Genital bölgem sürekli kaşınıyor neden?

Kızarıklık koku akıntı vs yok ama iki gündğr çok kaşınıyor :( bakireyim, havuza vs de girmedim. Ne geçirir bu kaşıntıyı? sanki kuruluktan kaşınıyor gübi :(

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklere bak kızlardan daha çok bilgililer. Benim düşüncem şu aşırı sıcaklardan dolayı genital bölgelerinde kaşıntı olması normal mesela benimde kaşınıyor bu sıcaklarda.
    Diğer sebep kıllarını filan aldırmadıysan kesmediysen olabilir. Fakat bu sorunun olduğunu düşünmüyorum sende yazdığına göre.
    Tavsiyem burada abazan erkeklerin yorumlarına bakma git bayan doktora randevu al ilgili bölümden o sorununu çözer. Kimsye özel mesaj filan atayım deme ifşa sitelerine bile verir bu konuşmanı bide profil resmin filan varsa komple rezil olursun böyle özel konular sanal ortamda tanımadığın kişilerle konuşulmaz. Kız üyelik açar erkek bile çıkabilir yani güven olmaz kimseye sanalda. Sana tavsiyem doktora git bir danış. Fakat sıcaklardan olabilir belkide dışarıdayken bim'e filan gir serinle arada.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• alerjı

1|0
    0|0
  • O bölgede normal sabun ya da duş jeli kullanıyor musun? İç kısımlara su tutuyor musun bir de?

0|0
    0|0
  • Suyla yıka bol bol

1|0
    0|0
  • kltirosi okşa sulansın.. bol bol da yıka

1|0
    0|0
  • Sicakta naylon karisimli ic camasiri giyinme. pamuklu giyin. naylon kasinti yapar sicakta ve terletir.

0|0
    0|0
  • kuruluk veya kıl donmus olabılır

0|0
    0|0
  • Ilaci mast :)

0|0
    0|0
  • senin ben genital bölgeni si. keyim

0|0
    0|0
  • Misafir gelecek :-D

1|0
    0|0
  • Kaşağı verelim

0|0
    0|0
  • ıslat arada hatta doğal ıslanma yöntemi var

0|0
    1|0
  • Yeni ağda yaptisan ve jiletle yaptıysanız ondan olabilir

0|0
    0|0
  • 2-3 gün sonra geçer
    aşırı sabunla yıkadığın içindir

0|0
    0|0
  • bir tür mantar bence var sende olabilir

0|0
    0|0
  • çözümü ilacı... x!

0|0
    0|0
  • jiletle alıyorsan yapabilir

0|0
    0|0
  • Mantar

0|0
    0|0
  • Sıcaklardan olabilir

1|0
    0|0
  • Pislenmiştir ;-)

0|0
    0|0
  • Makat mı vajina mı

1|0
    0|0
    • Vajina

• Temiz bakmamışsındır veya alerjik bir çamaşır vardır şu an önünde

• Duş al çamaşırı değiştr geçer

Kızlar Ne Diyor 5

• Mikropmu kaptin yoksa bir ginekologa git bence.

1|0
    0|0
  • iç çamaşırlarının temiz olmasına dikkat et ve pamuklu iç çamaşırlar tercih et. Kızarıklık koku vs yoksa mantar gibi birşey değildir bence sadece sıcaklardan. Birde sabun veya şampuan gibi maddelerden uzak tut duşa girdiğinde. Dediğin gibi kuruluk yapabilir.

0|0
    0|0
  • Ay iğrenç.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmissindir doktora git

1|0
    0|0
Yükleniyor...