin gücün olsa azalabilir belki bilmiyorum. kelin ilacı olsa kendi başına sürer:)

0|0
    0|0
  • Tam olarak nasıl bir yardım istiyorsun?

0|0
    0|0
  • bu tiksinilecek bişey değil. türkiyede bazı şeyler tabu haline getirilmiş. vajinismusta erken boşalmada türkiyede yaygın. nedeni iste bunların ayıp çirkin şeyler gibi yansıtılması. zamanında ve sıklığı ayarlanarak yapıldıkça bireyi sağlıklı tutar

0|0
    0|0
  • nefsıne hakım olmaya calıs başka dıkkat dagıtıcak seylerle ugras

0|1
    0|0
  • yardım etmemi istiyorsan destek olabilirim psikolojik olarak. iletişme geçebiliriz.

0|0
    0|0
  • neden bu zevkten kendini mahrum etmk istyorsun ki

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş azalt. her ay yarıya düşür mesela. 1 ay hergün yapıyorsan sonraki ay 2 günde 1 yap.

0|0
    0|0
  • bence tedavı ol yada ıradenı kullan

0|0
    0|0
  • manuelden otomatiğe bağlaman gerek yani biri senin yerine sana ... :D

0|0
    0|0
  • bırakamazsın

0|0
    0|0
  • Alo 161 mastürbasyon bırakma hattını ara, onlar yardımcı olur .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...